KINGDOM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Молитва за Майкъл

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Молитва за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Молитва за Майкъл   Молитва за Майкъл EmptyПет Авг 06, 2010 2:07 pm

Господи,благодарим ти днес за спомена за Майкъл Джаксън,който означава толкова много за нас,дори в този момент!
Благодарим ти за музикалната дарба,която той сподели с нас!
Благодарим ти за човека,който той беше,и това което направи в живота си!
Благодарим ти ,Боже,че ти просто ни напомняш,че ние наистина можем да видим разликата,ако решим.
Помогни ни да отнесем с нас послание за любов,изцеление и мир,
нека изразим тази любов,когато отидем в училище,
нека изразим тази любов,когато отидем на работа,
нека изразим тази любов докато вървим по улиците на нашия град,
и никога повече не оставаме слепи за нуждите на онези,покрай които минаваме всеки ден!
Да не съдим хората по цвета на кожата им или по акцента им!
Нека се вгледаме в сърцата на всеки мъж, жена,момче или момиче,и да желаем искрено да достигнем до човеса с любовта,която Майкъл Джаксън ни показа в музиката си!
Сега Краля на поп музиката трябва да коленичи пред Краля на кралете,
и ние се молим да ни напомниш,Господи,
че живота ни не е нищо друго освен пепел!
Ние сме тук за момент,и след това си отиваме!
Благодарим ти,Господи,за това как Майкъл ни повлия,за да можем сега ние да влияем на други!
Молим се този момент да не бъде забравен, като събитие да бъде оценено,
но и като напомняне,че ние също можем да направим промяна!
Благослови ни,и ни запази с любовта,с която ти даряваше Майкъл,
и се надяваме тази молитва да стигне до теб в светото име Исус-нашият Бог!Амин!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
shine_day
Глобални Модератори
Глобални Модератори
shine_day


Брой мнения : 273

Молитва за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Молитва за Майкъл   Молитва за Майкъл EmptyЧет Авг 12, 2010 11:11 am

Прекрасна молитва heart

Благодарим ти Господи! Амин!
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Молитва за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Молитва за Майкъл   Молитва за Майкъл EmptyСъб Авг 21, 2010 3:29 pm

Революция на любовта

Ние трябва да разберем,че любовта е най благородното и силно чувство,което притежаваме.Ако всички ние използваме силата на любовта,наистина можем да променим нещата към по-добро.По някакъв начин ние трябва да опитаме да пренасочим чувствата на гняв и тъга в нещо положително и да започнем разпространяване на Любовта отново.

Разпространение на Любовта не е нещо,което не можеш да направиш,това е нещо което можеш.То е в малките неща,които правиш всеки ден от живота си,често дори без да осъзнаваш,че ги правиш.Това е защото приемаме любовта за даденост.

От сега нататък всичко опира до нас,хората,които полагаме грижи да представим Майкъл така,че целия свят да види какъв беше Майкъл наистина,и наследствотото му да проодължи любовта.Не трябва да се осмелим да доказваме тази любов,ние трябва да се осмелим ,и тя да достигне до хората,които се нуждаят от подкрепа.

Майкъл бе човек,който винаги е бил за любов,е за любов,и винаги ще бъде за ....ЛЮБОВ!
Молитва за Майкъл Revlov
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Молитва за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Молитва за Майкъл   Молитва за Майкъл EmptyНед Авг 29, 2010 4:59 pm

На тази дата точно преди 52 години се е родил човекът с най-голямото сърце,с невероятна дарба,с най-красивата усмивка...човекът раздавал цял живот любов и радост на хората,човекът променил света!Не знам дали е подходящо да кажа"Честит рожден ден" сега...за това ще кажа "Благодаря,че те имаше тук на земята,благодаря,че остави толкова много след себе си и всеки път щом почувствам нужда от утеха и подкрепа аз я намирам в музиката ти!Ще живееш вечно!Обичам те,Майкъл!"

Молитва за Майкъл B196857627
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
peneva75
Глобални Модератори
Глобални Модератори
peneva75


Брой мнения : 118
Местожителство : Сливен

Молитва за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Молитва за Майкъл   Молитва за Майкъл EmptyНед Авг 29, 2010 6:27 pm

Днес ми е много тежък ден, защото отдадох последно сбогом на едно много добро и скъпо за мен бабче cry
Не знам какво мога да кажа освен, че съм напълно съгласна с написаното от Гита.Благодаря на Бог за Майкъл!Благодаря на Бог за всички Вас, мили приятели!
Върнете се в началото Go down
kimjackson
Глобални Модератори
Глобални Модератори
kimjackson


Брой мнения : 153

Молитва за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Молитва за Майкъл   Молитва за Майкъл EmptyЧет Сеп 02, 2010 4:11 pm

Gita написа:
На тази дата точно преди 52 години се е родил човекът с най-голямото сърце,с невероятна дарба,с най-красивата усмивка...човекът раздавал цял живот любов и радост на хората,човекът променил света!Не знам дали е подходящо да кажа"Честит рожден ден" сега...за това ще кажа "Благодаря,че те имаше тук на земята,благодаря,че остави толкова много след себе си и всеки път щом почувствам нужда от утеха и подкрепа аз я намирам в музиката ти!Ще живееш вечно!Обичам те,Майкъл!"

Молитва за Майкъл B196857627

Подписвам се! MICHAEL LIVES FOREVER!!! heart
Върнете се в началото Go down
kimjackson
Глобални Модератори
Глобални Модератори
kimjackson


Брой мнения : 153

Молитва за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Молитва за Майкъл   Молитва за Майкъл EmptyЧет Сеп 02, 2010 4:12 pm

peneva75 написа:
Днес ми е много тежък ден, защото отдадох последно сбогом на едно много добро и скъпо за мен бабче cry
Не знам какво мога да кажа освен, че съм напълно съгласна с написаното от Гита.Благодаря на Бог за Майкъл!Благодаря на Бог за всички Вас, мили приятели!

Съжалявам за бабчето, за загубата ти, и че трябва да свързваш това точно с този ден! hug
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Молитва за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Молитва за Майкъл   Молитва за Майкъл EmptyСъб Дек 04, 2010 12:43 am

Моля те Майкъл,където и да си сега ти знаеш че ние всички от този форум сме различни като различните парченца които правят един пъзел.Ако липсва едно парченце, пъзелът няма да е пълен.Моля те Майкъл събери ни всички... покажи на всички,че колкото и да са различни те са обединени от едно-ЛЮБОВТА към теб.Ние тези различни парченца следваме твоите послания и се опитваме да сме добри въпреки,че понякога проявяваме различия.Моляте Майкъл,докосни за пореден път всички ни,нашите сърца... ОБИЧАМ ТЕ МАЙКЪЛ! ОБИЧАМ ВИ ПАРЧЕНЦА ОТ ПЪЗЕЛА!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Молитва за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Молитва за Майкъл   Молитва за Майкъл Empty

Върнете се в началото Go down
 
Молитва за Майкъл
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Не искам да чуя за...Майкъл
» Жив ли е Майкъл?-конспирациите
» Обичам те,Майкъл!
» Майкъл и децата
» Кой ви е любимият албум на Майкъл?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KINGDOM :: Майкъл Джексън :: Майкъл Джексън-
Идете на: