KINGDOM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя

Go down 
+7
peneva75
an1981
shine_day
thriller_girl
minka1
Gita
arween44
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
АвторСъобщение
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 EmptyНед Юни 06, 2010 3:32 pm

:think:
Върнете се в началото Go down
??
Гост




Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 EmptyНед Юни 06, 2010 3:39 pm

казах haha
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 EmptyНед Юни 06, 2010 3:57 pm

Егоист

Съществително нарицателно име, мъжки род, тип 7a

1.Поставяне на личните интереси над тези на другите
/този които иска и мисли винаги-всичко за себе си,себелюбец/
Върнете се в началото Go down
??
Гост




Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 EmptyНед Юни 06, 2010 4:01 pm

ДОБРЯК
има ли за мен - ще има и за теб haha
Върнете се в началото Go down
thriller_girl
Глобални Модератори
Глобални Модератори
thriller_girl


Брой мнения : 236
Местожителство : България

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 EmptyНед Юни 06, 2010 5:08 pm

arween44 написа:
ЗА МЕН ТОЗИ С ВСЕ КАНАТА. buhahahahaha buhahahahaha buhahahahaha
Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Morning4


Този прилича на господина ми по Английски в училище ... buhahahahaha buhahahahaha haha

Та, кой иска още едно кафе ... утро
Върнете се в началото Go down
http://kingofdance.freeforums.org/index.php
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 EmptyЧет Юни 10, 2010 6:00 pm

аз,ма май ми е късно за кафе,я по добре да треснем по едно мохито и да се направим като тези brooze
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 EmptyПет Юни 11, 2010 6:52 am

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 F7759198e53c0325efcc9e8
Върнете се в началото Go down
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 EmptyНед Юни 13, 2010 9:10 am

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Caffee-Gianduio


Дорбо утрооо! Как спахте? Как сте днес?
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 EmptyНед Юни 13, 2010 9:48 am

Неделя ееее,не искам да идва понеделник.
Благодаря за кафето,добре ми дойде. :564286: peace1
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 EmptyНед Юни 20, 2010 1:13 pm

Неделя е и мен пак ме мързи,някой да иска да дойде да ме боядиса,ходя като селска пръчка,корените са ми два сантиметра. sad
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 EmptyНед Юни 20, 2010 1:36 pm

ако намериш такъв прати го и при мен cheeky
а това за мързела явно,че си е в реда на нещата в неделя dont_mention_it
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 EmptyНед Юни 20, 2010 6:33 pm

Ааааааа аз цял ден съм учила моля моял, ръката ме боли вече и средният ми пръст е червен angry2

Пфф ама другата неделя почивкаааааааааа
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 EmptyВто Юни 22, 2010 7:35 am

Добро утрооооо :564286: :564286: :564286:
Кой е най ранобуден?????? dance2 dance dance3 dance3 dance
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 EmptyСря Юни 23, 2010 7:13 am

Добро утро,
сама си казвам и сама си пия кафето. sad
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 EmptyСря Юни 23, 2010 5:07 pm

Добър ден!За следобно капучино съм тук
Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Cappuccino-on-sunday
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 EmptyЧет Юни 24, 2010 7:50 am

Здравейтее хора, поздрави от информатика. Часът е 08.46 целия клас гоовори само за изпита angry angry angry angry angry angry angry


Аз съм готова да се гръмна ии така. Общо вззето е скучно. Поне по математика имам 6. ОСтана само по БЕЛ и Немски да ме оформят.... brooze

После съм готова да се напиваме. Хайде чакам ви след 7 дни sex


Вие как сте? Как спахте?


Арвен, как е фолмовият маратон?
Гита, как е вългенът?

angry2


Нещо интеерсно при вас? Аз спах добре, бях изморена...
то от толкова емоции: страх, умноост, бягане под дъжда, цял ден мокри крака, пищене от кучета, рев заради изпита простооооо :wtf:



Хайде много поздрави! До после : )
Поне уроците и ученето свърши bee


Обичам виииииииииииии starec
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 EmptyЧет Юни 24, 2010 10:47 am

Да беше ги споделила бе момиче тия емоции... hug
Ще се напиваме скоро -да!И аз ще имам повод cheeky
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 EmptyЧет Юни 24, 2010 10:55 am

Да чуем повода Гале
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 EmptyЧет Юни 24, 2010 10:58 am

тц още нищо не казвам 🍦
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 EmptyСъб Юни 26, 2010 4:09 pm

Ейййй,страшна фръцла бе,ако щеш sex
е сега ще метна едно за твое здраве и много ти здраве утро
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 EmptyНед Юни 27, 2010 5:08 pm

Неделя е а къде сте...няма ви?!
Да ви споделя черна ревност ме изгаря,кои са виновниците те си знаят dry
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
an1981
Глобални Модератори
Глобални Модератори



Брой мнения : 9

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 EmptyНед Юни 27, 2010 5:09 pm

КОИ ЛИ СА ТЕ ДА СИ ПРИЗНАВАТ ВЕДНАГА buhahahahaha
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 EmptyНед Юни 27, 2010 5:45 pm

Този път аз не съм 🍦
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 EmptyСъб Юли 03, 2010 10:19 am

Хайдеееее,събота и неделя саааа,никаква работа.
Тони вече е в отпуска,няма да работи месец и половинаа,УРААААА
Върнете се в началото Go down
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 EmptyСъб Юли 03, 2010 10:28 am

Хайде честитоооооооо brooze brooze
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя
Върнете се в началото 
Страница 2 от 16Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Тук ще си споделяме в неделя,клюките от нета,кой каквото го вълнува.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KINGDOM :: Еnjoy yourself :: Неделно матине-
Идете на: