KINGDOM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!)

Go down 
+2
arween44
Dirty Diana
6 posters
АвторСъобщение
Dirty Diana
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Dirty Diana


Брой мнения : 41

ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!) Empty
ПисанеЗаглавие: ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!)   ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!) EmptyЧет Юни 03, 2010 7:54 pm

Така...сега..........реших малко да се позабавлявам...

Вече аз съм вашия шеф и трябва да се съобразявате с мен във всяко едно отношениееее!! respect crazy crazy crazy food !
Ето и новитеправила,които трябва да спазвате (последиците от неспазването са или обезглавяване или обществено полицаниее или баннване):
1) Обръщайте се към мен с Ваше Височество!
2) Држте се с мен като с кралица и миугацдайте за всякакви прищявки!!!!
3) Не може да правитекаквото и да е,без мое разрешение. За всяко ваше действие трябва даме учведомявате ЛС и ако получите моето позволение, чак тогава можете да действате!
4) Снимката отгоре на форума няма да е на MJ вече, а МОЯ! :in_love:
5) Няма да имате право на собствено мнение. Всичко, мкоето аз правя или казвам ще е свещенно и закон за вас!
6) Искам да мога да чета ЛС-тата (за да мога да злоупотребявам с личната информация по най-подлите начини) на всички потребители и да си правя каквото искам с профилите им.
7) Ако не получа всичките си изисквания и не спазвате правилата, автоматично се превръщам в най-големият ви кошмар!

Това е за сега! Може да ме наричате Злолина, но винаги започвайте с Ваше Височество!

п.п. Има само 2 по зли човека от мен, но с тях ще се запознаетепо-натам ;).

п.п.2 кажете чао на свободата, която сте имали, ПО-ВЕЧЕ няма да има такава тук... само моята диктатура!!! И гледайте, коментарите за мен да са само положителни! плезене




crazy crazy crazy crazy crazy crazy :dance1: dance3 :@: dance2 :pms: party party party party party party party party dance brooze chears chears chears hihihih buhahahahaha :biggrin2: 1 tooth welcome hello peace1
Върнете се в началото Go down
Dirty Diana
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Dirty Diana


Брой мнения : 41

ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!)   ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!) EmptyЧет Юни 03, 2010 8:33 pm

Лека вечер, робииии! Утре се връщам пак да ви тероризирам! hello hello dance lol2
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!)   ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!) EmptyЧет Юни 03, 2010 9:10 pm

Ще ти се,но властта не се дава така лесно. buhahahahaha
Правилата са написани вече и промяна няма да има.Забавна си. haha
Малко свеж полъх и тук.Ще се опитам да преглътна гнусният ти Ник,а ако не мога ще ида да повърна.
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!)   ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!) EmptyПет Юни 04, 2010 10:37 am

duh huh2
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
thriller_girl
Глобални Модератори
Глобални Модератори
thriller_girl


Брой мнения : 236
Местожителство : България

ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!)   ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!) EmptyПет Юни 04, 2010 1:31 pm

Dirty Diana написа:
Така...сега..........реших малко да се позабавлявам...

Вече аз съм вашия шеф и трябва да се съобразявате с мен във всяко едно отношениееее!! respect crazy crazy crazy food !
Ето и новитеправила,които трябва да спазвате (последиците от неспазването са или обезглавяване или обществено полицаниее или баннване):
1) Обръщайте се към мен с Ваше Височество!
2) Држте се с мен като с кралица и миугацдайте за всякакви прищявки!!!!
3) Не може да правитекаквото и да е,без мое разрешение. За всяко ваше действие трябва даме учведомявате ЛС и ако получите моето позволение, чак тогава можете да действате!
4) Снимката отгоре на форума няма да е на MJ вече, а МОЯ! :in_love:
5) Няма да имате право на собствено мнение. Всичко, мкоето аз правя или казвам ще е свещенно и закон за вас!
6) Искам да мога да чета ЛС-тата (за да мога да злоупотребявам с личната информация по най-подлите начини) на всички потребители и да си правя каквото искам с профилите им.
7) Ако не получа всичките си изисквания и не спазвате правилата, автоматично се превръщам в най-големият ви кошмар!

Това е за сега! Може да ме наричате Злолина, но винаги започвайте с Ваше Височество!

п.п. Има само 2 по зли човека от мен, но с тях ще се запознаетепо-натам ;).

п.п.2 кажете чао на свободата, която сте имали, ПО-ВЕЧЕ няма да има такава тук... само моята диктатура!!! И гледайте, коментарите за мен да са само положителни! плезене




crazy crazy crazy crazy crazy crazy :dance1: dance3 :@: dance2 :pms: party party party party party party party party dance brooze chears chears chears hihihih buhahahahaha :biggrin2: 1 tooth welcome hello peace1

????
Доколкото знам ти не си админ и не
ти решаваш какви са новите правила, има си админи има
си и правила, тези правила ... всъщост цялата тази тема е
безмислена, според мен де ...
duh mahai se be
Върнете се в началото Go down
http://kingofdance.freeforums.org/index.php
Dirty Diana
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Dirty Diana


Брой мнения : 41

ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!)   ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!) EmptyПет Юни 04, 2010 6:34 pm

Здравейте! ИСКАМ ДА ВИ КАЖА ЕДНО ОРГОМНО ИЗВИНЕТЕ!!! Извинете ме за всчиките ми заядливи мнения и за цялата тази тема! Искам да ви кажа, че всъщност не съм такава за каквато ме мислите и с каквото впечатление предполагам сте останали от мненията ми във вашето форумче...Просто се получи много голямо НЕДОРАЗУМЕНИЕ! Всичко започна от преди около половин година, когато потребителката ви (и бивша админка) Божидара участваше в един друг форум за Майкъл и там надроби големи глупости, скарахме се с нея, след което тя напусна и основа този форум, нноооо започна да краде всичко от нас и да ни прави гадно. Въпреки че мина много време от тогава..реших, че може би трябва да й го върна по някакъв начин за да види, че и ние сме се чувствали гадно. Реших да й побъркам форума и започнах да пиша всичките тези мнения. Да си измислям, да се правя на такава каквато не съм. Не съм го правила от злоба или нещо подобно...просто беше шега...е доста груба и непремерена :neznam: . Не изпитвах угризения докато не разбрах, че форума вече не е на Божидара и че съм се заяждала с вас - хора, които дори не познавам - нищо неподозиращи и с нищо заслучили такова поведение във форума си sad . Сега се чувствам доста кофти от това, което направих тук и искам да ви се извиня. Съжалявам за това че се получи недоразумение. Надявам се, че ще ме раберете.
...А, да исками специално да се извиня на админката, която изтормозих най-много - arween44. Извинявай много за всичко! Всички ме извинете! sad sad


Последната промяна е направена от Dirty Diana на Пон Юни 07, 2010 2:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Dirty Diana
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Dirty Diana


Брой мнения : 41

ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!)   ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!) EmptyПет Юни 04, 2010 6:46 pm

Искам да кажа само още нещо и се махам веднъз завинаги от главите ви... знам, че постъпката ми е абсолютно в разрез с това на което се опитваше да ни научи Майкъл и за това съжалявам най-много. По принцип не постъпвам така. Надявам се да погледнете от смешната страна на случилото се...

п.п. Моля лошите ми мнения във форума да бъдат изтрити, за да не развалят атмосферата и да не останат недоизяснени неща.

Довиждане smile
Върнете се в началото Go down
arween4444
Админ
Админ



Брой мнения : 460
Местожителство : Sofiq

ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!)   ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!) EmptyПет Юни 04, 2010 6:57 pm

Моля те,недей.
Всички знаем за тази история и за това не те приехме с лошо.Аз лично дори ми беше забавна.Имаш чудесно чувство за хумор и хапането ти не подразни никой.Мойте комплименти. 373116


Последната промяна е направена от arween4444 на Пет Юни 04, 2010 7:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://kingofpop.niceboard.net
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!)   ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!) EmptyПет Юни 04, 2010 7:12 pm

Дааа, не си тръгвай. Приехме извинението ти и никой не е обиден. Даже напротив, както казва Арвен, беше ни приятно. Остани при нас!
Върнете се в началото Go down
Dirty Diana
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Dirty Diana


Брой мнения : 41

ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!)   ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!) EmptyПет Юни 04, 2010 9:18 pm

arween4444 написа:
Моля те,недей.
Всички знаем за тази история и за това не те приехме с лошо.Аз лично дори ми беше забавна.Имаш чудесно чувство за хумор и хапането ти не подразни никой.Мойте комплименти. 373116

minka1 написа:
Дааа, не си тръгвай. Приехме извинението ти и никой не е обиден. Даже напротив, както казва Арвен, беше ни приятно. Остани при нас!

въртене на очи blush cry blush
Ами какво да ви кажа освен...БЛАГОДАРЯ! mjplease Благодаря, за разбирането, благодаря за посрещането... не го очаквах след всичко и съм наистина трогната. Тук сте много свестни.
Ами... добре, ще остана. yes sir Не обещавам да съм много активна, но ще минавам от време на време да ви видя. Противно на очакванията ми, се оказхте големи симпатяги smile .
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!)   ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!) EmptyПет Юни 04, 2010 9:49 pm

Готини сме,нали?Ела в темата по надоло-Какво бихте казали на предният потребител
Там е голямата забава. buhahahahaha
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!)   ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!) Empty

Върнете се в началото Go down
 
ОКУПАЦЯ на ФОРУМА!!! (Новите правила тук!)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какво мислите за форума ...?
» Правила
» Правила
» Правила!
» Правила

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KINGDOM :: Еnjoy yourself :: Забавления :: Офтопик-
Идете на: