KINGDOM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Една година без Майкъл....

Go down 
+4
arween44
stelass
Gita
minka1
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
shine_day
Глобални Модератори
Глобални Модератори
shine_day


Брой мнения : 273

Една година без Майкъл.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една година без Майкъл....   Една година без Майкъл.... - Page 2 EmptyПон Юни 28, 2010 10:47 am

Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Една година без Майкъл.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една година без Майкъл....   Една година без Майкъл.... - Page 2 EmptyПон Юни 28, 2010 9:15 pm

Върнете се в началото Go down
shine_day
Глобални Модератори
Глобални Модератори
shine_day


Брой мнения : 273

Една година без Майкъл.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една година без Майкъл....   Една година без Майкъл.... - Page 2 EmptyВто Юни 29, 2010 10:22 am

Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Една година без Майкъл.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една година без Майкъл....   Една година без Майкъл.... - Page 2 EmptyСря Юни 30, 2010 11:23 am


румънските фенове отново изключително на ниво peace
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Една година без Майкъл.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една година без Майкъл....   Една година без Майкъл.... - Page 2 EmptyСъб Юли 10, 2010 12:44 pm


тъжно,тъжно,тъжно...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Една година без Майкъл.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една година без Майкъл....   Една година без Майкъл.... - Page 2 EmptyПон Юли 26, 2010 10:32 am

На това попаднах в някакъв архив.Благодаря на момичето,което го е превело :

"Една година без Майкъл"
Невероятно е, че измина цяла година. Все още не можем да повярваме, че това е истина. Изглежда сякаш е нереално, сякаш е сън, но за съжаление е истина. Беше тежко, особено след като нещо такова се случи за първи път на мен и семейството ми.
Годишнината от кончината на брат ми ще бъде много странен, духовен ден. Ще има много молещи се. Семейството ми е извънредно благодарно на всеки показал изблик на любов и привързаност последната година.
За последно видях Майкъл на годишнината на родителите ни, 2 седмици преди трагедията. Той беше добре. Той беше Майкъл. Той беше себе си, беше брат ми. Най-много съжалявам за това, че не прекарахме повече време заедно последните години. Липсва ми гласа му. Липсва ми усмивката му. Липсва ми любовта му.
Посетих пресконференцията за премиерата на This is it, но не можах да вляза. Не гледах филма и все още не съм. Не знам кога ще го направя, тъй като ми е много трудно да го виждам така. Но много се рдавам, че хората по целия свят обичат филма толкова много. Просто би било твърде мъчително за мен да гледам.
Имам толкова много прекрасни спомени от времето ни заедно, особено дните на J5, играейки в Аполо в Харлем, времето ни като деца, опитвайки се да бъдем известни, пътувайки, Мотаун, това са специални дни, които никога не могат да се заменят.
Децата на Майкъл-моите племенници- се справят доста добре. Виждам ги често. Те са много силни и много умни. Гордея се с тях. Това са хубави моменти.
Феновете трябва да запомнят Майкъл с неговото прекрасно благородство. Майкъл беше извънредно добър, всъщност прекалено добър. Това е качество което не се среща често у хората.
Завещанието на Майкъл е неговата музика, която ще живее дълго. Тя ще устои на изпитанието на времето. Майкъл завинаги ще бъде разпознаван в това, което действително беше...Краля на попа
Тито Джаксън
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Една година без Майкъл.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една година без Майкъл....   Една година без Майкъл.... - Page 2 EmptyСря Авг 11, 2010 9:11 pm

MJ World CRY 2010 - по света(включително и българия,макр с правописна грешка 373116 )
https://www.youtube.com/watch?v=cTjLyHYm8F4
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
shine_day
Глобални Модератори
Глобални Модератори
shine_day


Брой мнения : 273

Една година без Майкъл.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една година без Майкъл....   Една година без Майкъл.... - Page 2 EmptyЧет Авг 12, 2010 10:37 am

pain
Върнете се в началото Go down
shine_day
Глобални Модератори
Глобални Модератори
shine_day


Брой мнения : 273

Една година без Майкъл.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една година без Майкъл....   Една година без Майкъл.... - Page 2 EmptyЧет Авг 12, 2010 10:53 am

Цитат :
Завещанието на Майкъл е неговата музика, която ще живее дълго. Тя ще устои на изпитанието на времето. Майкъл завинаги ще бъде разпознаван в това, което действително беше...Краля на попа
Тито Джаксън

Да, Майкъл завеща истинска музика и много послания на човечеството, които надявам се ще живеят вечно.
Не много артисти могат да се похвалят с това, затова за мене той е Краля на музиката!
Сега няма такива песни, такива текстове, направени от сърце за доброто на хората, но искрено се надявам това да се промени dry
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Една година без Майкъл.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една година без Майкъл....   Една година без Майкъл.... - Page 2 EmptyЧет Авг 12, 2010 11:07 am

Един коментар ми се е запечатъл от миналото лято,и той е,че музиката загуби един родител.Смятам,че това е наистина така.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Една година без Майкъл.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една година без Майкъл....   Една година без Майкъл.... - Page 2 EmptyЧет Авг 12, 2010 11:55 am

Да, така е. Текстовете най - вече. Няма песен на Майкъл с глупав текст...
А като сравним например с песните на Рияна...
Под моя чадър - дър - дър... ( Umburella )
Това е тъпо, аз не съм тъпа, не ми говори като на тъпа ( Stupid in love )
и т.н.
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Една година без Майкъл.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една година без Майкъл....   Една година без Майкъл.... - Page 2 EmptyЧет Авг 12, 2010 12:21 pm

Как съм доволна,че съм расла в друго време kakvo
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Една година без Майкъл.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една година без Майкъл....   Една година без Майкъл.... - Page 2 EmptyПон Яну 03, 2011 9:54 pm

Незнам дали тук да постна това което ме интересува,можеше да запитам в темата със зодиите,но понеже е за Майкъл и затова ми се искаше да е някъде тук,а не отворих нова тема понеже няма да има голямо развитие самата тема... знае ли някой точният час на раждане на Майкъл? Според книгата на Катрин е преди обед,но мисля,че може и да греши все пак е на възраст а и е родила толкова деца...все пак има възможност и да се бърка. В книгата на Майкъл той казва: "Роден съм в една нощ в края на лятото" ... В интернет откривам най-различни часове 01:30 23:30 ... гледах асцедентите и на много места пише че е с асцедент "везни" и някак не ми отговаря на неговия характер... ако е роден в 01:30 значи е с асцидент "рак" ,вижте какво пише в астрохороскопес.нет

Асцендент в Рак
Водещи лични качества: откритост, емоционалност и грижовност
Девиз “Живея заради другите и те живеят заради мен”

Хората с Асцендент Рак са приветливи, достъпни и общителни. Те са своенравни по характер, но лоялни към хората, на които държат и на общия интерес на групата, с която се асоциират – семейство, колеги, приятели. По природа са отстъпчиви натури, които позволяват да бъдат напътствани, като се влияят силно от другите. Понякога желанието им да следват по-доброто за околните ги кара да пренебрегват личните си решения и да се съобразяват с тях. Ако някой може да общува с всякакъв вид хора, без оглед на интелект, възпитание, образование или характер, то това са хората с този Асцендент. Те са родени психолози, с изострен усет за настроенията и поведението на тези около тях. Нямат проблем да се впишат във всяка една среда и бързо биват приети за “свои”. Това носи и своите отрицателни страни, защото често биват товарени с чуждите проблеми и поемат общата отговорност.

Обичат пътуванията, разнообразието и необвързаността. Не се стремят към лукс, а по-скоро към удобство и уют, където търсят личното си пространство. За да се чувстват сигурни предпочитат да се обграждат с любими предмети, изграждат си собствен свят, в който могат да се оттеглят, когато се чувстват уязвими.

Изискват и се нуждаят от чуждото внимание и отношение и вярват, че с милия си характер могат да го спечелят. Те са непредпазливи в отношенията, подхождайки приятелски и директно към непознатите, но тяхната пределна чувствителност бързо ги ориентира и те бързо си изграждат емоционална настройка към хората. Тя може да ги накара спонтанно и безрезервно да се привържат към някого до степен на зависимост, но също така и рязко да се “свият в черупката си”.

Те са грижовни и лесно се ангажират с чуждите проблеми, както и остават околните да се бъркат в техните лични дела. Поради това, че за тях да се чувстват емоционално сигурни е най-важното, те избягват да бъдат категорични в отношенията си и дори те да не ги удовлетворяват понякога напълно, са склонни да ги поддържат поне докато не намерят по-добри. Рядко имат силата да действат убедително, а обикновено изчакват развитието на събитията, както и обстоятелствата и хората около тях да им подскажат в каква посока ще се развият те.

Те могат да изглеждат на пръв поглед твърде достъпни, някои от тях обаче са твърде отдръпнати в себе си и собствения си свят, обградени с нещата, които ги осмислят и поради това не търсят нови предизвикателства или промяна.

В отношенията си търсят пределна сигурност и стабилност, очаквайки от партньорите си да им осигурят финансова, емоционална и физическа сигурност. Очакват да бъдат обект на грижа и заинтересованост от страна на другите, да бъдат забелязвани, да се уважават нуждите им, да усещат внимание и загриженост. Съществува риск да се опитат да ангажират твърде много околните с личността си.

В професионален план имат продължителни търсения докато намерят заниманието, което ще ги удовлетвори и дори тогава са склонни периодично да сменят посоката, търсейки по-различното. Предизвикателството в тази сфера е движещ мотив за развитие и когато то липсва те търсят промяна. Поради това, че са твърде целеустремени и бързо напредват във всяко ново занимание са предпочетени заради пробивността и бързата си адаптация към новото. Устремът им често обаче губи инерция и трябва да бъде захранван с нови предизвикателства. "



Това направо си отговаря на Майкъл... Една година без Майкъл.... - Page 2 196484
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Една година без Майкъл.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една година без Майкъл....   Една година без Майкъл.... - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Една година без Майкъл....
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Обичам те,Майкъл!
» Сънували ли сте Майкъл?
» Малък Майкъл
» Не искам да чуя за...Майкъл
» Жив ли е Майкъл?-конспирациите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KINGDOM :: Майкъл Джексън :: Майкъл Джексън-
Идете на: