KINGDOM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Не искам да чуя за...Майкъл

Go down 
+2
Michael Forever
arween4444
6 posters
АвторСъобщение
arween4444
Админ
Админ



Брой мнения : 460
Местожителство : Sofiq

Не искам да чуя за...Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Не искам да чуя за...Майкъл   Не искам да чуя за...Майкъл EmptyСъб Май 08, 2010 9:42 am

Кими, това май е една твоя тема ама ... въртене на очи

Та, какво е нещото което би могло някога да ви откаже от музиката на Майкъл? 1 tooth
Върнете се в началото Go down
http://kingofpop.niceboard.net
Michael Forever
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Michael Forever


Брой мнения : 438
Местожителство : Силистра

Не искам да чуя за...Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не искам да чуя за...Майкъл   Не искам да чуя за...Майкъл EmptyСъб Май 08, 2010 4:48 pm

Няма такова нещо!Нищо не може да ме откаже нито от музиката на Майкъл нито от самия Майкъл.Обичала съм него и музиката му 20 години и ще продължа да го обичам завинаги! :wub:
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Не искам да чуя за...Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не искам да чуя за...Майкъл   Не искам да чуя за...Майкъл EmptyСря Юли 07, 2010 9:16 pm

въпросът е напълно риторичен...
Понякога си мисля за момент,че може би е по-добре вече да не чувам за Майкъл,да не слушам майкъл да не гледам Майкъл-за да ми е по-лесно,по-леко.Това трае най-много час.Ако не чуя Майкъл някой ден ще полудея,сериозна съм.Изпитвам физическа нужда да чуя гласът му.Ако ще да каже две думи...За това и телефона ми е пълен с Майкъл,за да няма нищо,което да ми пречи да го слушам.И в този ред на мисли-няма никога да има ден ,в който да не чуя Майкъл.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Не искам да чуя за...Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не искам да чуя за...Майкъл   Не искам да чуя за...Майкъл EmptyСря Юли 07, 2010 10:24 pm

Нещо тая тема ме обърква. въртене на очи
Върнете се в началото Go down
Natt_love_MJ
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natt_love_MJ


Брой мнения : 21

Не искам да чуя за...Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не искам да чуя за...Майкъл   Не искам да чуя за...Майкъл EmptyПет Юли 23, 2010 8:55 pm

Нищо не може да ме откаже от Майкъл.... mj_love
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Не искам да чуя за...Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не искам да чуя за...Майкъл   Не искам да чуя за...Майкъл EmptyСъб Юли 24, 2010 6:18 pm

добре дошла,Нат! welcome
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
kimjackson
Глобални Модератори
Глобални Модератори
kimjackson


Брой мнения : 153

Не искам да чуя за...Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не искам да чуя за...Майкъл   Не искам да чуя за...Майкъл EmptyПет Юли 30, 2010 3:55 pm

Мда, моя е. hihihih

От музиката на Майкъл НИЩО не може да ме откаже! Не мога без гласът му, не мога без песните му! В целият ми съзнателен живот е било така и ще е докато дишам /а може би и след това 373116 /!

От самият Майкъл има само едно нещо, което би ме отказало, но тъй като това е НАЙ- НЕВЪЗМОЖНОТО, свързано с него, та и отказването ми се отлага. buhahahahaha За педофилията говоря.
Върнете се в началото Go down
Natt_love_MJ
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natt_love_MJ


Брой мнения : 21

Не искам да чуя за...Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не искам да чуя за...Майкъл   Не искам да чуя за...Майкъл EmptyЧет Авг 19, 2010 7:37 am

Ким, Майкъл и да беше педофил аз пак щях да си го обичам... не ме интересува, аз го обичам и винаги ще е така.. smilesmilesmile Даже и педофилията нямаше да ме откажат от него.
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Не искам да чуя за...Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не искам да чуя за...Майкъл   Не искам да чуя за...Майкъл EmptyЧет Авг 19, 2010 6:16 pm

е аре сега,глупости не ми се четят,ако беше найстина педофил,лично бих го разчекнала.Всеки друг би ме вбесил,а той най много от всички.
Върнете се в началото Go down
kimjackson
Глобални Модератори
Глобални Модератори
kimjackson


Брой мнения : 153

Не искам да чуя за...Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не искам да чуя за...Майкъл   Не искам да чуя за...Майкъл EmptyЧет Сеп 02, 2010 6:05 pm

arween44 написа:
е аре сега,глупости не ми се четят,ако беше найстина педофил,лично бих го разчекнала.Всеки друг би ме вбесил,а той най много от всички.

Точно. Заради голямата ми любов и вяра в него, защото любовта му към децата е едно от нещата, заради които най- силно уважавам и обичам Майкъл, ако това беше истина шока ми щеше да е огромен и не бих му го простила! Добре, че е какъвто е, та нямаме какво да му прощаваме! 373116
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Не искам да чуя за...Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не искам да чуя за...Майкъл   Не искам да чуя за...Майкъл Empty

Върнете се в началото Go down
 
Не искам да чуя за...Майкъл
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Жив ли е Майкъл?-конспирациите
» Обичам те,Майкъл!
» Сънували ли сте Майкъл?
» Майкъл & Пепси ...
» Молитва за Майкъл

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KINGDOM :: Майкъл Джексън :: Майкъл Джексън-
Идете на: