KINGDOM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Жените около Майкъл...

Go down 
+4
kimjackson
Michael Forever
Gita
arween4444
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Жените около Майкъл... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените около Майкъл...   Жените около Майкъл... - Page 2 EmptyПет Юни 18, 2010 10:30 pm

buhahahahahaсамо опитай



Музикалния директор на This is it-Michael Beardon разказва как за изпълнението на Dirty Diana е имало легло на сцената.На репетициите веднъж попитал:
-MJ,къде ще си ти на сцената по това време?-(в леглото ще има момиче)
А Майкъл:
-Къде си мислиш,че ще бъда?Ще бъда в леглото с момичето. (hihihih) Защо винаги ми задаваш такива въпроси?
И понеже имали една прекрасна китаристка-Орианити,просто жестока,муз.директор пита:
-А къде ще бъде Ори в това същото време?
-Би трябвало също да е с мен в леглото!-като се обърнал към него и му прошепнал:
-Хей,Beardon,не мога да се справя 2qc0c1v
sme6no e брей,че отворко бил нашия Майкъл buhahahahaha
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Жените около Майкъл... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените около Майкъл...   Жените около Майкъл... - Page 2 EmptyПон Юли 19, 2010 8:40 pm

crying няма с кой да си говоря за жените на Майкъл
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Жените около Майкъл... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените около Майкъл...   Жените около Майкъл... - Page 2 EmptyВто Юли 20, 2010 9:30 am

Тц,нямаш...........
Върнете се в началото Go down
shine_day
Глобални Модератори
Глобални Модератори
shine_day


Брой мнения : 273

Жените около Майкъл... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените около Майкъл...   Жените около Майкъл... - Page 2 EmptyСря Юли 21, 2010 4:50 pm

Gita написа:


брей,че отворко бил нашия Майкъл buhahahahaha

Направо и не подозираме ние hihihih само като гледам горните снимки...
Върнете се в началото Go down
shine_day
Глобални Модератори
Глобални Модератори
shine_day


Брой мнения : 273

Жените около Майкъл... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените около Майкъл...   Жените около Майкъл... - Page 2 EmptyСря Юли 21, 2010 5:25 pm

Жените около Майкъл... - Page 2 JacksonDM0802_468x416%5B1%5D

Продължавам с втория брак в живота на Майкъл с Деби Роу. Те се женят на 14 ноември 1996 г. и се развеждат през октомври 1999 г. Тогава Майкъл става баща на две прекрасни деца - Принс Майкъл Джуниър (13 февруари 1997) и Парис-Майкъл Катрин (3 април 1998 г.)

Това, което ми е направило впечатление в Деби е, че винаги е говорила с възхищение за Майкъл и не го е предавала както много други (доколкото ми е известно).

Жените около Майкъл... - Page 2 Debbie-rowe
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Жените около Майкъл... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените около Майкъл...   Жените около Майкъл... - Page 2 EmptyСря Юли 21, 2010 5:46 pm

За мен Деби е абсолютно безразлична...така я чувствам,незнам защо.Нито ми е приятна,нито обратното.Мисля,че с Майкъл са имали хубаво приятелство,той и е имал доверие,и в момент,в който тя му е казала,че може да го дари с деца той се е съгласил,защото едва ли би намерил друг,който да е склонен на подобно нещо.Не мисля,че е имало нещо повече.Приятелство и благодарност от страна на Майкъл,за Деби незнам,бих си помислила,че не е наред с главата ако не е била влюбена в него,та затова мисля,че е била.Иначе браво на нея за красивите деца с които го дари.И все пас би ми било интересно да разбера как са заченати mj_damn
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
ani_220778
Глобални Модератори
Глобални Модератори



Брой мнения : 93

Жените около Майкъл... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените около Майкъл...   Жените около Майкъл... - Page 2 EmptyСря Сеп 15, 2010 10:26 pm

и аз мисля ,че връзката му с Деби е по скоро приятелска , а за тази какво ще кажете Жените около Майкъл... - Page 2 Amazingmj33michaeljacks вярно ,че Майкъл говори за платонична любов , но ....

Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Жените около Майкъл... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените около Майкъл...   Жените около Майкъл... - Page 2 EmptyЧет Сеп 16, 2010 7:17 pm

Ооо,Ани,събуди една от любимите ми теми 2qc0c1v
Това е Тейтъм О`Нийл нали?! Мисля,че с нея са си останали до държането на ръцете подмасата(както разказва Майкъл) mj_smile .Бил е още млад,а като знаем колко е срамежлив...знам ли...Ама нали си мисля,че Даяна му е първата жена,ама пък не знам кога му е станала първа-преди или след Тейт hahahahaha ,та ако е преди може и да е имало нещо повече между тях.Но със сигурност Майкъл го е изживявал истински и драматично(както и аз когато бях тинейджър изживявах любовта си).Само,че се чудя за онази случка,която разказва във филма на Башир,където Тейтъм започнала да го съблича,но той умрял от срам,дали наистина се е случила,и защо момичето я отрича.То по-принцип Майкъл не е някакъв дето ще се хвали и ще разправя подвизи,камоли да си ги измисля,ама пък на нея защо ще и е да отрича,защото не са го направили ли? mjquiet
hahaha Ууу,че дълго стана mj_damn
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
ani_220778
Глобални Модератори
Глобални Модератори



Брой мнения : 93

Жените около Майкъл... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените около Майкъл...   Жените около Майкъл... - Page 2 EmptyЧет Сеп 16, 2010 10:02 pm

еее , аз пък не знаех ,че тя отрича случилото се , ама Майкъл да си го измисли не вярвам , щото ако си измисля поне ще каже ,че е направил нещо cheeky
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Жените около Майкъл... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените около Майкъл...   Жените около Майкъл... - Page 2 EmptyПет Сеп 17, 2010 9:55 am

Да бе,отрича.Не помня точно къде го гледах ли,четох ли.Но казва,че нищо такова не се е случвало,и не знае защо Майкъл го е казал в интервюто.Извинява му се,но това било само в неговото съзнание.Може и да и е станало неудобно,понеже в разказа на Майкъл тя излиза малко по-находчивата,по-настъпателна smile ,а той пък и отказал.Та за това може и да се е позасрамила малко...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Жените около Майкъл... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените около Майкъл...   Жените около Майкъл... - Page 2 EmptyЧет Сеп 30, 2010 9:45 am


не я харесвам Карън само заради абсурдния мейкъп,който често му правеше dry
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Michael Forever
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Michael Forever


Брой мнения : 438
Местожителство : Силистра

Жените около Майкъл... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените около Майкъл...   Жените около Майкъл... - Page 2 EmptyНед Окт 17, 2010 10:10 pm

Ето едно клипче ,в което Лиса Мари описва части от сексуалния им живот с Майкъл дали може да и се вярва незнам,на английски е и този който го е правил казва че било от интервю и от официалния сайт на Лиса!
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Жените около Майкъл... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените около Майкъл...   Жените около Майкъл... - Page 2 EmptyПон Окт 18, 2010 8:44 am

Хехех,тази Лиса... 2qc0c1v
"Майкъл беше звяр в леглото"
"Не мога да живея без него"
"Обичам всичко в него,уважавам го...възхищавам му се...аз съм влюбена в него...страхотен е"
"Обичах да го гледам докато спи гол"
и
"Майкъл е мокрият сън на всяка жена..."
и още...
-Какво никога няма да забравиш?
-"Погледът му,неговите очи...винаги фиксирани върху мен...понякога толкова изгарящ,понякога така сладък,но винаги фиксиран върху мен.Правеше ме да се чувствам уникална и специална.Той е кралят на всички времена!"


ммм Благодарим ти Лиса mj_damn
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Michael Forever
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Michael Forever


Брой мнения : 438
Местожителство : Силистра

Жените около Майкъл... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените около Майкъл...   Жените около Майкъл... - Page 2 EmptyПон Окт 18, 2010 9:50 am

И това ,че обичала ръцете и бедрата му еха тая жена е голяма късметлийка както и историята с тортата която му паднала на слабините и тя решила да го почисти тоя клип е много готин дано това дето го пише там да е истина де! mj_smile
Върнете се в началото Go down
Michael Forever
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Michael Forever


Брой мнения : 438
Местожителство : Силистра

Жените около Майкъл... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените около Майкъл...   Жените около Майкъл... - Page 2 EmptyПон Окт 18, 2010 2:10 pm

В един форум прочетох ,че почти целия албум Dangerous е бил посветен на Лиса Мари посочили са като пример заглавията на две от песните She's Drives Me Wild и Rememeber The Time колко е вярно незнам обаче!
Върнете се в началото Go down
Michael Forever
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Michael Forever


Брой мнения : 438
Местожителство : Силистра

Жените около Майкъл... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените около Майкъл...   Жените около Майкъл... - Page 2 EmptyСъб Окт 23, 2010 4:16 pm

Това е историята на едно момиче ,което е прекарало един ден и една нощ с Майкъл ,колко може да и се вярва всеки сам ще си прецени като я прочете!

Здравейте на всички!
Името ми е, да кажем, Мари и съм на 37 години. И това, което имам да ви кажа е, че Майкъл Джаксън е нормално човешко същество с недостатъци и навици и дори пороци. Продължавам четенето в този сайт и в много други хората се опитват да опишат Майкъл като светец, ангел, перфектно човешко същество, от една страна и от друга страна, хората се опитват да направят Майкъл да изглежда като особняк, откачалка, човек от космоса в различните вестници и статии в интернет. И нищо не ме притеснява повече от това, защото имах възможност да опозная Майкъл и аз знам, че в личния му живот, той е нормален човек, един човек, който харесва жени, които обича да флиртува и да се забавлява, един човек, който обичаше да има любовна връзка, просто човек. Няма да отрека, че на сцената Майкъл е бил и винаги ще бъде един Бог и не мога да отрека, че талантът му е над реалността и няма да отрека, че той е наистина велика душа, че обича хората и най-голямата му цел е да помага на другите. Не, аз няма да го направя. Но това, което ще направя е да унищожа този образ на светец, който искате да създадете за него. Образ, който той никога не е искал или харесвал. Образ , който започна да го преследва, само защото той искаше да запази личния си живот за себе си и защото той е много –по голям джентълмен от хиляди други мъже. Но все пак, той е човек, красив, талантлив, известен и богат човек, който би могъл да има всяка жена, която харесва и е имал всяка жена, която харесва. Ще попитате как мога да бъда толкова сигурна, ох добре, защото за мое щастие , аз съм една от жените които Майкъл Джаксън е искал в някакъв момент от живота си. Да, Майкъл Джаксън правеше случаен секс със своите фенки и аз бях една от тях преди доста време.
Имах възможността да се срещнат с Майкъл на сесия през 1999 г., аз бях на 26 години тогава и му бях фенка откакто се помня и когато един мой приятел ми каза за възможността за тази среща аз бях много развълнувана. Предполагам, че е излишно да кажа, че прекарах една седмица преди срещата ни за да се погрижа за външния си вид. Имам нова прическа, лечение на кожата, нови дрехи и дори носех високи токчета, нещо, което аз обикновено не правя. Е, всичко протече добре по време на срещата . Отидох с моя приятелка и още 2 момичета и се срещнахме с Майкъл, той прегърна всички ни, снимахме се няколко пъти, зададохме му няколко въпроса и след това за съжаление, ние трябваше да си тръгнем. Нищо не се случи там, докато бяхме с него, което да ми намекне за това, което ще се случи по-късно. Нито поглед, нито усмивка, нито едно докосване, дори нямаше и едно намигване, нищо. Майкъл се отнасяше с всички нас по един и същ начин, той се усмихна, прегърна ни с уважение, получи подаръците ни изчервявайки се и разговаря с мекия си глас с всички нас.
Но веднага след като излязохме през вратата, доста превъзбудени , разбира се, се случи най -голямата изненада в живота ми. Аз тъкмо успях да стигна до вратата на изхода, с моята приятелка, когато един голям черен, много висок мъж ме потупа по рамото и ми прошепна, че той иска нещо да ми каже на саме. Бях малко притеснена, и си помислих, че може би аз някак си съм обидила Майкъл или може би съм направила нещо нередно. Този човек може би забеляза,че съм притеснена, защото се усмихна и прошепна отново в ухото ми, че няма от какво да се плаша и след това той ме помоли да го последвам сама. Оставих си приятелката в коридора и аз последвах черния мъж в задната стая. Там той ми каза, че г-н Джаксън ме моли да го почакам, докато той завърши сесията, защото той иска да ме опознае по-добре. Започнах да се смея и попитах дали не ме снимат със скрита камера, но когато човек остана сериозен знаех, че това не беше шега. Разбира се, че се съгласих да чакам "г-н Джаксън "и го чаках 2 дълги часа. Аз останах сама в тази стая с нещо за хапване , телевизор и няколко списания. След около половин час мъжът се върна и ми каза, че г-н Джаксън пита дали имам нужда от нещо, нещо за ядене, специална напитка или нещо подобно. Казах не, но няколко минути по-късно човекът се върна с шампанско и плодове на голяма чиния. Бях твърде нервна да пия или да ям каквото и да било, така че аз продължавах да се разхождам из стаята тихо през следващия час и половина, когато вратата се отвори най - после и черният мъж се появи . " Вече можем да тръгваме госпожице"каза той и аз тръгнах след него като добро кученце. Вървяхме през дълъг коридор и излязохме навън през нещо , което изглеждаше като задната врата.Черна лимузина очакваше някого, мен за да бъда по-точна. Човекът ме заведе доколата, където друг голям черен мъж стоеше пред вратата. Моят човек прошепна нещо на другия и след това този човек влезе в колата и само след няколко минути вратата се отвори и там беше, Майкъл Джаксън от плът и кръв усмихвайки ми се топло. "Влез, моля." Бяха първите думи ,които той ми каза и аз го направих. Влязох в огромната лимузина и седнах до Майкъл. Разбира се, че бях твърде развълнувана и твърде нервна, за да мога да говоря. Аз обикновено съм много приказлив човек, не много срамежлива, но сега просто бях онемяла . Веднага след като колата започна да се движи Майкъл започна да говори, опитваше се да ме накара да се чувствам комфортно и по-спокойно. Той не беше срамежлив, не се изчерви и не заекваше, той беше просто очарователен. Той ми обясни, че ме харесва много и че иска да ме опознае по-добре и, че ако съм съгласна, би искал да прекара известно време с мен тази вечер. Ха! Разбира се, че казах "да" и веднага след като се съгласих Майкъл ме придърпа по-близо до себе си и ми даде една голяма целувка по лявата ми буза. "Страхотно. Благодаря! "възкликна той. Колата не след дълго спря и скоро бяхме пред малка сграда, заобиколена от акри с градини. Изглеждаше сякаш се намираме в един оазис или нещо такова, беше много красиво.
Майкъл се усмихна и чак след като вече беше взел ръката ми в своята той попита дали може да вземе ръката ми. И двамата се засмяхме и след това влязохме в къщата. Тя беше обикновена, но пълна със стил и блясък. Майкъл ме въведе в голям хол и след това той се извини за няколко минути и изчезна с двама от неговите телохранители, докато аз останах с третия. Той не каза нищо и аз също. Когато Майкъл се върна той беше сам и отпрати и третия охранител също, ние най-накрая останахме насаме. Забелязах,че Майкъл се е преоблякъл, той беше вече облечен с чифт черни дънки и цветна тениска и косата му беше изтеглена назад в опашка. Той седна до мен прегърна ме и ме целуна още веднъж по двете бузи . „Толкова се радвам, че дойде." Каза той, и отново ми благодари. , Беше ми забавно , че той непрекъснато ми благодари за услугата ,която в същност той ми прави, като ме отведе със себе си, в къщата ,която аз вярвам, че е тайното му скривалище. Така че аз се засмях. Той ме попита защо се смея и аз му казах. Той се засмя също и ми каза, че не вижда нещата така, сякаш ми прави услуга и най-после се споразумяхме , че никой не прави на никого услуга и че ние сме само двама приятели,които прекарват известно време заедно. Следващите няколко часа бяха забавни, говорихме много, той беше много весел, шегуваше се , като разказваше всякакви видове интересни истории, както и изслуша това, което имах да кажа. След тези два часа аз се чувствах толкова спокойна с него, чувствах се сякаш съм го познавала вечно. Ето защо , аз събрах смелост да го попитам защо той ме избра да дойда тук с него. Това беше първият път, когато го видях да се изчерви, но бързо му мина. Той ми каза право в лицето , че ме харесва много и че съм красива и секси. Следващият въпрос, който излезе от устата ми ме накара да поруменея веднага след като осъзнах това, което казах. "Правиш ли това често?" Аз го попитах. За няколко секунди Майкъл не каза нищо и аз се страхувах , че съм съсипала всичко, но след това той започна да се смее и аз въздъхнах с облекчение. "Не, не много често." Каза той, безизразно и след това добави: "Искам да кажа, че предполагам знаеш, че все още съм женен, така че е малко трудно." Бях изумена от неговата искреност, така че усетих, че мога да го питам за всичко, така че аз го направих. Попитах го за неговата женитба, за двата му брака , за децата му и много други лични неща. Той ми отговори, без ограничения. Той ми каза, че той не обича Деби и че бракът им е на път да приключи, но за сега тя все още му е жена и майка на децата му и че той трябва да я уважава и затова забежките му са много редки . Той ми каза много неща и това ме накара да осъзная колко нормален човек е той. Как той също прави грешки, как се отдава на малките удоволствия на живота , и че той е направен от плът и кръв.
След дългия ни разговор аз накрая правих любов с Майкъл, разбира се. Не веднъж, не два пъти, а три пъти тази нощ и още два пъти на следващата сутрин и следобед. И нека ви кажа, че това са най-прекрасните сексуални преживявания в живота ми. И не защото той е Майкъл Джаксън, а защото той наистина е голям любовник, толкова горещ и секси, толкова страстен и толкова грижовен и най вече толкова опитен, просто невероятен.
Знам, че вероятно сега всички вие сте в състояние недоверие, но повярвайте ми, това е цялата истина и нищо друго освен истината. Майкъл Джаксън е нормален човек, който обичаше от време на време малките забежки .
Аз няма да лъжа сега и да кажа, че това беше любов от пръв поглед като в приказките, и че след тази вечер сме останали заедно, докато смъртта ни раздели, аз няма да кажа, че Майкъл се влюби в мен или ,че ние поддържахме връзка твърде дълго. За мое съжаление това не беше така. След тази нощ и следобеда който последва , Майкъл напусна града и по пътя си той ме остави в дома ми . Ние се целунахме още един път в лимузината му пред къщата ми, той ми благодари отново за прекрасната вечер и аз му благодарих и след това ние се разделихме.
Сега, не ме разбирайте погрешно, аз не казвам, че Майкъл е груб или безчувствен или нещо по-малко от джентълмен, не. Той ми обясни през нощта ,която прекарахме заедно, не спахме ,дори за минута, трябва да добавя, че животът му е много сложен и че колкото и да иска той няма да може да поддържа връзка с мен много. Той ме помоли да го разбера и да не го съдя и той ми обеща, че никога няма да ме забрави. Няма да кажа ,че по това време не бях лудо влюбена в него и че исках да остана с него завинаги ,но разбирах ,че това беше просто невъзможно и осъзнавах ,че всичко което стана в онази нощ се случи с моето пълно одобрение и желание и нямаше кого да обвинявам или да съдя.Чувствах се благословена ,че имах тази възможност въпреки ,че беше само за една нощ. Както и да е за един момент аз се предадох на чувствата си и когато Майкъл ми обеща ,че никога няма да ме забрави аз го попитах това ,което много ме притесняваше ( тревожеше) аз казах „Майкъл моля те би ли запомнил името ми?”Виждате ли аз не мога да кажа ,че съм светица но не ми се случваше ,често да прекарвам една нощ с мъж и си мислех че той може би ще запомни тази нощ като цяло но не и моето име и ще си каже „ О каква страхотна нощ прекарах с тази брюнетка, боже как и беше името?” това нещо ме побъркваше и аз просто трябваше да го попитам и почти се разплаках. Той беше толкова внимателен и сладък.точно след като го попитах осъзнах че съм готова да се разплача и се уплаших ,че отново съм провалила всичко и че той ще си помисли че аз съм една от лудите му фенки и ,че веднага ще ме отпрати .Вместо това обаче той беше много деликатен.Той ми обеща че винаги ще помни името ми после ме прегърна и ми каза”Мари не искам това да звучи като клише ,но аз вярвам в съдбата и Бог. И ако Бог е отредил нещо за нас двамата бъди сигурна ,че нашите пътища ще се пресекат отново.” По всяка вероятност той го каза за да ме успокои или може би наистина вярваше в съдбата кой знае? Важното е ,че той мислеше как да ме утеши и това говореше само по себе си колко специален човек беше Майкъл.
Както и да е, два дни по-късно се почука на вратата много рано сутринта. Когато отворих вратата, много голям черен мъж с черни очила стоеше на вратата ми държейки голям букет цветя и бележка. Той ми ги подаде и си тръгна без да казва нищо друго освен довиждане. На бележката беше написано "Благодаря ти за прекрасните мигове Мари." Не беше подписана, но аз веднага разбрах кой я е изпратил.
И това беше краят на историята до този момент. Но след това 2 години по-късно получих почукване на вратата рано сутринта отново. И отново висок черен мъж стоеше на вратата ми с цветя и плик. В плика имаше 5 VIP билета за 30-годишнината на Майкъл Джаксън и бележка, на която пишеше "Надявам се, че ще бъдеш в състояние да го направиш Мари." И този път той беше подписан с неговите инициали, MJ. За да бъда честна плаках, когато видях, че все още ме помни както беше обещал, че той все още помни къде живея и най-важното, той помни името ми. Разбира се, че планирах да отиде на концерта, но за съжаление, само 3 дни преди това майка ми почина. Сред цялата болка от смъртта на майка ми и погребението аз напълно забравих за концерта и за Майкъл. Но след няколко месеца плачех с VIP билетите в ръце и реших, че трябва да намеря начин да кажа на Майкъл какво се е случило и защо не бях в състояние да отиде на неговия юбилей. След много дни, прекарани в търсене на адрес или имейл най-накрая намерих нещо и изпратих на Майкъл кратко писмо, в което аз му казах какво се е случило с майка ми и след това няколко неща за това как върви живота ми откакто се видяхме с него за последен път. Един месец мина и след това получих отговор. Отново ранно почукване на вратата и черен мъж държащ плик и само една бяла роза този път. Вътре в плика, имаше малко писмо написано лично от Майкъл , в което той изразяваше своите съболезнования за загубата ми и ми разказваше за живота си , за своите проекти и цели и колко е щастлив, че съм му писала . Той също ми обещаваше отново в това писмо, че винаги ще помни мен и моето име и приятните моменти, които споделихме. Писах му отново и благодарих за вниманието, което ми оказваше, но за съжаление никога не получих отговор и си помислих, че това е всичко ( това е краят).
Но тогава целият ад се изсипа върху Майкъл през 2005 г. и чувствах ,че трябваше да му покажа че аз стоя до него,че го подкрепям и, че аз не вярвам на глупавите неща, които казват медиите. Аз му написах много дълго писмо и получих обратно само бележка с надпис "Благодаря ти Мари!" Разбирате ли, тази проста бележка ме впечатли толкова много. Въпреки всичко, което му се е струпало на главата той все още намираше време, за да ми отговори и той отново ми показа, че помни името ми и разговорите ни от онази вечер. Независимо от мъката която е преживял през тези дни той е отделил няколко минути и ми показва, че той все още помни.
След това процесът приключи и той изчезна и аз знаех, че няма начин да се свържа с него отново. Но още веднъж, той ме изненада. През април 2009 г. вече живеех на друго място, така че един следобед получих телефонно обаждане на мобилния ми. Една жена питаше дали съм Мис Мари и след това ми каза, че г-н Джаксън иска да ми изпрати нещо и че той се нуждае от новия ми адрес. Аз почти припаднах по телефона и за малко да припадна пет дни по-късно, когато на вратата ми се появи бял висок мъж този път с цветя и плик. Плика, съдържаше един ВИП билет този път за първият This Is It концерт в Лондон, един самолетен билет и резервация на стая в известен хотел в Лондон. Бележката до билетите казваше точно това "Аз нямам търпение да се видим отново Мари. Това ще бъде магия. "Подписано Майкъл, само Майкъл.
Никога не отговорих на тази бележка, въпреки че този път нямаше да пропусна концертаза нищо на света. Аз просто мислех, че ще се появя там и ще му направя малка изненада. Но мисля, че Бог избра да изненада целия свят, като отнесе Майкъл на далеч толкова скоро и толкова внезапно. Плаках много през този ден когато разбрах, че него вече го нямаше. Плаках много и през следващите дни . Аз все още плача понякога, когато си спомня за него и нашите кратки моменти заедно и се ядосвах на Бог, че не ми даде възможност да го видя още веднъж. Може би това щеше да е наистина магия, както Майкъл ми обеща. Но изглежда, че съдбата не беше предвидила нищо повече за нас, изглежда, че не сме били родени един за друг и че Майкъл беше прав за пореден път. Всичко е в Божиите ръце.
Така че това е моята история. Това е истинска история, която исках да споделя с феновете на Майкъл за да разберат, че той е наистина много красив, грижовен, внимателен, добър човек, че той е нежен и любящ и уважава хората, но той не е светец, той не е съвършен. Той е просто човек, с нормални нужди и недостатъци. Едно нещо, което той ми каза, през онази нощ"Мери, това съм аз. Това е, което съм, както ме виждаш сега.Един човек който е бил женен и разведен,човек ,който се е оженил отново по споразумение, човек изневеряващ на жена си,просто нормален мъж.Предпочитам да ме наричат измамник отколкото странник.Предпочитам да ме съдят за човешките ми грешки ,а не за промяната на кожата ми ,която аз не съм желал умишлено или за някои глупави слухове ,които аз не съм разпространил.”И това е, което искам да направя сега за Майкъл, нека светът знае колко нормален мъж е той може би всички ще спрат да го наричат с разни имена и ще започнат да го наричат човек.

Мари

Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Жените около Майкъл... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените около Майкъл...   Жените около Майкъл... - Page 2 EmptyНед Окт 24, 2010 3:27 pm

Страхотно!Благодаря,Грети!Не мога да преценя до колко може да се вярва,но ще се радвам ако е истина!Каква щастливка...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
lily
Гост




Жените около Майкъл... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените около Майкъл...   Жените около Майкъл... - Page 2 EmptyВто Окт 26, 2010 10:39 am

Цял живот съм мечтала да съм на мястото на тази фенка!Ако ще и само за час no
Върнете се в началото Go down
Michael Forever
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Michael Forever


Брой мнения : 438
Местожителство : Силистра

Жените около Майкъл... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените около Майкъл...   Жените около Майкъл... - Page 2 EmptyВто Окт 26, 2010 4:15 pm

lily написа:
Цял живот съм мечтала да съм на мястото на тази фенка!Ако ще и само за час no
Незнам дали има фенка на Майкъл която не си е мечтала за такива моменти с него ,но малко са щасливките които са успели да се докоснат до него за съжаление!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Жените около Майкъл... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените около Майкъл...   Жените около Майкъл... - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Жените около Майкъл...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Обичам те,Майкъл!
» Сънували ли сте Майкъл?
» Малък Майкъл
» Не искам да чуя за...Майкъл
» Жив ли е Майкъл?-конспирациите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KINGDOM :: Майкъл Джексън :: Майкъл Джексън-
Идете на: