KINGDOM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните

Go down 
+3
Gita
Invincible
arween4444
7 posters
АвторСъобщение
arween4444
Админ
Админ



Брой мнения : 460
Местожителство : Sofiq

Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните Empty
ПисанеЗаглавие: Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните   Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните EmptyЧет Яну 21, 2010 9:30 pm

В последните няколко дни съм решила да тормозя съседите от долния етаж с песни на Майкъл и The Jacksons (five) ...
Докато съм сама постоянно пея, а отдоло и те усилват музиката и то не на кой да е на наш Майкъл ...
buhahahahaha buhahahahaha buhahahahaha
Върнете се в началото Go down
http://kingofpop.niceboard.net
Invincible
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Invincible


Брой мнения : 7
Местожителство :

Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните   Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните EmptyНед Яну 31, 2010 8:34 pm

Получавам смесени реакции, но и без това не ми пука за мнението на хората.
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните   Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните EmptyСря Май 05, 2010 10:20 pm

ами различни са хората,както и реакциите им.За съжаление около мен хората просто са мега ограничени във всякакъв аспект,те нямат никаква ценностна система и няма как да очасвам от тях да реагират нещо стойностно.За себе си знам,че чувайки Майкъл се изпълвам с енергия и превъзбуда,че винаги имайки възможност той ще звучи в слушалките ми и,че ще направя всичко възможно моето дете да познава и помни винаги Майкъл и страхотното наследство,което ни е оставил!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните   Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните EmptyСъб Юни 05, 2010 7:30 am

Аз пък забелязвам,че дори несъзнателно да е,започват да острят уши,да се поклащат и да си тананикат.
Върнете се в началото Go down
lenitta
Глобални Модератори
Глобални Модератори
lenitta


Брой мнения : 64
Местожителство : Пловдив

Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните   Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните EmptyСъб Юни 05, 2010 3:20 pm

Ами, определено го познават...За други реакции не мога да кажа, аз като го слушам не се оглеждам! 1 tooth
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните   Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните EmptyСъб Юни 05, 2010 6:31 pm

много точно,Лени suglasen определено го познават...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните   Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните EmptyСъб Юни 05, 2010 7:34 pm

Ма вие сериозно ли си мислите,че на тази планета има някой който не го познава? :o
Върнете се в началото Go down
lenitta
Глобални Модератори
Глобални Модератори
lenitta


Брой мнения : 64
Местожителство : Пловдив

Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните   Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните EmptyСъб Юни 05, 2010 7:45 pm

Ох,наистина!Името определено го знаят всички хора по земята!Ама музиката, не съм сигурна... въртене на очи Има просто хора дето не се интересуват от това, имам пред вид музика, което за мен си е анти-човешко, ама това е....
Върнете се в началото Go down
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните   Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните EmptyСъб Юни 05, 2010 7:49 pm

Амии зависи от компаноята, някои много могат да се кефят, други да ме гледат страно, но аз попринцип не слушам Майкъл много в друга компания, която знам, че не го харесва peace1
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните   Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните EmptyВто Юни 22, 2010 6:21 pm

Днес съм щастлива.Отидох в Германос и там звучи Smooth Criminal,отивам в едно кафене -там по VH1 пускат This is it,тази вечер отивам в аптеката и там Smooth Criminal.не съм гледала реакциите на хората,но щом не сменят музиката сигурно им харесва 373116
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
shine_day
Глобални Модератори
Глобални Модератори
shine_day


Брой мнения : 273

Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните   Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните EmptyВто Юни 22, 2010 8:56 pm

Gita написа:
Днес съм щастлива.Отидох в Германос и там звучи Smooth Criminal,отивам в едно кафене -там по VH1 пускат This is it,тази вечер отивам в аптеката и там Smooth Criminal.не съм гледала реакциите на хората,но щом не сменят музиката сигурно им харесва 373116

Супер "вървял е по петите ти" навсякъде днес very happy и на мен ми се случи веднъж
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните   Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните EmptyСря Юли 07, 2010 9:05 pm

и мога да кажа реакцията на малкото ми човече... 1 tooth почва да подскача,први завъртането,замятва крака,по едно време се хващаше и за чатала,за ужас на баща си sme6no e ,пее,щастлив е.Постоянно ми взема теефона за да си пуска клипчета с Майкъл .Мога да кажа,че наистина децата обичат Майкъл,има нещо с което ги тегли suglasen
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Sponsored content





Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните   Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните Empty

Върнете се в началото Go down
 
Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какво правите,когато навън вали?
» Какво харесвате у Майкъл
» Whatever Happens/Каквото и да става
» Жив ли е Майкъл?-конспирациите
» Обичам те,Майкъл!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KINGDOM :: Майкъл Джексън :: Майкъл Джексън-
Идете на: