KINGDOM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Един откачен ден ...

Go down 
+5
arween44
thriller_girl
Michael Forever
Gita
arween4444
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Един откачен ден ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един откачен ден ...   Един откачен ден ... - Page 2 EmptyНед Юли 25, 2010 5:35 pm

Днес ми е верно един откачен ден,вместо да си почивам и да миткам из нета,аз се спуках да гладя blink
ма се налагаше,ако ме викнат други ден на работа щеше да стане проблемация.
Стискайте палци да съм в почивка още някой друг ден,поне до средата на август.
НЕ МИ СЕ РАБОТИИИИИИ,месец отпуска не ми стигна да се намарзелувам.
Мразя да гладя.Обещавам си да не ги натрупвам така,никога повече. off
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Един откачен ден ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един откачен ден ...   Един откачен ден ... - Page 2 EmptyПон Юли 26, 2010 11:33 am

Ами откачени работи правиш.Като ти казах,че не е нужно да гладиш не чуваш!Да ти повторя ли?Не е нужно да гладиш.Глади когато избереш какво ще обличаш off
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
ani_220778
Глобални Модератори
Глобални Модератори



Брой мнения : 93

Един откачен ден ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един откачен ден ...   Един откачен ден ... - Page 2 EmptyСъб Юли 31, 2010 11:19 pm

thriller girl bravo2 страхотни разкази cwete
Върнете се в началото Go down
thriller_girl
Глобални Модератори
Глобални Модератори
thriller_girl


Брой мнения : 236
Местожителство : България

Един откачен ден ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един откачен ден ...   Един откачен ден ... - Page 2 EmptyНед Авг 01, 2010 10:39 am

ani_220778 написа:
thriller girl bravo2 страхотни разкази cwete

Радвам се, че ти харесват cheeky


Последната промяна е направена от thriller_girl на Пон Авг 09, 2010 6:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://kingofdance.freeforums.org/index.php
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Един откачен ден ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един откачен ден ...   Един откачен ден ... - Page 2 EmptyПон Авг 09, 2010 2:51 am

Отварям очи една сутрин и гледам а...различно перде на прозореца.Викам си яяя сънувам...(много пъти ми се е случвало да осъзнавам че сунувам).Да стискам очите че да не се събудя,да видя какво ще стане. Надигам се за да стана и какво да видя в огледалото...Майкъл! Мисля си:"Бах му майката и сън...като на живо...Въй майкооо аз Майкъл ли съм...ама само тялото май...И сега какво да правя...ако кажа на някой ще мислят че Майкъл е луд...Я да си трая,ама трябва да разбера къде му е душата...сигурно сме си сменили телата...малеее...и сега какво -имам тялото му ама искам и душата му ...значи той е у нас ...олеее каква каша е станалааа и като не познавам САЩ как ще си взема билети,че и тихомълком да се пребера,че да видя после какво ще правим с Майкъл...как ще оправяме нещата...хич незнам.Ама хубаво е да си Майкъл де.И сега като говоря български как ще прикрия това което се е случило...да се правя че ме боли гърлото и да видя в интернет ...въй майкоооо бах му майката и чудото....трябва да си ида и да намеря душата на Майкъл,че го искам целия не само тялото...К'ви са тея,какво се суетят отвънка ...какви са що са,хич не ги знам...нещо к'во викат концерт ли... ех да му се невиди и английския що не го научих хубаво да го знам че виж като се наложи и ...и какав концерт,че то аз как ще тнцувам...няма на кой да кажа...ахаа сетих се я да звънна на моя номер ама той Майкъл ако вдигне...той ще се шашне...я да звънна на нашите да им кажа да го пазят Майкъл а като се жърна ще видим какво ще правим...бах му майката и сън..." (следва продължение ) haha hihihih 1 tooth
Върнете се в началото Go down
shine_day
Глобални Модератори
Глобални Модератори
shine_day


Брой мнения : 273

Един откачен ден ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един откачен ден ...   Един откачен ден ... - Page 2 EmptyПон Авг 09, 2010 11:25 am

buhahahahaha buhahahahaha buhahahahaha чакаме продължението haha haha haha
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Един откачен ден ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един откачен ден ...   Един откачен ден ... - Page 2 EmptyПон Авг 09, 2010 3:28 pm

И аз, и аз,много интересен сън Натали smile
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Един откачен ден ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един откачен ден ...   Един откачен ден ... - Page 2 EmptyПон Авг 09, 2010 7:27 pm

(умишлено пиша на диалект) И така: "...И ся к'во ша правя? Ама то щом е сън значи мога бързо да се пренеса у нас при мойто тяло,я да опитам... малее нестава...и сега какво?Не е сън ли? blink май не е...олеее и сама почнах да си приказвам...как няма да си приказваш то такъв шок...ама я докато няма никой тука да се понарадвам на Майкъл,да го пипна на живо...чакай на огледалото да се погледна (погледнах)...ай на мамаааа красавецаааа inlove айдеее хептен откачих love Какъв е сладък...абе май стъпки ли се чуват...олеее ами сега? scared доака ми се чак...ааа я да вляза в банята най-добре все едно се къпя,ама къде е банята сега...да не е тази врата тук в дясно...(отворих) уффф то било стая гардеробна...а, ей там има друга да не е там...(някой почука на вратата и не успях да се шмугна в банята) оле майкооо ами сега??? (отворих)...каква е тази където влезе и к'во ми приказва...ама я да и кимам само с глава,ама да внимавам че да не се издам... ууу как бързо говори...нещо разправя ама хич не мога да и схвана,тя ще кажеш е на състезание колко думи в минута ще изрече...ади ма,къш...ууу замина най-сетне...май с кимане стана работа.Сега трябва да видя къде има комп,че май е по-добре по нета да измисля нещо.Ааа ами сега,тук няма в стаята комп,бреееей weird тцтц като не познавам къщата...(както съм по пижама отворих леко вратата на стаята и тихичко тръгнах по коридора)...а ето една врата тук в дясно (отворих внимателно и се шмугнах вътре) малеее колко книги има тукаааа... аааа ето до прозореца има малка масичка и има един лаптоп,олеее късмет....малеее,дано има нет...стискай палци... (отворих го и го включих)...айде бе зареждааааай.... уууу разгеле най-после.Олеее ами то май няма скайп...тцтцтц ама месенджер трябва да има...(написах си адреса и се отвори) Ох,добре че детето е на линия,барем то да помага...
-Роско,Роскооо
-?
-какво правиш бе мамо?
-play CS , ти?
-Роско хайде да ми help , pls
-как?
-ша ти кажа нещо ама да не се шашардисаш.Незнам как ама с Майкъл сме си сменили телата
- haha и как?
-откаде да знам.Я пусни камерата
-ок
-ама я кажи сега Майкъл какво прави,демек аз де
-незнам на лаптопа нещо по пижама си
-не аз,Майкъл е това
-да де... тя бабами отиде да посрещне дядоми и нещо ти каза ама ти мълчиш само haha
-абе не съм ааааз,ама ти не се ли учуди като не говорех,да де Майкъл?
-ами не щото мислех че си сънена и като стана и седиш и гледаш и нещо се чудеше...
-я върви и ме хвани за ръката...оффф и аз се обърках вече...хвани Майкъл за ръката,гледай с жестове да му покажеш да дойде на големия комп пред камерата и аз ще отворя гугъл преводача и ще видим какво ще издокарам...колкото знам английски и с гугъла ще видим...
(Роско отива и го вика на компа,Майкъл естествено е объркан...горкия...ама то и аз съм така...Майкъл седна до Роско на големия комп и като ме видя ,оффф да де себе си като видя и ... shock ) Ех тоя скапан нееет пак прекъсва ( ударих по масата с юмрук,само усетих че една силна болка ме преряза в главата отгоре и после... нищо не помня после) Отворих очи и гледам... я май съм у нас... и ко? Значи съм сънувала ли?Роско играе пак на компа
-Роскооо
-?
-знаеш ли какво сънувах? Че с Майкъл сме си сменики телата...
- haha ама мамооо то не беше сън
-ами ко? Как съм се върнала пак в мойто тяло?
-незнам,аз отидох да пикам ти се хвана за главата и си легна
-искаш да кажеш Майкъл ли?
-да де
-и к'во?
-и незнам как се е оправило...
(след 1 месец) Роско нещо ме занимава с неговата CS , някой звъни на вратата и майка ми отвори,ама не мога да разбера кой е щото трудно се вижда,май двама едри мъже има...нещо говорят ама какво... не се чува добре,ама нещо на английски ли ми се пречува ...май единия на български говори... и к'во търсят у нас...сигурно грешка нещо...яяя чува се гръмогласния смях на баща ми...май още някакви мъже се чуват... божеее какво така се смее баща ми...и к'во ми се причува един по-особен смях...олеее тоя смях съм го чувала милиони пъти по нета...я да видя какво става там (отивам).......олееееее... МАЙКЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ
(Надявам се да съм ви позабавлявала... оставям на въображението ви,да си помислите какво се случи след това... в следващия пост ще ви дам само 1 жокер 373116 )
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Един откачен ден ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един откачен ден ...   Един откачен ден ... - Page 2 EmptyПон Авг 09, 2010 7:37 pm

Ето и жокера : Един откачен ден ... - Page 2 Qmodified
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Един откачен ден ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един откачен ден ...   Един откачен ден ... - Page 2 EmptyПон Авг 09, 2010 8:41 pm

bravo2 bravo2 bravo2
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Един откачен ден ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един откачен ден ...   Един откачен ден ... - Page 2 EmptyПет Ное 05, 2010 12:08 pm

Нат чакаме продължението hihihih
Дареее,какво се случва с твоите откачени дни? 1 tooth
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Един откачен ден ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един откачен ден ...   Един откачен ден ... - Page 2 EmptyПон Ное 08, 2010 3:51 pm

Дай нова тема на "откчения ден" , че то ако пишем пак за смяна на телата няма да е интересно... измисли тема която да ни развинти фантазиите...ама и по един болт ще ни трябва да се завинтим после 1 tooth 1 tooth 1 tooth
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Един откачен ден ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един откачен ден ...   Един откачен ден ... - Page 2 EmptyПон Ное 08, 2010 6:53 pm

Нат,за твоя информация и ти можеш да си пускаш теми.Ще ми е интересно да те прочета. blizalka
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Един откачен ден ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един откачен ден ...   Един откачен ден ... - Page 2 EmptyПон Ное 08, 2010 11:32 pm

ааа знам,че мога да пускам теми,ама за сега съм в сянка haha haha haha или съм като кибрит -"искра ми дай и ще пламна" ... ехеее ударих я на поезия
1 tooth 1 tooth 1 tooth
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Един откачен ден ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един откачен ден ...   Един откачен ден ... - Page 2 EmptyПон Ное 08, 2010 11:38 pm

ама не е лошо да направя пак някой откачен ден... ама нека го измисля... мммм имам страхотна идея haha олеее ама ми трябва време за да го изпипам както трябва haha haha haha няма да бързам,защото ще има доста работа
haha haha
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Един откачен ден ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един откачен ден ...   Един откачен ден ... - Page 2 EmptyСря Ное 10, 2010 12:44 am

Ах какво ви готвяяяя haha haha haha ама нека го направя... 1 tooth
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Един откачен ден ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един откачен ден ...   Един откачен ден ... - Page 2 EmptyСря Ное 10, 2010 9:38 pm

И такааа ето нещичко от мен hihihih Не е много добре направено...може да се доизпипа доста,ама то и така е дълго а ако взема да се впускам в подробности...ще ви трябва отпуска да го доичетете haha .Абе...забавлявайте се,каквото е такова 373116

Един откачен ден ... - Page 2 21685571

Една сутрин,тъкмо се бях прибрала в София за отпуската, още се размотавах по пижама и в мобилният ми телефон звънна.Мъж на около средна възраст с плътен глас ме попита на испански:

Един откачен ден ... - Page 2 14407963

Очудих се,кой ли иска да говори с мен и защо.През главата ми за секунди минаха какви ли не неща-да не да съм нарушила някои закони...слава Богу нямах нарушения,но стомаха ми се сви в очакване.Изведнъж в отсрещната страна чух едно нежно "здравей".Боже...казах си,та този глас съм го чувала хиляди пъти...не... милиони...познавах този глас от 21 години...в същия момент се стъписах от това,че ми говори на испански."Не може да бъде" си казах...това трябва да е сън,но нежният глас от отсрещната страна продължи:

Един откачен ден ... - Page 2 37576810

Отпуснах се на леглото и не можех да повярвам какво се случва

Един откачен ден ... - Page 2 72447575

-Майкъл,това наистина ли си ти?Оле Божеее...
-Ха-ха-ха да,аз съм ха-ха-ха
-Ама ти говориш испански...аз...
-ха-ха-ха

Един откачен ден ... - Page 2 22869538

-Откъде знаеш?Оле майкооо...
Смехът на нежният му глас кънтеше в ушите ми дори след като затворих телефона.До сряда оставаха само 5 дни.Нямах на идея какво да правя,седях и се чудех...бях като омаяна.Мислех за деня когато Майкъл ще пристигне и какво ще правя след това-дали ще се скова от притеснение или ще се отпусна и забавлявам...мислех за местата в България където бих могла да го заведа да види...за дупките по улиците и мръсотията,които ще ме карат да се чувствам неловко.Мислите ми тичаха в главата ми и не успяваха да се подредят.През тези 5 дни като че ли не бях аз.Дойде големият ден.Самолетът трябваше да кацне привечер,но аз още в 15:00 часа бях на летището.Обикалях и не можех да спра да се вълнувам... сърцето ми биеше толкова бързо...

Един откачен ден ... - Page 2 90039066

Започна да се смрачава,наближаваше самолета да пристигне.Изведнъж поглеждайки към небето видях самолет който се приближаваше към софийското летище.Сърцето ми щеше да изкочи

Един откачен ден ... - Page 2 61675073

След около 15 минути диспечерката на летището съобщи,че самолета е кацнал.Сърцето ми вече не можеше да бъде укротено.Много скоро Майкъл се появи с широка усмивка и незнайно как ме позна без дори да сме се виждали.Черната му коса се спускаше по раменете му и леко приведената му напред глава подчертаваше изящната структура на тялото му.Очите тъмни като маслини излъчваха толкова любов...а красивата му усмивка подсказваше онази детска срамежливост която притежаваше.Миговете изпитани в този момент не бих могла да опиша...нито един фотоапарат не би могъл да запечата този миг...Майкъл се доближи до мен и свенливо ме прегърна и целуна по бузата...Бяхме като невидими.Нямаше я тълпата от хора които преследваха Майкъл,нямаше ги папараците,които непрекъснато го следяха... Просто бяхме като невидими.През следващата седмица заведох Майкъл да види частици от моята родина

Един откачен ден ... - Page 2 85629388

Един откачен ден ... - Page 2 78147906

Забавлявахме се

Един откачен ден ... - Page 2 83534131

Един откачен ден ... - Page 2 38529640

Ходихме на кино

Един откачен ден ... - Page 2 66771744

Заведох го в МОЛ за да направи мечтаното пазаруване...беше като пораснало дете

Един откачен ден ... - Page 2 38078305

Една вечер докато се любувахме на залеза Майкъл каза:

[img]https://2img.net/r/ihimizer/img827/2695/72943696.gif[img]

Един откачен ден ... - Page 2 20292241

Така останахме заедно завинаги...в нашата приказка...

Един откачен ден ... - Page 2 41523104

Един откачен ден ... - Page 2 10904783

Един откачен ден ... - Page 2 16954009

Един откачен ден ... - Page 2 63449723

Един откачен ден ... - Page 2 86408544

Един откачен ден ... - Page 2 37654205

Един откачен ден ... - Page 2 63196656

Един откачен ден ... - Page 2 50254158

Един откачен ден ... - Page 2 15650309

Не казвам край защото това е ПРИКАЗКА БЕЗ КРАЙ 373116
Върнете се в началото Go down
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Един откачен ден ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един откачен ден ...   Един откачен ден ... - Page 2 EmptyСря Ное 10, 2010 10:55 pm

НАТАЛИ СТРАХОТНА СИ!!!! Един откачен ден ... - Page 2 Smiley-bow Един откачен ден ... - Page 2 Smiley-bowЕдин откачен ден ... - Page 2 Smiley-bow
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Един откачен ден ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един откачен ден ...   Един откачен ден ... - Page 2 EmptyСря Ное 10, 2010 10:56 pm

eeh браво миличка на това му се казва добро прекарване love
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Един откачен ден ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един откачен ден ...   Един откачен ден ... - Page 2 EmptyСря Ное 10, 2010 11:06 pm

Много се радвам че ви харесва hihihih hihihih hihihih
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Един откачен ден ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един откачен ден ...   Един откачен ден ... - Page 2 EmptyПет Ное 12, 2010 7:08 pm

Ееееееееееее,нямам думи....
готина приказка bravo2
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Един откачен ден ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един откачен ден ...   Един откачен ден ... - Page 2 EmptyПет Ное 12, 2010 11:50 pm

haha сега мисля други щуротии,ама ми трябва малко стимул за да ги измисля 1 tooth 1 tooth 1 tooth че съм зациклила
Върнете се в началото Go down
ani_220778
Глобални Модератори
Глобални Модератори



Брой мнения : 93

Един откачен ден ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един откачен ден ...   Един откачен ден ... - Page 2 EmptyСъб Ное 13, 2010 12:39 am

мерси , Натали за тази страхотна приказка , толкова приятно ми стана докато четох и разглеждах heart
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Един откачен ден ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един откачен ден ...   Един откачен ден ... - Page 2 EmptyСъб Ное 13, 2010 1:52 am

Мерси Ани,не е много изпипано добре,по принцип искам да е перфектно всичко ама едно че нямам достатъчно материали,друго че и не съм разучила фотошопа за да направя колажите перфектни...важното е идеята... да видим музата кога и какво ще ми докара да измисля пак нещо да се забавляваме... направо като истинско преживяване го почувствах yes еххх,сякаш фотошопа сбъдва мечтите на хората... дано сте почувствали аз каквото изпитвах при правенето на колажите...хем е забавно ,хем и малко тъжно,че е само една приказка...без край въртене на очи
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Един откачен ден ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един откачен ден ...   Един откачен ден ... - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Един откачен ден ...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KINGDOM :: Еnjoy yourself :: Забавления-
Идете на: