KINGDOM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какво ще запомним от Майкъл?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Michael Forever
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Michael Forever


Брой мнения : 438
Местожителство : Силистра

Какво ще запомним от Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще запомним от Майкъл?   Какво ще запомним от Майкъл? EmptyСъб Май 08, 2010 3:33 pm

Ще го запомня като най -невероятния и прекрасен ,човек ,който някога се е раждал.
Ще запомня великолепните му песни и и страхотните му танци.
Ангелския му глас,очите и усмивката ,които спират дъха ми.
Посланията ,които изпрати до всички нас и любовта ,с която помагаше на страдащите и нуждаещите се хора по света.
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Какво ще запомним от Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще запомним от Майкъл?   Какво ще запомним от Майкъл? EmptyСъб Май 29, 2010 5:59 pm

Най-важния урок,който запомних от негое,че всичко започва със семейството.Че любовта е в основата на всичко.След това вече ме помня музиката му докато съм жива,ще помня това,че преди всичко първо трябва да направя промяна със себе си,за да видя такава в света около мен.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
kimjackson
Глобални Модератори
Глобални Модератори
kimjackson


Брой мнения : 153

Какво ще запомним от Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще запомним от Майкъл?   Какво ще запомним от Майкъл? EmptyНед Май 30, 2010 5:04 pm

Какво ще запомня? Нищо не мога да забравя! Нито ангелският му глас, нито най- красивите очи на света, нито посланията му, нито радостта, която дарява с невероятните си песни, нито добротата му и всичко, което е дал на света! heart
Върнете се в началото Go down
thriller_girl
Глобални Модератори
Глобални Модератори
thriller_girl


Брой мнения : 236
Местожителство : България

Какво ще запомним от Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще запомним от Майкъл?   Какво ще запомним от Майкъл? EmptyВто Юни 01, 2010 7:39 am

Много неща ще запомня от Майкъл ... неговата усмивка, неговите красиви очи, прекрасният му глас ... както и неговата доброта, неговите песни ... heart heart heart :wub:
Върнете се в началото Go down
http://kingofdance.freeforums.org/index.php
lenitta
Глобални Модератори
Глобални Модератори
lenitta


Брой мнения : 64
Местожителство : Пловдив

Какво ще запомним от Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще запомним от Майкъл?   Какво ще запомним от Майкъл? EmptyСъб Юни 19, 2010 2:09 pm

Нищо не забравям....Той е част от живота ми, толкова близо и толкова далече е бил винаги!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво ще запомним от Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще запомним от Майкъл?   Какво ще запомним от Майкъл? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Какво ще запомним от Майкъл?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какво харесвате у Майкъл
» Какво става когато се пусне Майкъл ..., реакциите на околните
» Чай,кафe или какво????
» Сънували ли сте Майкъл?
» Жив ли е Майкъл?-конспирациите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KINGDOM :: Майкъл Джексън :: Майкъл Джексън-
Идете на: