KINGDOM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Къде ще сте на почивка това лято?

Go down 
5 posters

Къде ще сте на почивка това лято?
1. На море
Къде ще сте на почивка това лято? Empty0%Къде ще сте на почивка това лято? Empty
 0% [ 0 ]
2. На планина
Къде ще сте на почивка това лято? Empty0%Къде ще сте на почивка това лято? Empty
 0% [ 0 ]
3. Няма да почивам
Къде ще сте на почивка това лято? Empty33%Къде ще сте на почивка това лято? Empty
 33% [ 2 ]
4. В чужбина
Къде ще сте на почивка това лято? Empty17%Къде ще сте на почивка това лято? Empty
 17% [ 1 ]
5. У дома
Къде ще сте на почивка това лято? Empty50%Къде ще сте на почивка това лято? Empty
 50% [ 3 ]
6. Друго
Къде ще сте на почивка това лято? Empty0%Къде ще сте на почивка това лято? Empty
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 6
 

АвторСъобщение
kimjackson
Глобални Модератори
Глобални Модератори
kimjackson


Брой мнения : 153

Къде ще сте на почивка това лято? Empty
ПисанеЗаглавие: Къде ще сте на почивка това лято?   Къде ще сте на почивка това лято? EmptyПет Юли 30, 2010 5:21 pm

Кой къде ходи или ще ходи на почивка? Ако вече сте ходили, може да разкажете как сте изкарали. smile И не само почивката. Как карате лято 2010?

Аз живея до морето, така, че не ми се налага да ходя някъде. А и не работя, така, че мога, когато поискам, да отида на плаж или да сляза на басейна в блока ни. 373116 Търся работа и си планувам концерти, ровя се из нета, това са ми общо взето заниманията. smile А, да, отвреме на време излизам по заведенията с новото гадже и с приятелки. smile Чат- пат ми се обаждат да гледам едно сладко детенце, но не е редовно.
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Къде ще сте на почивка това лято? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде ще сте на почивка това лято?   Къде ще сте на почивка това лято? EmptyПет Юли 30, 2010 6:24 pm

Тя отпуската ми мина,баси кога се изтърколи месеца. sad
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Къде ще сте на почивка това лято? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде ще сте на почивка това лято?   Къде ще сте на почивка това лято? EmptyПет Юли 30, 2010 6:50 pm

И аз няма да почивам crying
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Къде ще сте на почивка това лято? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде ще сте на почивка това лято?   Къде ще сте на почивка това лято? EmptyПет Юли 30, 2010 7:37 pm

Не плачи бе,краят на другият месец,нали ще си в нас,планувай си минимум три дни.
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Къде ще сте на почивка това лято? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде ще сте на почивка това лято?   Къде ще сте на почивка това лято? EmptyПет Юли 30, 2010 7:55 pm

айде 2 dance2 dance3
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
thriller_girl
Глобални Модератори
Глобални Модератори
thriller_girl


Брой мнения : 236
Местожителство : България

Къде ще сте на почивка това лято? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде ще сте на почивка това лято?   Къде ще сте на почивка това лято? EmptyСъб Юли 31, 2010 9:11 am

Макар, че съм във ваканция, си ходя на един курс и не ми остава време за почивка ... haha haha haha
Върнете се в началото Go down
http://kingofdance.freeforums.org/index.php
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Къде ще сте на почивка това лято? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде ще сте на почивка това лято?   Къде ще сте на почивка това лято? EmptyПет Авг 06, 2010 8:53 pm

Ъмммм моля моля, как така никой не е отбелязал море??!
Аз още ви чакам, моля моля, не ме забравяйте!! Нямаше ме само 11 дена и после само от 12 няма да ме има въртене на очи
Между времено имате 2 седмици!!

А иначе аз съмна почивка в чужбината, доста ми се събира за тази година! плезене
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къде ще сте на почивка това лято? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде ще сте на почивка това лято?   Къде ще сте на почивка това лято? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къде ще сте на почивка това лято?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» There Must Be More To Life Than This/Живота трябва да е повече от това

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KINGDOM :: Еnjoy yourself :: Забавления :: Анкети-
Идете на: