KINGDOM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Дневниците на вампира и Здрач

Go down 
+2
thriller_girl
arween44
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира и Здрач   Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 EmptyНед Юли 25, 2010 7:15 pm

Хайде да им свършва отпуската вече,че нямам търпение.
Върнете се в началото Go down
peneva75
Глобални Модератори
Глобални Модератори
peneva75


Брой мнения : 118
Местожителство : Сливен

Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира и Здрач   Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 EmptyПет Юли 30, 2010 8:03 am

Преди няколко дни гледах пародия на "Здрач"("Вампирите не струват"),и направо капнах от смях.Едва ли обаче на Кристен и Робърт ще им е смешно ако го гледат...но аз определено се насмях хубавичко hihihih
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира и Здрач   Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 EmptyНед Авг 08, 2010 12:43 pm

Хайде линк към новият сериал за вампири.

http://www.zamunda.net/details.php?id=225425&hit=1

Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 27691_407917928704_301458053704_4166155_2056231_n

Изгледах излезлите 6 епизода и ми харесаха.
Дават го всяка неделя,в понеделник е качен в Замунда и до вечерта има субове.
Приятно гледане.
Върнете се в началото Go down
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира и Здрач   Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 EmptyПон Авг 09, 2010 12:49 pm

Изгледах 1ви епизод. Днеес ще изгледам 2ри. За сега изглежда добре. След още няколко епизода ще кажа.
Върнете се в началото Go down
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира и Здрач   Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 EmptyСря Сеп 01, 2010 11:38 am

УМИРАААААААМ! Вижте трейлъра на девницитеее ауууууу. излизат другия четвъртък. Искам гииииииииииии. Аууууу






Върнете се в началото Go down
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира и Здрач   Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 EmptyПет Сеп 10, 2010 11:58 am

Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Vampirediaries_poster2


Я вижте, какво излезе днеееееееес! Едвам чакам субтитрите вече. Вече е на 5то място в замунда, сигурно до довечера ще е на първо. Нямам търпение. Епизодът явно е страхотееен! dance dance dance
манията вампири отново е тууук! Тотално пристрастени сме! pripad
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира и Здрач   Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 EmptyПет Сеп 10, 2010 4:48 pm

Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Season2VD

Уникалниииии.............и нашето момиче е приказно.
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира и Здрач   Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 EmptyПет Сеп 10, 2010 7:07 pm

Невероятен старт на новият сезон,Нина Добрев е страхотна и в двете роли.нямам думи,серията те грабва от самото начало.
Струваше си чакането,Здрач пасти да яде.
Нямам търпение да дойде следващият петък. peace1
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира и Здрач   Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 EmptyСъб Сеп 11, 2010 10:49 pm

Да сложим тук и новият сериал,изгледах сезон 1 и много ми хареса,почвам вторият.
Ммммм,новият вампир страшно ми харесва,духчето е сладка мацка,а върколака е голямото лошо бебе в групата. yes

Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Candin142022
Върнете се в началото Go down
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира и Здрач   Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 EmptyСъб Сеп 11, 2010 10:58 pm

Нямам търпение за следващия епизод на дневниците. Точно това си мислех и аз, че Здрач абсоллютно ряпа да яде. Едуард за нищо не става пред Деймън :D

Колкото и гадно да постъпи накрая Деймън, те твърде много го нараниха. Ох искаам гооооо! buhahahahaha

Наистина страхотен страрт. Нина Добрев е прекрасна ии се справя страхотно и с ролята на Катрин. Наистина се усеща разлика между двете.
Страхотни са и тримата. И постерите са страхотни и всичкооо
Епизодът имаше и много смешни моменти. Например, когато Деймън искаше да се бие със Стефан. buhahahahaha buhahahahaha


Абе манията се завърна с пълна сила!






А новият сериал интересен ли е? Историята хубава ли е?
Благодарение на теб гледам и Портата, така че ако кажеш, че си заслужава, ще гледам и този hihihih hihihih hihihih
Уааау ама ти много бързо си зигледала целия първи сезон?! УАУ
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира и Здрач   Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 EmptyНед Сеп 26, 2010 1:57 pm

Не мога да не кажа,че в новият сезон Стефан ми се вижда доста променен,застъпил е момчето Д,направо.
Мммммммм,раздвоена съм в момента,еле в последната серия,направо е чудничък.
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира и Здрач   Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 EmptyСъб Окт 02, 2010 5:25 pm

Някой,някъде ми каза,че следващият 4 епизод бил най невероятният,ма аз не разбрах кое му беше невероятното.Не беше лош,ма до там.За Дневниците говоря.
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира и Здрач   Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 EmptyНед Окт 03, 2010 3:09 pm

Още един сериал от този жанр..слагам го тук за да не се изгуби. buhahahahaha
Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Lostgirlposter


Зарибяващ е,слагам му 5+
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира и Здрач   Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 EmptyВто Окт 05, 2010 9:28 pm

Новият сериал е трепач,поправям се:6+ dance3
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира и Здрач   Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 EmptyПет Окт 15, 2010 9:32 pm

Чудите се защо пиша за „Дневниците на вампира“, а виждате снимка на актриса от „Свръхестествено“? Не се чудете, защото в Мистик Фолс ще дойде нов вампир. Източници потвърждават, че Лорън Коен, звездата на Supernatural ще бъдат включени в сериала в ролята на Роуз, страшно секси вампир, който може дори да привлече вниманието на Деймън.И под привлече имаме впредвид в интимен аспект.

Rose е на повече от 500 години, описана е като обезоръжаващо добра, въпреки че на пръв поглед е „жестоко момиче“.

Петте века, които е живяла допринасят за определени черти от характера.„Може би, в нея е останала някаква човечност и тя знае как да се забавлява“, каза източникът се обади. Най – вероятно ще я видим за първи път в епизод 8, който и ще се казва „Роуз“

Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Kinopoisk.ru-Lauren-Cohan-909785-150x150

Свила съм го това от форума на сестричката на Гитака haha


Последната промяна е направена от arween44 на Сря Окт 20, 2010 7:50 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Woman
Гост




Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Hmm   Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 EmptyПон Окт 18, 2010 12:36 pm

Ами радвам се че ви харесва сайта и преводите МИ. Ама поне както прави всеки културен блогър пишете източника. Примерно материала е взет от .
С г-жа Минка 1 ще имаме разговор в събота на маса относно наема на материалите ми се струва brooze
Върнете се в началото Go down
Woman
Гост




Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: sorry   Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 EmptyПон Окт 18, 2010 12:37 pm

Материалите са взети от
Върнете се в началото Go down
Jess
Гост




Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира и Здрач   Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 EmptyПон Окт 18, 2010 12:40 pm

Пишете си откъде сте взели нещата, а именно (Twifun-bg.com)
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира и Здрач   Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 EmptyПон Окт 18, 2010 12:40 pm

Наща маса винаги е сложена chears ,всеки е добре дошъл и за разговори и за нещо друго haha

Гостенката Уоман се пообърка малко с никовете,но искаше да каже,че информацията в темата е от http://twifun-bg.com.
Аз пък викам на маса и без маса да побратимим форумите sme6no e
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира и Здрач   Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 EmptyПон Окт 18, 2010 12:50 pm

Ооооо това за Роуз не съм го прочела. Супеер. Ще е достаа якоо да гледаме Деймън buhahahahaha


А пък за информациите. Амии няма за съжаление в събота да си на маса с Минка buhahahahaha но пък Гита е на лице плезене
А пък иначе, съжаляваме, че не слагаме източника въртене на очи
Върнете се в началото Go down
Woman
Гост




Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира и Здрач   Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 EmptyВто Окт 19, 2010 12:11 pm

Am как да го кажа Извинения приемам само на маса smile или в чинии smile Т.е. Тонито следващия път няма да подмине Стз ами направо остава за една седмица вместо съдомиялна buhahahahaha
Майтапя се няма проблеми за материалите но е коректно да се слага от къде са и на кой е превода. rules На самите сайтове има правила в които е описано как може да се ползва тяхна информация smile Така че взимайте има много но с източник с активна връзка и няма да се караме angel
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира и Здрач   Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 EmptyВто Окт 19, 2010 5:46 pm

Да ви кажа,тая уоман я познавам...не и вярвайте!Не само,че ще се караме ами и без бой няма да минем sme6no e mj_damn
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира и Здрач   Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 EmptyСря Окт 20, 2010 7:54 pm

Баси му мамата,мразим да мием чинии............... плезене

Поправих си двата поста,а снимките съм си ги вадила през чичко ти Гугал и тва е. 373116
Вече съм с чиста съвест.
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира и Здрач   Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 EmptyПет Окт 22, 2010 6:44 pm

Деймън в последният епизод е великолепен,нищо,че в краят му пак се издъни,Стефан не изостава,а Елена в двойната роля те оставя без думи.Искаше ми се да не свършва серията.
Върнете се в началото Go down
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира и Здрач   Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 EmptyПет Окт 22, 2010 7:45 pm

Дааа. Отново са страхотни. НИна играе страхотно 2те роли. Вижда се разлика между героите. Деймън накрая наистина му стана гадно, защото знаеше, че той е виновен, че предизвика Катрин. Ии да много добър епизод.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира и Здрач   Дневниците на вампира и Здрач - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Дневниците на вампира и Здрач
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KINGDOM :: Еnjoy yourself :: Забавления :: Кино, литература и още нещо-
Идете на: