KINGDOM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя

Go down 
+7
peneva75
an1981
shine_day
thriller_girl
minka1
Gita
arween44
11 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
АвторСъобщение
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 EmptyПон Ное 22, 2010 7:59 pm

Аз съм кисела и ми е криво,няма причина за това ми състояние.Мисля като лекарство да приема 50 грама отлежала гроздова.
Ха наздраве Нат
Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Images?q=tbn:ANd9GcRhdlCGrj-tU_8hFGkmeQcvLSeLltv6HcNFmGK9SLW9ARB_ZhM0
Върнете се в началото Go down
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 EmptyПон Ное 22, 2010 8:31 pm

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Cheers_large
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 EmptyПон Ное 22, 2010 8:34 pm

и гроздовата ако е от Карнобат tumbsupm
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 EmptyПон Ное 22, 2010 8:46 pm

Тц,Сливнишка,от скритите резерви на Маргото. hihihih
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 EmptyПон Ное 22, 2010 10:19 pm

И на мен ми е криво,ама от това че всеки ден се срещам с лицемери,но въпреки това аз се държа добре с тях и това ме изморява много и понякога се чувствам в безизходица,когато виждам,че злоупотребяват с търпението ми... затова ми се прииска едно питие...ама то няма да ми помогне да си изградя крокодилска кожа и да стана студена като камък... sad
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 EmptyПон Ное 22, 2010 10:22 pm

Бъди над тези неща Нат,не ги приемай лично,никой не е нещо повече от теб,усмихни им се и им гледай сейра. hug1
Върнете се в началото Go down
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 EmptyПон Ное 22, 2010 10:23 pm

cwete
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 EmptyПон Ное 22, 2010 10:24 pm

Ето,прочети тази тема:
http://kingofpop.niceboard.org/forum-f8/topic-t314.htm
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 EmptyПон Ное 22, 2010 10:35 pm

Много благодаря! Ще се опитам... въртене на очи kisss
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 EmptyВто Ное 23, 2010 1:34 pm

Хохохо,във форума вече може да се влиза и с регистрацията от фейсбук hihihih
Аз съм Гита междувпрочем bee
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 EmptyВто Ное 23, 2010 1:36 pm

buhahahahaha buhahahahaha buhahahahaha buhahahahaha buhahahahaha buhahahahaha buhahahahaha
Наталиии,забравих,че ти направих регистрацията с моя имейл и е вкарал Фейсбука в твоя профил buhahahahaha .Извинявай! haha
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 EmptyВто Ное 23, 2010 1:53 pm

Не може ли да се смени имейла? Не обичам фейсбука
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 EmptyВто Ное 23, 2010 2:01 pm

Ами не знам.Разгледай си в настройките на профила дали можеш да си сложиш твой имейл.Но то нас това не ни касае много,тази промяна де.Тя е по-скоро за бъдещите потребители.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 EmptyВто Ное 23, 2010 2:06 pm

Нат,дай на лични един валиден имейл да пробвам като го сменя дали ще мога да вляза с Фейсбук в моя си профил тук.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 EmptyЧет Ное 25, 2010 8:23 am

Много поспаливи бе еййййй,пак сама си пия кафето off
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 EmptyЧет Ное 25, 2010 12:35 pm

ааа и аз съм тука 373116
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 EmptyЧет Ное 25, 2010 5:14 pm

Ами работи народа бе плезене
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 EmptyПет Ное 26, 2010 2:31 pm

Хо хо хо,къде стеее?Аз ще вървя на работа за съжаление.А тук времето вече си напомня,че е зима...и не ми се ходииии
и една снежинка за разкош vluben

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Images?q=tbn:ANd9GcS8HIt-Hf-APapsepywbqn5fU_zLgLpolH-PrYCiNl75rLze5XoGw
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 EmptyСъб Ное 27, 2010 12:00 pm

bee пак сама си летя из форума..........
Ей,дребното, къде си бе...................виждам те из форумите щъкаш
Върнете се в началото Go down
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 EmptyСъб Ное 27, 2010 1:51 pm

Aбе тук съм loveu
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 EmptyСъб Ное 27, 2010 2:03 pm

ами и аааааз
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 EmptyНед Ное 28, 2010 1:31 pm

Къде стеееееее,
няма ли да пием по едно заедно? brooze
Върнете се в началото Go down
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 EmptyНед Ное 28, 2010 1:43 pm

Ние сме тук, вие къде сте? dance
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 EmptyВто Ное 30, 2010 5:50 pm

Днес се прибрах рано,рано,баси му и куция ден.
dino
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 EmptyСря Дек 01, 2010 11:11 am

хайде на кафе... то май е за чай haha оффф една пъпка се настанила на топло в ухото ми от няколко дни и ме дразни 1 tooth сигурно ме гони пуберитета haha hihihih на вънка какво е студено...то не м се мърда чак ама ще трябва да си размърдам дебелото дупе haha (е не е чак толкова дебело де haha )
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 14 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя
Върнете се в началото 
Страница 14 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Тук ще си споделяме в неделя,клюките от нета,кой каквото го вълнува.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KINGDOM :: Еnjoy yourself :: Неделно матине-
Идете на: