KINGDOM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 От кога харесвате Майкъл?

Go down 
+12
arween44
lenitta
Michael Forever
stelass
Gita
leidi_08
valia78
liliyyy
peneva75
MJLV
Dj Koko
arween4444
16 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
arween4444
Админ
Админ



Брой мнения : 460
Местожителство : Sofiq

От кога харесвате Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: От кога харесвате Майкъл?   От кога харесвате Майкъл? EmptyСря Авг 19, 2009 4:05 pm

Я си го кажете направо от кога сте фенове на Майкъл???:D
Аз ще ви кажа,че много запалена по неговата музика от 26 Юни тази година (ден след смъртта на идола ни) ㊙

yes
Върнете се в началото Go down
http://kingofpop.niceboard.net
Dj Koko
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Dj Koko


Брой мнения : 6

От кога харесвате Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Майкъл?   От кога харесвате Майкъл? EmptyСря Авг 19, 2009 6:22 pm

Винаги съм го харесвал дори не е минавало случай да не пусна негова песен зад пулта
Той за мен е уникален талант няма да има такъв в следащите поне 50 години
Върнете се в началото Go down
http://italo80s.ucoz.co.uk/
arween4444
Админ
Админ



Брой мнения : 460
Местожителство : Sofiq

От кога харесвате Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Майкъл?   От кога харесвате Майкъл? EmptyСря Авг 19, 2009 6:26 pm

Dj Koko написа:
Винаги съм го харесвал дори не е минавало случай да не пусна негова песен зад пулта
Той за мен е уникален талант няма да има такъв в следащите поне 50 години
chears
Прав си Ники,прав си!
Върнете се в началото Go down
http://kingofpop.niceboard.net
MJLV
Глобални Модератори
Глобални Модератори
MJLV


Брой мнения : 12

От кога харесвате Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Майкъл?   От кога харесвате Майкъл? EmptyСъб Яну 09, 2010 5:19 pm

Ами и аз колкото и тъпо да ми е да го кажа започнах да го слушам след като почина weird
Върнете се в началото Go down
arween4444
Админ
Админ



Брой мнения : 460
Местожителство : Sofiq

От кога харесвате Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Майкъл?   От кога харесвате Майкъл? EmptyСъб Яну 09, 2010 6:24 pm

MJLV написа:
Ами и аз колкото и тъпо да ми е да го кажа започнах да го слушам след като почина weird

buhahahahaha
Ама къда си обноските бе?
Здравей, MJLV
welcome
Върнете се в началото Go down
http://kingofpop.niceboard.net
peneva75
Глобални Модератори
Глобални Модератори
peneva75


Брой мнения : 118
Местожителство : Сливен

От кога харесвате Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Майкъл?   От кога харесвате Майкъл? EmptyНед Яну 10, 2010 9:13 pm

От 25 години dance2
Върнете се в началото Go down
arween4444
Админ
Админ



Брой мнения : 460
Местожителство : Sofiq

От кога харесвате Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Майкъл?   От кога харесвате Майкъл? EmptyНед Яну 10, 2010 9:15 pm

peneva75 написа:
От 25 години dance2

25 ... 25 години ...blink

трябва да наваксвам ... въртене на очи yes buhahahahaha
Върнете се в началото Go down
http://kingofpop.niceboard.net
liliyyy
Глобални Модератори
Глобални Модератори
liliyyy


Брой мнения : 17

От кога харесвате Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Майкъл?   От кога харесвате Майкъл? EmptyПон Яну 11, 2010 12:57 am

Нали знаете, че не е важно от кога.
А, за да отговоря на въпроса в темата- от 1985 година mj_shhh
Върнете се в началото Go down
arween4444
Админ
Админ



Брой мнения : 460
Местожителство : Sofiq

От кога харесвате Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Майкъл?   От кога харесвате Майкъл? EmptyПон Яну 11, 2010 3:28 pm

liliyyy написа:
Нали знаете, че не е важно от кога.
А, за да отговоря на въпроса в темата- от 1985 година mj_shhh


Еее, как ти завиждам, знаеш ли? buhahahahaha 1 tooth
Върнете се в началото Go down
http://kingofpop.niceboard.net
valia78
Глобални Модератори
Глобални Модератори
valia78


Брой мнения : 24
Местожителство : София

От кога харесвате Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Майкъл?   От кога харесвате Майкъл? EmptyВто Яну 12, 2010 9:25 pm

Харесвам го от 87 година, когато май всички започнаха, излезе Лунен, а преди това една саседка все ми показваше разни негови плакати, снимки и май тя ме запали! А Лунен като излезе това беше стрхотно! Бях като смаяна от този гений!! Започнах да се интересувам , да ходя по сбирки в Двореца на децата , купувах списания,ходех като елха на училище сас значки и отниасях подигравки за това. Но и онези си получаваха шамарите! Бяха страхотни години! smile smile smile smile smile
Върнете се в началото Go down
leidi_08
Глобални Модератори
Глобални Модератори



Брой мнения : 40
Humor : крейзи мюзик

От кога харесвате Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Майкъл?   От кога харесвате Майкъл? EmptyСря Яну 13, 2010 3:43 am

Аз незнам точно от кога го харесвам.Но знам че винаги съм го харесвала.
А сега...сега cry
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

От кога харесвате Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Майкъл?   От кога харесвате Майкъл? EmptyСря Яну 13, 2010 9:50 am

Нямам точен отговор,бях малка и какво ли съм разбирала от музика,но започнах да му се кефя по времето когато излезе клипа на Black or White.Бях си хлапе ама добре съм се ориентирала mj_smile
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
stelass
Глобални Модератори
Глобални Модератори
stelass


Брой мнения : 34

От кога харесвате Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Майкъл?   От кога харесвате Майкъл? EmptyСъб Яну 23, 2010 12:27 am

опс да кажа от 1987 година........
Върнете се в началото Go down
Michael Forever
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Michael Forever


Брой мнения : 438
Местожителство : Силистра

От кога харесвате Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Майкъл?   От кога харесвате Майкъл? EmptyЧет Фев 18, 2010 12:21 am

От около 17 години съм му почитателка ,обожавам го!Събирах всичко за него и все още продължавам,компютърът ми е пълен с негови снимки и песни !
Върнете се в началото Go down
lenitta
Глобални Модератори
Глобални Модератори
lenitta


Брой мнения : 64
Местожителство : Пловдив

От кога харесвате Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Майкъл?   От кога харесвате Майкъл? EmptyСъб Юни 05, 2010 8:00 pm

Откакто бях на 7-8 или 9 години.Абе мноооого отдавна!Значи повече от 20 години!Мале одъртявам! starec
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

От кога харесвате Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Майкъл?   От кога харесвате Майкъл? EmptyСъб Юни 05, 2010 8:09 pm

да не съм те чула повече,че :box:
Фен съм на Майкъл, почети през целият ми съзнателен живот.
Върнете се в началото Go down
shine_day
Глобални Модератори
Глобални Модератори
shine_day


Брой мнения : 273

От кога харесвате Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Майкъл?   От кога харесвате Майкъл? EmptyСъб Юни 05, 2010 8:35 pm

Станах фен на Майкъл още като много малка, преди да започна училище трябва да е било. Помня как баща ми беше донесъл от чужбина видео касети с негови клипове, автобиография и Moonwalker и точно този филм Moonwalker и всичко в него, прекрасният Майкъл, магиятааа, така обожавах всичко, че го гледах постоянно. Помня, че когато се местихме от един апартамент в друг си пазих много касетата да не се изгуби no , че не знам какво щях да правя и все се уверявах, че сме я взели да съм спокойна въртене на очи А моята кака искаше да се жени за Майкъл, аз пък исках да влизам в телевизора при Майкъл и децата много :happy2: и сега искам ㊙ (такива работи с малките деца, обичат Майкъл, какво да правят )
Винаги съм го пазила в сърцето си и съм го обичала много, но след смъртта на Майкъл започнах да пиша във форум с други фенове и да гледам всякаква информация за него - интервюта, снимки и т.н. crying
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

От кога харесвате Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Майкъл?   От кога харесвате Майкъл? EmptyНед Авг 08, 2010 1:51 am

В България пуснаха "Лунен пътешественик" през 1989 мисля...олеее толкова време се мина...но помня като пуснаха по кината филма и как ходех на всички прожекции които имаше...тогава бях в Силистра...не излизах от киното smile така ме плени Майкъл,че още ме държи...и ще ме държи докато съм жива,та и в друия живот... и в други ако има 373116
Върнете се в началото Go down
kimjackson
Глобални Модератори
Глобални Модератори
kimjackson


Брой мнения : 153

От кога харесвате Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Майкъл?   От кога харесвате Майкъл? EmptyЧет Сеп 02, 2010 8:10 pm

arween44 написа:

Фен съм на Майкъл, почети през целият ми съзнателен живот.

suglasen

Вече 20години Майкъл е част от живота ми! Най- важната част! Той и музиката му ми дават емоцията и силата да живея, макар от година и нещо да е доста различно и трудно!... Мога да разкажа подробно как Майкъл влезе в живота ми, но сега само ще кажа, че големият “виновник“ е филма Moonwalker! Имах щастието да съм част от тогавашната истерия в България! mj_love
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

От кога харесвате Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Майкъл?   От кога харесвате Майкъл? EmptyЧет Сеп 02, 2010 9:37 pm

Разкажи ни Ким,моля те.
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

От кога харесвате Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Майкъл?   От кога харесвате Майкъл? EmptyСъб Сеп 04, 2010 1:13 am

Разкажи Ким какви емоции бяха като излезе "Moonwalker"...лелееее ама и Майкъл знае как да пленява,леле каква магия има в него inlove аз гледах като че ли чудо виждах на среща си... inlove още си спомням като започна "Dirty Diana" още в началото на песента като прави едни муцунки inlove е,това ме довърши inlove inlove inlove а той милия като ангелче angel eeh лелее,как може да има такъв човек на земята mj_damn ,то бива красота peace ама чак толкоз... ами гласът лелее нямам думи icon_mj3 ами смехът mj_shrugging ами колко е скромен mj_eating и все милия иска да се възродят добрите човешки качества peace еххх,как може да има такъв човек на света... и колко е чаровно палав 20r8bhg mj crossed mjeyes mjcrazy МНОГО,МНОГО ГО ОБИЧАМ! Обаче в мен остана едно огорчение от онези години.Феновете (не всички). Това което наблюдавах тогава беше една ревност между феновете и някак като завист между клубовете-кой повече харесва Майкъл,кой повече неща има за него...не казвам че навсякъде е било така,но и този момент го имаше... 205b24z uhh hahahahaha
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

От кога харесвате Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Майкъл?   От кога харесвате Майкъл? EmptyСъб Сеп 04, 2010 6:52 pm

Ей пък тези работи не ги разбирам!Божее,да не сме в детската градина,койповече харесвал,кой повече обичал...и това зрели интелигентни хора,чудя се защото и сега го забелязвам това явление,има хора,на които им е от голяма важност да изпъкнат и с "безподобната" си любов и почит mj_damn
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

От кога харесвате Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Майкъл?   От кога харесвате Майкъл? EmptyНед Сеп 05, 2010 11:34 am

О,така беше в онези години Гита,макар че тогава сме били юноши...да вярно е,че и сега има подобни моменти,кой колко го обича...и няма нищо лошо да изразяваш любовта си,но някак е различно...знаеш ли Гита,наблюдавала съм много от моите познати които харесваха Майкъл и които се държаха едва ли не имат всички негови снимки и клипове (за времето беше лукс да имаш видео) и се държаха надменно. След години казваха:"харесвам го ама не чак толкова" и много от тях не развиха в себеси добродетелноста...дълга тема е...с една дума не се докоснаха до сърцето на Майкъл sad
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

От кога харесвате Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Майкъл?   От кога харесвате Майкъл? EmptyНед Сеп 05, 2010 1:10 pm

Истинската обич и почитане нямат нужда от апелиране.Те се носят в душата.Който изпитва тези чувства едва ли има нужда да се бие в гърдите и доказва с материални неща peace
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

От кога харесвате Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Майкъл?   От кога харесвате Майкъл? EmptyЧет Окт 28, 2010 4:46 pm

А пък днес точно миналата година с класа ми ходихме да гледаме филма ' This is it '
И тогава започна всичко. Чух earth song



Цяла вече след това я слуах. Беше заразно..
После бавно и славно започнах да си тегля още и още песни... След това зимата всичката тази музика и информация ме побъркваше. Исках само да се прибера и да слушам.
И така станах фен.
Започнах се с вас.. след това
И така днес става точно 1 година, откакто Майкълската музика ме зарази vluben
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





От кога харесвате Майкъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Майкъл?   От кога харесвате Майкъл? Empty

Върнете се в началото Go down
 
От кога харесвате Майкъл?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Какво харесвате у Майкъл
» Сънували ли сте Майкъл?
» Малък Майкъл
» Не искам да чуя за...Майкъл
» Жив ли е Майкъл?-конспирациите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KINGDOM :: Майкъл Джексън :: Майкъл Джексън-
Идете на: