KINGDOM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Как се справяте с мъката?

Go down 
+4
Michael Forever
peneva75
little_madonna
arween4444
8 posters
АвторСъобщение
arween4444
Админ
Админ



Брой мнения : 460
Местожителство : Sofiq

Как се справяте с мъката? Empty
ПисанеЗаглавие: Как се справяте с мъката?   Как се справяте с мъката? EmptyНед Авг 16, 2009 11:18 pm

Вие сте! crying
Върнете се в началото Go down
http://kingofpop.niceboard.net
little_madonna
Глобални Модератори
Глобални Модератори
little_madonna


Брой мнения : 72

Как се справяте с мъката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се справяте с мъката?   Как се справяте с мъката? EmptyПон Авг 17, 2009 9:00 am

Не мога да се справя с нея cry Тя ме побеждава cry Но когато се сетя за нещата които той превеше се радвам и съм благодарна за това което ни е оставил smile Когато чуя негова песен,когато гледам негов филм мъката си отива и остава радоста! И когато се натъжиш просто си спомни за нещо хубаво което той е правил и което ти харесва-така мъката си отива и остава радоста :happy:
Върнете се в началото Go down
http://hilary-d.dir.bg
peneva75
Глобални Модератори
Глобални Модератори
peneva75


Брой мнения : 118
Местожителство : Сливен

Как се справяте с мъката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се справяте с мъката?   Как се справяте с мъката? EmptyНед Яну 10, 2010 9:17 pm

Мъката не отминава,и няма да отмине,това е повече от сигурно,но поне когато има хора,с които да споделям тази мъка ми става по-леко cry
Върнете се в началото Go down
arween4444
Админ
Админ



Брой мнения : 460
Местожителство : Sofiq

Как се справяте с мъката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се справяте с мъката?   Как се справяте с мъката? EmptyНед Яну 10, 2010 9:26 pm

peneva75 написа:
Мъката не отминава,и няма да отмине,това е повече от сигурно,но поне когато има хора,с които да споделям тази мъка ми става по-леко cry

:friends: Милата ми тя!
Имаш едно огромно гуш от мен!
:564286:
Върнете се в началото Go down
http://kingofpop.niceboard.net
Michael Forever
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Michael Forever


Брой мнения : 438
Местожителство : Силистра

Как се справяте с мъката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се справяте с мъката?   Как се справяте с мъката? EmptyЧет Фев 18, 2010 12:43 am

Изминаха почти 8 месеца ,откакто Майкъл си отиде от тази земя , а на мен все още ми е толкова тежко колкото и в първите дни след смъртта му ,незнам дали някога тази болка ще спре !Имам чувството ,че с него си отиде и частица от мен!Има моменти ,в които си мисля ,че съм по - добре и ,че поне малко съм превъзмогнала тази мъка ,но уви за съжаление не е така ,все още когато чуя някои от неговите песни,като гледам негови клипове или концерти очите ми се пълнят със сълзи и осъзнавам ,че той ми липсва все повече с всеки изминал ден!Обичам те Майкъл завинаги! mj_love cry crying
Върнете се в началото Go down
kimjackson
Глобални Модератори
Глобални Модератори
kimjackson


Брой мнения : 153

Как се справяте с мъката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се справяте с мъката?   Как се справяте с мъката? EmptyСря Апр 21, 2010 4:21 am

Michael Forever написа:
Изминаха почти 8 месеца ,откакто Майкъл си отиде от тази земя , а на мен все още ми е толкова тежко колкото и в първите дни след смъртта му ,незнам дали някога тази болка ще спре !Имам чувството ,че с него си отиде и частица от мен!Има моменти ,в които си мисля ,че съм по - добре и ,че поне малко съм превъзмогнала тази мъка ,но уви за съжаление не е така ,все още когато чуя някои от неговите песни,като гледам негови клипове или концерти очите ми се пълнят със сълзи и осъзнавам ,че той ми липсва все повече с всеки изминал ден!Обичам те Майкъл завинаги! mj_love cry crying

Подписвам се! hug
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Как се справяте с мъката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се справяте с мъката?   Как се справяте с мъката? EmptyСря Апр 21, 2010 8:23 pm

Да,и с мен е така.Уж малко ми е поотминало,а в следващия момент нещо ме сгромолясва пак долу,с мъката и сълзите.Зо кога ще е така нямам идея no
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
kimjackson
Глобални Модератори
Глобални Модератори
kimjackson


Брой мнения : 153

Как се справяте с мъката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се справяте с мъката?   Как се справяте с мъката? EmptyПет Апр 23, 2010 1:08 am

Чудя се дали накрая няма мъката да се справи с мен?! :huh:
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Как се справяте с мъката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се справяте с мъката?   Как се справяте с мъката? EmptyСря Май 05, 2010 10:16 pm

Стига глупости!
Винаги ще тъжа,че земния му път е свършил,че няма да бъде край децата си докато растат и преживяват най-важните неща в живота си.Винаги ще ми е мъчно,че няма да създава повече прекрасни неща за нас,и няма да усеща удоволствието от контактите с феновете си.Но мъката вече не е така опустошаваща.Това е истината,в мен има една дълбока яма,която едва ли ще се запълни вече,и все пак се чувства изпълнена с щастие и гордост,че "Видях гений в живота си"(Елизабет Тейлър)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
kimjackson
Глобални Модератори
Глобални Модератори
kimjackson


Брой мнения : 153

Как се справяте с мъката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се справяте с мъката?   Как се справяте с мъката? EmptyСъб Май 08, 2010 4:14 am

Леко ти завиждам, защото на мен не ми минава!... Любовта и гордостта, че живях на тази Земя заедно с Майкъл, вече си вървят ръка за ръка с мъката! cry
Върнете се в началото Go down
Natt_love_MJ
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natt_love_MJ


Брой мнения : 21

Как се справяте с мъката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се справяте с мъката?   Как се справяте с мъката? EmptyСъб Авг 07, 2010 11:03 pm

Не се справям с мъката..... cry Просто все кати си помисля, че Майкъл го няма и почвам да рева като бебе... Най-вече рева щом чуя тъжни песни на Майкъл.. като си лягам винаги палча защото само той ми е в главата.. и като видя Майкъл как се е забавлявал как е помагал на деца и т.н не се сдържам... Майкъл значи много за всички нас и знам, че и вие се чувствате по този начин както и аз се чувствам. cry
Върнете се в началото Go down
thriller_girl
Глобални Модератори
Глобални Модератори
thriller_girl


Брой мнения : 236
Местожителство : България

Как се справяте с мъката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се справяте с мъката?   Как се справяте с мъката? EmptyПон Авг 09, 2010 6:52 pm

Въобще не се справям добре с мъката, когато слушам някоя песен като Don't walk away или Fly away сълзите сами си тръгват а спомена за 25 юни изплува в съзнанието ми , мисля си за всичко което се случи през последната година, спомням си как се запознах с доста от феновете, включително и с вас ... Поняко си мисля, че ако Майк не си беше отишъл толкова скоро от нашият свят, какво щеше да стане ... Не искам да си спомням за 25.06, но спомена е по силен от мен и просто идва, застоява се за малко и отминава ... Много ми липсва, наистина много ми липсва, искам да се върне, но това явно е невъзможно ... Ще ми се това, че го няма да е просто сън и че скоро ще се събудя, но не това е действителността.
Майкъл, където и да си искам да ти кажа, че много те обичам, наистина толкова много, че направо ... ще ми се да беше тук, да не си беше тръгвал толкова рано, но явно нищо не мога да направя за да се върнеш ... Обичам и винаги ще е така!


mj_love cry cry crying mj_love
Върнете се в началото Go down
http://kingofdance.freeforums.org/index.php
Sponsored content





Как се справяте с мъката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се справяте с мъката?   Как се справяте с мъката? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Как се справяте с мъката?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KINGDOM :: Майкъл Джексън :: Майкъл Джексън-
Идете на: