KINGDOM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя

Go down 
+7
peneva75
an1981
shine_day
thriller_girl
minka1
Gita
arween44
11 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
АвторСъобщение
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 EmptyНед Юли 25, 2010 2:30 pm

Аз съм супер.метнаха ме с дрехите в басейна днес haha та ме разведриха за цял ден buhahahahaha
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 EmptyНед Юли 25, 2010 5:40 pm

Яко разхлаждане,днес тук не ставаше за плаж,но пък беше прилично за процедурата--гладене на два гардероба yes
Баси,дали не се оплаквам на 100 места............някой да дойде да ме отмени бе.Егаси му и приятелките. плезене тоя здраво ме кефи,егати гнусльото. buhahahahaha
Върнете се в началото Go down
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 EmptyНед Юли 25, 2010 6:15 pm

И понеже не знам, къде да спамя, а пък Арвен иска да види снимки, заповядай съпа моя:

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Dsc06763m
На карнавала, вампир съм хахахаха
Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Dsc06610
Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Dsc06637wo
Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Dsc06684s
След почтистването
Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Dsc06644i
елфче
Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Dsc06716d
игра на карти след карнавала
Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Dsc06735a
Пребита Нел
Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Dsc06401l
на палатка
Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Dsc06807n
храната на палатката
Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Dsc06789b


Творчеството ни:
Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Dsc06856f
Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Dsc06828b
Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Dsc06843

Поляната:
Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Dsc06491



Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 EmptyНед Юли 25, 2010 6:25 pm

dance dance dance
Бси кефа,благодаря love
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 EmptyПон Юли 26, 2010 9:10 am

bravo2
Видях нашата нел като Мини май а?Мини Маус-минка?А?Есктра за аватар Нел haha
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 EmptyПон Юли 26, 2010 10:05 pm

Добър вечер,
та,пия си ракията сама,добре че сте вие и някак си още не мога да се зарадвам на придобивките,мъчно ми е за фиатката.
От една страна съм доволна,че се мятам пак на японец,от друга се оказва,че съм се привързала май към италянеца crying или може би причината за това е кофти и още ме е страх,знам ли..........
Върнете се в началото Go down
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 EmptyПон Юли 26, 2010 11:20 pm

Здравейте приятели прекрасни,

как сте? След 1 час заминавам и то за 10 дни, ще ми липсвате много.
Искам да ви кажа, че много много ви обичам! Забавлявайте се без мен тези 10 дни, аз ще правя същото : )


Целувки и усмивки от мишлето:
Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 1_bl1





/Гита, вярно, че има логика за Мини Мауса
Арвен, моля те усмихни се!/


love love love love love love
Върнете се в началото Go down
shine_day
Глобални Модератори
Глобални Модератори
shine_day


Брой мнения : 273

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 EmptyВто Юли 27, 2010 12:34 am

Приятно изкарване и много усмивки, да си изкараш супер love

ама ти къде отиваш sad
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 EmptyВто Юли 27, 2010 7:52 am

Добро утро утро
Минка отива в Германия,там ще изкара 10 незабравими дни.
А,арвен,ти къде скиториш бе off ,ама не ми изчезвай така за повече от 12часа без да се обадиш.Ако не в скайп има една друга връзка казва се Мтел,молим теее.Звънни ,кажи жива съм,не бери грижа иначее boy
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 EmptyЧет Юли 29, 2010 10:02 pm

off тва телефона ми е непозната работа бе,лелееее колко го празя тва изобретение,понякога puke
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 EmptyПет Юли 30, 2010 9:23 am

Да почерпя,Димо днес се е родил....
Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 191595828

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 63323391
Върнете се в началото Go down
peneva75
Глобални Модератори
Глобални Модератори
peneva75


Брой мнения : 118
Местожителство : Сливен

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 EmptyПет Юли 30, 2010 12:49 pm

Да ти е жив и здрав! cwete Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Pic
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 EmptyПет Юли 30, 2010 6:38 pm

arween44 написа:
Да почерпя,Димо днес се е родил....
Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 191595828

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 63323391
Димо днес си го родила ти cheeky Да ти е жив и здрав!Пожелавам му много успехи и щастие,а то ако има за него,значи и за теб! hug
Само да ти кажа,че тези почерпки ти ги неща,искам пилето с бутилката :ku4e:
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 EmptyСъб Юли 31, 2010 9:03 am

Добро утрооо!Хайде мързеланиии ставйте и тук на кафенце!

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcRVabzZPM_FNOw_AN6JYkfkpslsrEnTNsFRhuiCWUcbMAg7J48&t=1&usg=__fg4AYoq27uC67q7ZGiMzMVNL_Qc=

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcSxGxdGG6MFpjcWBl8RtzRMILdOchsnK4tIg0HaUvsfFB_e4ss&t=1&usg=__FL08EHAF__7sAB27Dakkw9GwGWw=

buhahahahaha buhahahahaha днес има ли пациенти за вливане haha
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
thriller_girl
Глобални Модератори
Глобални Модератори
thriller_girl


Брой мнения : 236
Местожителство : България

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 EmptyСъб Юли 31, 2010 9:08 am

Добро утро, ама за мен не е никак добро, ама както и да е, Гале, как си?
Върнете се в началото Go down
http://kingofdance.freeforums.org/index.php
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 EmptyСъб Юли 31, 2010 10:09 am

Добро утро,как стеееее.Даре защо така бе момиче?
Върнете се в началото Go down
thriller_girl
Глобални Модератори
Глобални Модератори
thriller_girl


Брой мнения : 236
Местожителство : България

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 EmptyСъб Юли 31, 2010 10:19 am

arween44 написа:
Даре защо така бе момиче?

Днес се навършват десет години от смъртта на баба ми и ... cry cry cry cry cry
Върнете се в началото Go down
http://kingofdance.freeforums.org/index.php
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 EmptyСъб Юли 31, 2010 10:23 am

Не плачи мило,нали знаеш,че те са на по доброто място.
Хайде усмихни се и излез на някъде да се разсееш. hug1
Върнете се в началото Go down
thriller_girl
Глобални Модератори
Глобални Модератори
thriller_girl


Брой мнения : 236
Местожителство : България

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 EmptyСъб Юли 31, 2010 10:26 am

Къде да се разкарвам бе, днес струваме аз да изляза, сякаш не ми пука, айде бе. hug1 hug1 hug1
Няма да плача, добре. kisss cwete
Върнете се в началото Go down
http://kingofdance.freeforums.org/index.php
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 EmptyНед Авг 01, 2010 1:30 pm

Неделя ееееее,къде сте мацкииии???????????
Още няколко дни и хлапето се пребираааа............искам си го тук вече.

dance dance dance
Липсва ми много,ама много
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 EmptyНед Авг 01, 2010 1:45 pm

тук смеее,не ревиии,идва сиии скорооо
Дудеее lipsv6 mi
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 EmptyСря Авг 04, 2010 12:02 pm

Днес ми е един гаден ден,стегнала ме е шапката яко.Кисела съм и аз не се трая.Май почивката вече ми идва в повече,време ми е да влизам в някаква кондиция.
Не знам вие как се справяте с такива моменти,но на мен ми зверски трудно.Исками се да легна и да спя с дни.Да не си отварям очите и да не мисля за нищо.
Лимона и на лимонада не ми се връзва,ще се яде така кисел явно.Понякога когато нещата се случват без да участвам в тях,ми се отразява доста зле,бушоните вмвсто да почиват,прегряват и най лошото е когато няма причина.Тя е заровена някъде дълбоко при другите и ми е трудно да я намеря,за да я неутрализирам.Чувствам се безпомощна и някакси изгубена.Не мога да намеря пътя по който да тръгна и да се измъкна от дупката.
Наближава рожденият ми ден,май Сътурн ме сграпччил в лапите си.
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 EmptyСря Авг 04, 2010 7:58 pm

Май повечето сме така около рожденните дни hug
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 EmptyПет Авг 06, 2010 8:10 am

Добро утро!Аз вече съм утро ,и го пия с наслада,защото ми е последното.Обрах последното кафе от кутията за да си го направя,после няма кой да иде до магазина.Днес очакваме Нел с нетърпение.Дано се прибере преди да тръгна за работа.
Нел,ако ме няма в Скайп,когато се прибереш кликни ми на тел-а да се поява! love
Хубав и ползотворен ден на всички! bee
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 EmptyПет Авг 06, 2010 9:35 am

Добро утро,
и аз като теб обрах последното кафе,но чак с наслада не го пия,малко ми е воднисто.
Силно се надявам дребчо да се е прибрал и да спинка още.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя
Върнете се в началото 
Страница 6 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Тук ще си споделяме в неделя,клюките от нета,кой каквото го вълнува.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KINGDOM :: Еnjoy yourself :: Неделно матине-
Идете на: