KINGDOM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя

Go down 
+7
peneva75
an1981
shine_day
thriller_girl
minka1
Gita
arween44
11 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next
АвторСъобщение
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 EmptyНед Авг 22, 2010 5:03 pm

Пазителката на форума се мота из Италя,много якоооо....
dance dance dance
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 EmptyНед Авг 29, 2010 10:28 am

Да почерпя...
Мохито за Нел.Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Mentha-icetea-image

и за останалите...който каквото си избере.


Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 2009_0611_shutterstock_summer_cocktailcrop

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Products_53785_332204655bonbonen_buket
Върнете се в началото Go down
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 EmptyСря Сеп 01, 2010 9:27 am

Благодаря ти прекрасна моя!

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 20006164893089289341245503370ifDmlMa9cCL1DLCQu8BC

Честит рожден ден! Желая ти много много здраве на първо място, защото това е най - важното. Бъди неземно щастлива, заслужаваш го. Желая ти да изживееш един прекрасен живот, изпълнен с много радости и хубави мигове. Желая ти да изпълниш всичките си мечти. Желая ти просто да ме обичаш : ) ( много много много )



ОБИЧАМ ТЕ!



Наздраве : )


Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Dsc08718t





И Нел се прибра.... странни неща са се случили май... Липсвахте ми много много иии сега вече съм тукк ии искам и вие да се тук. Аз липсвах ли ви? : )
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 EmptyСря Сеп 01, 2010 6:02 pm

Тц,изобщо 2qc0c1v
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 EmptyПет Сеп 03, 2010 5:24 pm

Хорааа защо сте толкова заспали напоследък?! Ехооо събудете сее! Трябва да отпразнуваме края на лятото! dance
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 EmptyПет Сеп 03, 2010 8:13 pm

Ми щото сме заспалки що...аре ти като си будно много дай нещо интересно насам плезене
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 EmptyПет Сеп 03, 2010 10:45 pm




Слуашйте!!!!!




Върнете се в началото Go down
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 EmptyСъб Сеп 04, 2010 1:45 am

Спинкате ли бе красавици?! Още няма 3 часа! Не се излагайте buhahahahaha buhahahahaha
Сега изгледах филма към едната книга, която имам на немски. Ами нямаше нищо общо, ама нищо. Ама беше забавно да гледам филм на немски buhahahahaha buhahahahaha buhahahahaha

Обичам вииииииииииии! love love dance

Утре ще печем пиперец на вилатъъ! Ама ще се постарая после да имам компютър plaj
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 EmptyСъб Сеп 04, 2010 6:37 pm

minka1 написа:



Слуашйте!!!!!




1 tooth

dance и аз те обичааам
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 EmptyСъб Сеп 04, 2010 7:44 pm

И аз те обичам.... love love love
Върнете се в началото Go down
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 EmptyНед Сеп 05, 2010 7:16 pm

Аз повече love love


А днес скъпи мои, къде сте?! Притеснявам се вече, защо ви няма по това време? hmmm
Хайде появете се crying love
Върнете се в началото Go down
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 EmptyПон Сеп 06, 2010 12:41 pm

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Coffee-frappe-cl-352515-l


Ето ви едно кафенцее
и си мислех buhahahahaha buhahahahaha buhahahahaha тоест чудех се, какво си мислите за мен.
Смисъл какво мислите изобщо за мен ии като чуете Нел, като си мислите и т.н.
Ама всичко, лошо, хубаво, всякакви качества и неща, които ви хрумнат : )
Шансът да ми отговорите подробно е супер минимален, но да опитам buhahahahaha


love
Върнете се в началото Go down
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 EmptyВто Сеп 07, 2010 8:04 pm

Много сте заспали ще знаете. Ясно ми беше, че няма да ми отговорите на въпроса, ама както и да е.
Та хайде събудете се малкоо! Само аз пиша в този форум, даже вече и не спамите. Влизате и само четете, кой, какво е писал, Хайдее искам ви както преди във форма!!!!
Моля cwete
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 EmptyНед Сеп 12, 2010 9:15 am

Това не е истина....сама ли ще си пия кафето???????? crying
Върнете се в началото Go down
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 EmptyНед Сеп 12, 2010 10:19 am

Хеей хей добро утро! утро Хайде на кафетоооу love
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 EmptyНед Сеп 12, 2010 1:40 pm

Днес явно сме като товарни влакове 1 tooth само се разминаваме.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 EmptyВто Сеп 14, 2010 8:57 pm

Хей хей краставички, най - любими на Нел! Обичаааам вии!

Утре започвамее училищее!
Хайде да се боцнем всички взаимно преди началото lekar lekar1

buhahahahaha


Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 EmptyВто Сеп 14, 2010 10:25 pm

lekar пу Нел първа hahaha
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 EmptyСря Сеп 15, 2010 6:11 pm

Искам да се оплачааааа,
днес беше един от онези гадни дни,когато всичко върви на опъки,полудяла съм и имам нужда от нещо много силно. lekar
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 EmptyСря Сеп 15, 2010 7:28 pm

Ми наздраве тогава bira brooze
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 EmptyЧет Сеп 16, 2010 8:58 am

Хей Хееей поздрави от часа по информатика. Имахме химия и математика до сега. След този час имаме немскии уааа. После физическо и после психология buhahahahaha buhahahahaha
Не ме питайте, защо ви разказвам програмата си.


Хахах вие как стее? love love love
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 EmptyЧет Сеп 16, 2010 7:07 pm

ей момиченцее,ти така ли започваш учебната година....ааааа mmmh
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 EmptyНед Сеп 19, 2010 9:18 am

Неделя е,егаси му и скуката се очертава. off
Върнете се в началото Go down
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 EmptyНед Сеп 19, 2010 9:45 am

Здравейте! Пак е неделя, Мисля че вече наистина нми свърши ваканцията... И тези почивни дни минаха толкова бързо.. и сега трябва да уча толкова многооо тук нататък

Пожелавам вии днес един много хубав ден! Дори и да е скучен, почивайте сии!
love love love
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:56 pm

Я да споделя с вас това местенце,в моята любима планина
http://www.medidatravel.com/index.php?option=com_content&view=article&id=86:2010-09-22-12-00-57


Последната промяна е направена от arween44 на Пет Сеп 24, 2010 4:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 9 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя
Върнете се в началото 
Страница 9 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Тук ще си споделяме в неделя,клюките от нета,кой каквото го вълнува.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KINGDOM :: Еnjoy yourself :: Неделно матине-
Идете на: