KINGDOM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя

Go down 
+7
peneva75
an1981
shine_day
thriller_girl
minka1
Gita
arween44
11 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next
АвторСъобщение
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 EmptyПет Ное 05, 2010 10:58 am

Тук съм пия си кафето с кеееф
http://www.vbox7.com/play:5dd7062e поздрав за всички,които го обичат като мен.
Приятен слънчев ден на всички желая!Тук времето е прекрасно,мисля с малкия да се възползваме и да му ударим една хубава разходка! love
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 EmptyНед Ное 07, 2010 6:31 pm

Мяууу... сама ли шетам из форума днес въртене на очи къде сте всички? е и 1 гост има цял ден 1 tooth ама мълчи hihihih
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 EmptyНед Ное 07, 2010 8:46 pm

Ето ме Натали тук съм.имаш пълната ми подкрепа.Наработих се,нашетах се,наготвих се...всичко по план 1 tooth
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 EmptyНед Ное 07, 2010 9:45 pm

мммм обичам когато всичко върви по план... (уууу каква "дева"... ама и ние излизаме от плана когато не ни е на кеф haha haha )
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 EmptyНед Ное 07, 2010 9:55 pm

Аз уж близнак,не съм много по плановете ама...по принцип май не се вписвам в тия орми дето ги определят за моята зодия.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 EmptyПон Ное 08, 2010 6:01 pm

Тц,не се вписваш...........не се трая аз с билизнаците и за това---не си никаква близначка. haha haha haha
Върнете се в началото Go down
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 EmptyПон Ное 08, 2010 8:03 pm

buhahahahaha
Ама с риби много се разбираш нали? плезене
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 EmptyПон Ное 08, 2010 10:40 pm

еее arween44 е дева и е нормално да не се трае с близнаците...ама това е когато са близо до тях,в семейството или на работа.Но ако е на ниво "дипломатически отношения" или само приятелство се траят.Ама това е щото близнака вари го,печи го той си прави това което си науми,а девата все гледа да поучава за да не се правят грешки...такива са девите все гледат да предпазват хората...ама и на тях им писва и после се отнасят с безразличие като видят че файда няма haha а с рибките се разбират.Жените рибки са големи оптимисти и борбени за разлика от мъжете... айдеее ударих му един конушмак... това е то дева,все философства haha плезене
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 EmptyВто Ное 09, 2010 12:48 am

няма никой тая вечер тук... има само 3-ма гости,ама що не се регнат... въртене на очи ехоууу гостиии регнете се тук...в най-готиния форууум...включете се в коментарите и вие молиииим 373116
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 EmptyВто Ное 09, 2010 12:35 pm

хехе,Нат,те гостите идват,вземат си каквото им трябва и си ходят,ако са искали да се регнат да го бяха направили.Иначе си имаме верни денонощни стражи,не ни изпускат от поглед haha .Не сме страшни бе...всички са добре дошли welcome

Арвен да не искаш да кажеш,че ние двете се траем бе...? buhahahahaha
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 EmptyВто Ное 09, 2010 7:26 pm

Ма ти верно срам нямаш бе,я пак се повтори,смяташ,че не се траем ли? dqvol
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 EmptyВто Ное 09, 2010 8:54 pm

ми щото не сте постоянно една с друга затова се траете сигурно haha иначе може да се усети напрежение между двете зодии... ама те се допълват двете зодии затова може и да си живуркат заедно... въпроса е коя по-бързо ще се измори
buhahahahaha ...познай коя- девата след 100 години (егати бързото) buhahahahaha
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 EmptyЧет Ное 11, 2010 2:21 pm

Ехоууу как сте днес? 4 госта има,виждам ги haha haha haha
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 EmptyПет Ное 12, 2010 11:09 pm

ама нали ти казах,че дежурят бе off не ме четеш и това си е...
Абе я да ви питам-знаете ли кой набор е Лили Иванова?Понеже днес чета в един вестник "Лили Иванова разплака 82 годишната си учителка" hmmm .... hmmm Аз пък си мислех,че баба Лили е минала 70-те понеже знам,че е някъде с моята баба.Ама пък как ще има 82 годишна учителка?С елементарна математика не се връзват работите.Лилиту ли си прави реклама mjquiet
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 EmptyПет Ное 12, 2010 11:23 pm

Лили Иванова е родена на 24 април 1939 г
На 71 трябва да е,така казва чичко Гугал haha А той не лъже,нали?
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 EmptyСъб Ное 13, 2010 12:11 am

ааа чета те Гита,знам че дежурят ... ама и аз haha Баба Лили мисля че е 37-ма година. Не се сещам но преди няколко години една позната ми разправя,че работила с нейната сестра ли каза..братовчедка ли каза...нещо в сферата на здравеопазването май беше,медицинска сетра май да каза че била на баба Лили роднината.И от тогава се сещам че каза 37-ма или 34-та ли каза... въртене на очи или 34-та или 37-ма ма тя по какво и е била учителка
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 EmptyСъб Ное 13, 2010 11:18 am

каква е тишина днес тук mjeyes ...няма никой,само 2-ма дежурни и аз
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 EmptyСъб Ное 13, 2010 11:28 am

ааа и зайчето било тука 1 tooth
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 EmptyНед Ное 14, 2010 12:03 pm

хайде на кафенцеее 373116
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 EmptyНед Ное 14, 2010 5:49 pm

Искам да забогатеяяяяя,
да си взема слугиня да ми чисти и готви,мамка му.Писна ми pripad
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 EmptyПон Ное 15, 2010 1:28 am

ми пусни едно тото дееее haha haha haha и ако улучиш викни ни да се намажем с маргарин че да се позалепи някоя стотинка и по нас
1 tooth 1 tooth 1 tooth че и ние да си вземем ...готвачка изкам аз... не обичам да готвяяяяя... ама няма как и го правя hihihih
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 EmptyПон Ное 15, 2010 12:09 pm

за едни 1500 лв може да се навия,ама няма да готвя mahai se be

едно кафенце да метна,който иска...


Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Images?q=tbn:ANd9GcSE6eGB54L7Bz_gA9NJVdxQURsPkuWyEeXwija19KkajmoK-fRD
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 EmptyПон Ное 15, 2010 5:40 pm

Цитат :
за едни 1500 лв може да се навия,ама няма да готвя

Та то кой дава такива пари за без готвене... 1 tooth ох,де да можех и аз да не готвя... 1 tooth haha да си лежим с компа на тумбата и да си живуркаме 1 tooth 1 tooth buhahahahaha buhahahahaha
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 EmptyПон Ное 15, 2010 5:48 pm

Ма кво сте се размечтали бие бре?Баси............ще готвите и тва си е,ама ха. плезене
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 EmptyВто Ное 16, 2010 11:43 am

Бе готви си като искаш бе,мен ми е кеф да си седя тука да си пия кафенце,туй онуй

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Images?q=tbn:ANd9GcTylE-cv983_GC1JXOpukQ4Ezz14n9efLTYXHf9ncuCaeC3HK45HgДобро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Images?q=tbn:ANd9GcR0mT-WMj1des9-tsUapBCPXRbCDol-r3x_ipAWmIEpaHEOnSKH
пуу как искам да имаме повече място за емотикони dry
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Sponsored content





Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя - Page 12 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя
Върнете се в началото 
Страница 12 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Тук ще си споделяме в неделя,клюките от нета,кой каквото го вълнува.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KINGDOM :: Еnjoy yourself :: Неделно матине-
Идете на: