KINGDOM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кой е виновен,че Майкъл вече го няма?

Go down 
+3
arween44
lenitta
Gita
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой е виновен,че Майкъл вече го няма?   Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? EmptyСъб Юни 05, 2010 7:37 pm

От версия на версия търсим някой който да опере пешкира.За мен със сигурност това не е само един човек,и не е само Конрад Мъри!Вашето мнение?Кой трябва да плати за тази несправедливост?Има ли заговор за смъртта на Майкъл?
Това е темата в която ще обсъждаме и ще търсим виновниците!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
lenitta
Глобални Модератори
Глобални Модератори
lenitta


Брой мнения : 64
Местожителство : Пловдив

Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е виновен,че Майкъл вече го няма?   Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? EmptyСъб Юни 05, 2010 7:51 pm

Мъри е извършителя, а зад него знаете колко много хора стоят.Говорили сме си по този въпрос!Трудно е да се каже кои точно, но да речем че всичко почна от 1993 г......
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е виновен,че Майкъл вече го няма?   Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? EmptyСъб Юни 05, 2010 7:59 pm

За мен най виновен си е самият Майкъл.
Върнете се в началото Go down
lenitta
Глобални Модератори
Глобални Модератори
lenitta


Брой мнения : 64
Местожителство : Пловдив

Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е виновен,че Майкъл вече го няма?   Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? EmptyСъб Юни 05, 2010 8:01 pm

Тони,права си.Просто се остави да го манипулират....
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е виновен,че Майкъл вече го няма?   Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? EmptyСъб Юни 05, 2010 8:06 pm

Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? TohmePhilips
Ранди Филипс и Томе имат дългогодишно познанство.Томе бил женен за сестрата на Филипс .Аз продължавам да се съмнявам в този човек,отвътре ме изяжда това,че той остава встрани от всичко - и от медиите и от разследването.И не мога да разбера защо след като Майкъл на 5 май е написал писмо в което уволнява Томе,той беше до Джърмейн на пресконференцията когато обявиха,че Майкъл е починал.Нима Джърмейн не е знаел за притесненията на Майкъл относно Томе,и за документа с който го освобождава .Не вярвам,и се чудя защо не се разследва този човек,и защо не се коментира в медиите за него?
Има и още няколко статии свързани с Томе Томе,който обаче тиражират едно единствено интервю с него,направено след смъртта на Майкъл,още преди да се разкрият пред общността страховете на Майкъл свързани с Томе.След това той се е покрил,не отговаря пред жулналисти нито той нито хората му.Единственото,което се знае за него ,че е върнал на сем.Джаксън някакви 5млн.,които Майкъл му дал за да купи къща във Вегас,но го помолил да го пази в тайна .В същото време семейството казват,че в дома на Майк е имало няколко милиона в брой който изчезнали със смъртта му.Другото странно нещо е,че в деня когато Майкъл е закаран бездиханен в болницата,Томе уволнил цялата охрана в дома му (напомням,това става въпреки,че от 5 май има документ,който го освобождава от длъжност).
Та това,което казвам е ,че в момента всичко се фокусира върху Мъри,и Томе и останалите остават в сянка.И се чудя дали в това няма преднамереност и всички материали в пресата не са "поръчани" за да влияят на общественото мнение,че видиш ли Мъри го е зарязал да умира за да прикрие лекарската си грешка? mmmh
Цитирам мнение от бг мама:
Цитат :
Интересно е лично за мен, дали тези концерти не са просто замисъл и повод да се стигне до това, което е била всъщност целта - ликвидация.
kakvo
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е виновен,че Майкъл вече го няма?   Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? EmptyСъб Юни 05, 2010 8:35 pm

Според мен Мъри е изкупителната жертва,даже храня съмнения,че ще го отнесе някога.
Кой е истинският убиец,ето това искам да разбера един ден.
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е виновен,че Майкъл вече го няма?   Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? EmptyВто Юни 08, 2010 5:29 pm

След прочетената статия,която Гита е сложила в новини, в мен напират въпроси:
-възможно ли е Майкъл да е предвидил какво ще се случи след смъртта му и ако е да,инсценирал ли е смъртта си или се е предал и се е самоубил?
--и след като парите след смртта му отиват при децата му,защо друг би го убил?
Върнете се в началото Go down
thriller_girl
Глобални Модератори
Глобални Модератори
thriller_girl


Брой мнения : 236
Местожителство : България

Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е виновен,че Майкъл вече го няма?   Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? EmptyВто Юни 08, 2010 6:42 pm

Аз имам няколко виновника за смъртта на Майкъл - Мъри е главнията виновник за смъртта на Майкъл ... тоест Мъри ме у бил голямата доза приспивателно, втори за мен виновник е сем. Чандлър, защото след тяхното обвинение Майкъл започна да гасне ... и трети , но не съществен е Майкъл ... причината заради, която той е един от виновниците ще оставя за себе си ... no
Върнете се в началото Go down
http://kingofdance.freeforums.org/index.php
shine_day
Глобални Модератори
Глобални Модератори
shine_day


Брой мнения : 273

Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е виновен,че Майкъл вече го няма?   Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? EmptyВто Юни 08, 2010 7:25 pm

arween44 написа:
След прочетената статия,която Гита е сложила в новини, в мен напират въпроси:
-възможно ли е Майкъл да е предвидил какво ще се случи след смъртта му и ако е да,инсценирал ли е смъртта си или се е предал и се е самоубил?
--и след като парите след смртта му отиват при децата му,защо друг би го убил?

Част от парите му, особено след смъртта му, отиват като печалба в Sony, може би и в други лица - адвокати и кой знае още в кого. Нали в статията пише, че не всичко с печалбите се обявява :think:
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е виновен,че Майкъл вече го няма?   Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? EmptyСря Юни 09, 2010 11:12 am

Сони спечелиха много повече от цялата история от колкото децата.Те сключиха сделка за правата върху Майкъл за някакви си 250 млн. и това е за цели 7 години,а както сте прочели до момента печалбите са около милиард.Всички знаем и каква е стойността на каталозите на Майкъл,като изключваме личните му песни-близо 2милиарда.Та грубата сметка до какво води-за тези 7 години Сони ще трупат милиарди от Майкъл,а за дечицата 250 милиона.Колкото и рекорден да е този договор,за Майкъл това е нищо.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
kimjackson
Глобални Модератори
Глобални Модератори
kimjackson


Брой мнения : 153

Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е виновен,че Майкъл вече го няма?   Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? EmptyСъб Юни 12, 2010 3:24 pm

arween44 написа:
След прочетената статия,която Гита е сложила в новини, в мен напират въпроси:
-възможно ли е Майкъл да е предвидил какво ще се случи след смъртта му и ако е да,инсценирал ли е смъртта си или се е предал и се е самоубил?
--и след като парите след смртта му отиват при децата му,защо друг би го убил?

Майкъл обичаше много живота, децата /всички и неговите си/, нас- феновете и не смятам, че е възможно да се е самоубил! Той надживя толкова болка в живота си, бореше се по време на процесите, когато му беше най- тежко! Защо ще посяга на себе си точно преди концертите, преди завръщането си?!

Виновни има много! Мъри е физическият извършител, крайният резултат и имам усещане, че е бил напълно наясно какви ги върши! Зад него вече мисля, че стоят Сони, AEG, всички, които притискаха Майкъл, заради алчността си. Всички те знаеха, какво ще получат, ако светът остане без Майкъл... Отделно Чандлър и Арвизо имат вина за духовното съсипване на Майкъл! За това да не му е до концерти, да не вярва в хората, а може би и в себе си!... Именно те докараха Майкъл до вземането на разни лекарства, които го направиха податлив на чуждото влияние в живота му! sad Ще ми се не само Мъри, а всички да си платят! Истински да си платят!
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е виновен,че Майкъл вече го няма?   Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? EmptyСря Юни 16, 2010 12:28 pm

ЕКСКЛУЗИВНО: Майкъл Джаксън Убит заради музикалния каталог, твърди бивш негов съветник

http://www.radaronline.com/exclusives/2010/06/exclusive-michael-jackson-murdered-music-catalogue-claims-former-advisor

Майкъл Джаксън е убит заради музикален каталог за милиард долара,който той притежава, твърди бившия му съветник Леонард Rowe.

В ексклузивно интервю за RadarOnline.com ,дългогодишния приятел и понякога финансов съветник на краля на попа, направи взривно твърдение, като си спомни, че Джаксън му казал: "Искат моя каталог Rowe - и те ще ме убият за това."

Rowe не назова име, което предполага, че той е "убил" Джаксън, с огромни дози от мощен анестетик пропофол в тялото му, когато той умира.

Докато умря с потоци парични проблеми,през разцвета си екстравагантната супер зведа печелеща $750 000 000 от записи направи един блестящ финансов ход. През 1985 г. Джаксън платен 47.5.млн $ за закупуване на издателски каталог. Десет години по-късно, Sony плати на Джаксън 150 милиона щатски долара за половината от правата, формирайки съвместна компания наречена Sony / ATV.
Днес, половината на Джаксън се оценява на минимум $ 1 милиард.

"Майкъл винаги е чувствал, че ще бъде убит заради своя каталог,"каза пред RadarOnline.com Rowe, близка довереница на семейството Джаксън.
"Когато той говори за това, аз не обърнах никакво внимание, а при последвалите събития не можех да помогна, но мисля за изказването му - и то още ме следва и до днес." каза Rowe пред RadarOnline.com.
Джаксън умира на 25 юни, 2009, в навечерието на продадените 50 концерта в Лондон което можеше да бъде много повече, от музикално тур- завръщане
Лондонското шоу обещаваше на Джаксън най-малко $ 50 милиона далеч от личния му дълг от половин милиард долара.
Едната част от обезпечението на смъртта на музиканта е 50% дял от издателския музикален каталог..
Rowe каза: "Каталога на Майкъл е много ценен ... и хората искат този каталог.
"Това е едно от нещата, които Майкъл ми каза лично, че той никога няма да го продаде.
"Майкъл каза, че иска да го запази за децата си, независимо в каква финансова ситуацията е, той винаги ще държа на неговия каталог.
Хората, искаха каталога, а той нямаше да го остави,това е всичко."
След смъртта на Джаксън, администраторите на имуществото му подписа ха сделка за $ 250,000,000 даваща наSony пълен достъп до каталозите на певеца и неиздавани материали.
В имуществото му все още има акции от каталога.
Rowe имали тежки думи с организаторите на концертите,които ималипарична мотивация да подпишат със звездата изтощителен ангажимент от 50 концерта. Rowe заяви Джаксън не би бил в състояние да завърши 50-те концерта, планирани за поп иконата в This is it tour.
Той каза, че Джаксън е бил принуден да направи повече изпълнения, отколкото е способен.
"AEG имаше договор с Майкъл, но това не беше нищо повече от финансов пистолет насочен в главата му", казва Rowe.
"Това е моето убеждение, че той е бил напълно използван".
"Мисля, че те са знаели, състояние на Майкъл, те са знаели, че Майкъл има пристрастяване, те са знаели, финансовото му състояние и е възмутително те да използват това срещу него, за да го хванат ... те трябва да са знаели какво правят. "
Д-р Конрад Мъри, личен лекар на Джаксън, не се е признал за виновен по обвинението за убийство.
Мъри е обвинен за предоставяне на фатална доза на упойка, за да помогне на Джаксън да спи. Джаксън умира на 25 юни.

Ако лекарят бъде осъден маже да лежи 4 години в затвора.

Rowe,нямащ никаква връзка с предишната жена на Джаксън-Деби Роу, пуска съобщение до всички да озаглавената книгата "Какво наистина се случи с Майкъл Джексън", излизането на която съвпада с 1 година от смъртта на певеца.
В книгата се излагат теми като"корупция, конспирация и алчност зад шокиращата смърт на певеца".
"Правоимащите, се се опитват да ме накарат да мълча, като пускат клевети срещу мен ... Трябва да призная, аз не съм от тези,които магат да бъдат сплашени лесно или такъв, който ще отстъпи бързо, "каза Rowe пред RadarOnline.com.

"Майкъл не може да говори сега, но аз мога - и ще го направя."

"Вярвам, че силите знаят, че Майкъл и Майкъл Джаксън е име струващо милиарди и милиарди долари,и струващо повече мъртъв, отколкото жив."

"Това, което се надявам е, че всеки, който е отговорен за смъртта на Майкъл Джаксън е предаден на правосъдието и напълно преследван в съда."



Дето се вика"Ето това чукане чаках".Най сетне да излезе някой с името си и да проговори за истината!Дано само не се окаже реклама на книгата му dry ,че вече нищо няма да ме учуди покрай този Майкъл.


Последната промяна е направена от Gita на Сря Юни 16, 2010 8:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
stelass
Глобални Модератори
Глобални Модератори
stelass


Брой мнения : 34

Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е виновен,че Майкъл вече го няма?   Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? EmptyСря Юни 16, 2010 5:04 pm

Много, много са виновните. Началото на края бе поставен много години преди 25 юни. Трябва да си от желязо , за да издържиш това психическо и духовно унищожаване- бавно и последователно. Навързани като паяжина и като сянка са го следвали навсякъде- пари , пари и пак пари. Дано този човек каже още , не остане само това . Дано!
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е виновен,че Майкъл вече го няма?   Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? EmptyПет Юни 18, 2010 8:41 pm

Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? 29989122334104462672100Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? 32463144942155951913526
Мисля,че схемата е ясна mmmh
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е виновен,че Майкъл вече го няма?   Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? EmptyПет Юни 18, 2010 9:15 pm

Здрасти,аз от самото начало за това говоря и защото си мисля,че Майкъл никак не е прос се е усетил и би трябвало да е взел мерки.За това чета за конспирациите и ми идват мисли за туй ти унуити...........
Имал е чудесната възможност да им го начука здраво,но дали е така.........кой ще ни каже?
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е виновен,че Майкъл вече го няма?   Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? EmptyПет Юни 18, 2010 9:28 pm

ще ми се да е така наистина,но винаги когато залитна към тези теории ми изкача един факт-децата kakvo
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е виновен,че Майкъл вече го няма?   Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? EmptyПет Юни 18, 2010 9:41 pm

Точно те са една доста основателна причина Гале,неговит живот е минал,от както ги има всичко е в тяхно име.Ако не са те какво му пука и защо да се напъва на тези години?
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е виновен,че Майкъл вече го няма?   Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? EmptyПет Юни 18, 2010 9:55 pm

Искаш да кажеш,че и децата са замесени ли?Силно се съмнявам!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е виновен,че Майкъл вече го няма?   Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? EmptyПет Юни 18, 2010 10:01 pm

Не,не искам това да кажа.Казвам,че те са най важната причина заради която би го направил.Да не мислиш,че той не е знаел,че мъртав струва милиони а?Те онези са по умни от него или какво?
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е виновен,че Майкъл вече го няма?   Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? EmptyПет Юни 18, 2010 10:30 pm

Искаш да кажеш,че е инсценирал смъртта си ли?къде са децата в тази история?Не му ли е мъчно за тях?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е виновен,че Майкъл вече го няма?   Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? EmptyСъб Юни 19, 2010 12:33 pm

Живи и здарви,под наблюдение... плезене
Не казвам,че е така,но би могло да бъде.
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е виновен,че Майкъл вече го няма?   Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? EmptyСря Юни 30, 2010 11:30 am

shine_day написа:
http://michaelsguardian.blogspot.com/2010/06/michaels-year-personal-testimony.html
Шайни,много е интересно това.Благодаря ти!Въпросната Бони Кокс анализира факти и събития около смъртта на Майкъл,показанията на Мъри,както и се позовава на интервюта дадени от адвоката на Мъри-Черноф,както и на разказите на Карън Фей и Майкъл Лий в интервю дадено за годишнината.Те споделили в интервюто,че Майкъл не е бил добре,бил е болен и слаб.Имал е бронхит и са отоплявали по време на концертите когато не танцува.Наблягат на факта,че по време на репетициите танцьорите са по тениски,а Майкъл с няколко ризи.Авторката на блога коментира несъответствията в показанията на Мъри,който твърди,че през двете минути в които той е бил до тоалетната,Майкъл хем е бил заспал,хем се е събудил и си е поставил сам 100мг пропофол,което логично не е възможно да се случи само за 2 минути.Друго несъответствие е,че в интервю адвокат Черноф е казал,че Мъри е имал необходимото оборудване за реанимация,но не е имал опит с анестезия.Само,че наяве излязоха имейли разменени мужду Мъри и AEG,в които той иска да му бъде дпредоставена спасителната апаратура Шайни,много е интересно това.Благодаря ти!Въпросната Бони Кокс анализира факти и събития около смъртта на Майкъл,показанията на Мъри,както и се позовава на интервюта дадени от адвоката на Мъри-Черноф,както и на разказите на Карън Фей и Майкъл Лий в интервю дадено за годишнината.Те споделили в интервюто,че Майкъл не е бил добре,бил е болен и слаб.Имал е бронхит и са отоплявали по време на концертите когато не танцува.Наблягат на факта,че по време на репетициите танцьорите са по тениски,а Майкъл с няколко ризи.Авторката на блога коментира несъответствията в показанията на Мъри,който твърди,че през двете минути в които той е бил до тоалетната,Майкъл хем е бил заспал,хем се е събудил и си е поставил сам 100мг пропофол,което логично не е възможно да се случи само за 2 минути.Друго несъответствие е,че в интервю адвокат Черноф е казал,че Мъри е имал необходимото оборудване за реанимация,но не е имал опит с анестезия.Само,че наяве излязоха имейли разменени мужду Мъри и AEG,в които той иска да му бъде дпредоставена спасителната апаратура :think: ,но са му я отказали.Това е в общи линии.Накрая завършва много силно като съветва да обърнем внимание на случващото се днес по света и се заслушаме в песните на Майкъл.Там е казано всичко.И ние можем да направим търсене с някоя от ключовите думи в песните,да видим какво ще намерим.Просто да вземем една песен и да започнем от там.
,но са му я отказали.Това е в общи линии.Накрая завършва много силно като съветва да обърнем внимание на случващото се днес по света и се заслушаме в песните на Майкъл.Там е казано всичко.И ние можем да направим търсене с някоя от ключовите думи в песните,да видим какво ще намерим.Просто да вземем една песен и да започнем от там.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
shine_day
Глобални Модератори
Глобални Модератори
shine_day


Брой мнения : 273

Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е виновен,че Майкъл вече го няма?   Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? EmptyЧет Юли 01, 2010 8:21 pm

http://www.stereoboard.com/content/view/97709/44 Ето една дългичка статия, където се говори за много от нещата около живота на Майкъл, (пак без превод я пускам, сори нямам време сега ).
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е виновен,че Майкъл вече го няма?   Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? EmptyВто Юли 06, 2010 3:58 pm

http://www.vbox7.com/play:2d39444d изключително видео,с много добре подбрани кадри,за съжаление без субтитри.От всичко обаче става ясно,че и Майкъл и близките му са били наясно с цялата конспирация.Близките му казват-Той се страхуваше за живота си,те го преследваха,те искаха да го премахнат от пътя си.Д-р Мъри не е единствения виновник,това е пълна конспирация.Чернокожият мъж,когото не познавам в края на видеото казва-"АEG са замесени,Томе е замесен,Джон Бранка е замесен.Те са извършили престъпление!Те всички са престъпници!"
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е виновен,че Майкъл вече го няма?   Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? EmptyСря Юли 07, 2010 8:47 pm

Книгата на Леонард Роу е излязла след годишнинината от смъртта на Майкъл и вече е изчерпана в Амазон blink .Дано не е кампания само за свалянето и от пазара kakvo
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Sponsored content





Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е виновен,че Майкъл вече го няма?   Кой е виновен,че Майкъл вече го няма? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кой е виновен,че Майкъл вече го няма?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Обичам те,Майкъл!
» Сънували ли сте Майкъл?
» Малък Майкъл
» Не искам да чуя за...Майкъл
» Жив ли е Майкъл?-конспирациите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KINGDOM :: Майкъл Джексън :: Майкъл Джексън-
Идете на: