KINGDOM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Абсурдните слухове за Майкъл

Go down 
+3
arween44
shine_day
Gita
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Абсурдните слухове за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл EmptyСря Юли 21, 2010 1:46 pm

Срещаме ги постоянно,и колкото и да e жалко хората им вярват.Има толкова много абсурдни,та чак смешни медийни съчинения,които са се превърнали дори в митове.Предлагам да ги споделяме и развенчаваме тук,както и да им се посмеем на воля.





Започвам с тази конспиративна фантастика: http://www.theonion.com/articles/neverland-ranch-investigators-discover-corpse-of-r,1303/ (с гугъл се превежда сносно добре)

Статията е от 2005 година.Та следователи от Санта Барбара при претърсване на Невърленд открили трупа на истинския Майкъл Джаксън.Според тях той бил убит още през 80-те години, а този който познаваме ние е убиуцът му представящ се за него.Чудовище,толкова зловещо,че персонала в Невърленд споделили,че когато той влиза в стаята светлините примигали,в стените кънтяли писъци, останалите ги побивали ледени тръпки. Том Снедън-прокуро по делото за насилие над деца,нямал търпение да види как шокиращото разкритие ще се отрази на делото. buhahahahaha buhahahahaha
Това трябва някой психопад,социопад,и незнам си още какво ...пад да го е писал...
haha
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
shine_day
Глобални Модератори
Глобални Модератори
shine_day


Брой мнения : 273

Абсурдните слухове за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл EmptyСря Юли 21, 2010 4:45 pm

Леле това не бях го чувала haha чудовище weird
За съжаление в тази тема могат да се сложат куп работи sad
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Абсурдните слухове за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл EmptyСря Юли 21, 2010 5:38 pm

ами слагай yes целта е за се забавляваме и да ги развенчаваме,та ако някой попадне на тях да види,че са пълни глупости cheeky
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Абсурдните слухове за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл EmptyНед Юли 25, 2010 10:42 am

Абсурдните слухове за Майкъл The-Reason-of-his-divorce-of-Lisa-michael-jackson-13877949-640-609
Абсурдните слухове за Майкъл The-Reason-of-his-divorce-of-Lisa-michael-jackson-13877953-640-480

и превода Елди

Причина за анулиране:
Отказвам, сега и за в бъдеще, да продължавам да живея под силно напрежение от натиска на семейство с нежелано поведение и заплаха, каквото е настоящото ми семейство.
Аз, Майкъл Джаксън, пледирам за "непреодолими различия".
.. и ще продължа да насочвам енергията си към първата си любов - МУЗИКАТА ....

И ще продължа нататък с новия си живот, в който семейството може да ме обича и цени заради това, което съм (MJ), Краля ... на попа.Съвместно с моята съпруга-мюсюлманка АнКесенамен ...
жена, която знам, че ме обича и би умряла за мен........

Най-отдолу пише:

Майкъл Питърс докосна нашия живот.... Нека ги запазим в нашите.......
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Абсурдните слухове за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл EmptyНед Юли 25, 2010 10:45 am

Вече не ми се пише в мамата,чак се дразня когато сякаш не те забелязват,станало е като Галерия angry2
Та да си дойдем на думата..........за каква съпруга иде реч тук?
Да не би да се е оженил докато е бил по арабският свят?
Върнете се в началото Go down
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Абсурдните слухове за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл EmptyНед Юли 25, 2010 10:50 am

Това е супер странно, аз лично нищо не разбрах. Първо сигурно ли е, че е писано от Майкъл? Защото ми изглежда странно, той да се измъква с това, че той е МДж и е, че е кралят на попа. Второ в такова писмо ли се анулира брак? и трето коя мамка му е тази АнКесенамен? :wtf: hmmm Вие какво мислите?
Върнете се в началото Go down
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Абсурдните слухове за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл EmptyНед Юли 25, 2010 11:05 am

Разрових се и рабрах, че това не е цялото име, цялото е Nona Paris Lola Ankhesenamun Jackson ( слагат й фамилия Джаксън и навсякъде пише, че е тайнаа му жена ), но не разбирам всичко.
http://www.bittenandbound.com/2009/07/01/nona-paris-lola-ankhesenamun-jackson-michael-jackson-secret-wife-photos/

Ето част от това, което е написано:

Following Jackson’s death on June 25, 2009, Nona Jackson posted an online message, stating:

I have become a widow, I have paid ultimately for loving Michael Jackson but it is all I have to give him, the gift of eternity. He had to be loved even once in this lifetime and I have done that. I too, can die in peace some day.

Michael Jackson’s wife, Nona Paris Lola Ankhesenamun Jackson.

Гугъл преводача превежда така:

След смъртта на Майкъл Джаксън на 25ти юни 2009, Нона Джаксън публикува следното онлайн съобщение:
Преди да стана вдовица, имам платен в крайна сметка за да те обичам Майкъл Джаксън, но това е всичко, което имам да му дам, дар от вечността. Той трябваше да бъде обичан дори веднъж в този живот и съм направил това. Аз също, може да умре в мир някой ден.

Нона Парис Лола Анксенамен Джаксън, жена на Майкъл Джаксън



P.S Ще изчакаме някой да ни го преведе и ще го сложим пак тук : )
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Абсурдните слухове за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл EmptyНед Юли 25, 2010 11:19 am

Гитака довечера ще се изяви.
Върнете се в началото Go down
shine_day
Глобални Модератори
Глобални Модератори
shine_day


Брой мнения : 273

Абсурдните слухове за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл EmptyНед Юли 25, 2010 12:54 pm

Струва ми се, че това е измислено и Майкъл няма такава жена. Ако Анкесенаман е еврейка как ще е едновременно с това и мюсюлманка и защо изобщо Майкъл да подчертава, че това е мюсюлманската му жена?
Когато и да са се оженили как ще се е оженил и за Лиса, като е незаконно в цивилизованите страни, като Америка и Англия, да имаш два брака dry
В мюсюлмански страни май е разрешено, но не знам дали би имал стойност такъв брак пред закона на Америка.
И е очевидно, че майка на Парис и Принс е Деби Роу!


Ето другия преод на eldi

"Нона Парис Лола Анкхсенамун Джаксън попълни тази сутрин иск във Върховния Съд на Лос Анжелис, върдейки, че тя е тайната съпруга на Майкъл Джаксън.
Жената, която се описва ка „чернокожа еврейка, родена в Англия”, твърди, че познава Джаксън от тийнейджърските му години и казва, че е написалаа над 3.000 песни за него. За първи път тя влиза в съда през 2006 при опит да подаде иск за ранчото Невърланд и да поиска издръжка и споделено попечителство над трите деца на поп звездата.
Искът е отхвърлен през 2006 и отново през 2007, като съдът е посочил, че тя трябва да направи по-добро представяне на доказателствата си ако се надява съда да я вземе на сериозно.
През декември 2008, тя подава иск за легална раздяла с Краля на Попа. Преди това тя публично твърди, че е майка на Парис, Принс Майкъл и Принс Майкъл II, наричайки Деби Роу измамница.
След смъртта на Джаксън на 25 юни 2009, Нона Джаксън пуска он-лайн съобщение, което гласи:
„Станах вдовица, най-накрая си платих за обичта ми към Майкъл Джаксън, но това беше всичко, което трябваше да му дам – дарът на вечността (безсмъртието). Той трябваше да бъде обичан поне веднъж в ози живот и аз му дадох точно това. Аз също мога да си отида в мир някой ден.
Съпругата на Майкъл Джаксън, Нона Парис Лола Анкхсенамун Джаксън”
Относно истинността на твърденията й – работа на съда е прецени това. Ако мога да изкажа предположение, бих казал, че тя търси просто малко време под светлината на прожектора – напомня на Принс Фредерик Вон Анхолт, който твърди, че е баща на дъщерята на Ан Никол Смит. Просто напомняме...
Налице са много спекулации относно това, кои са биологичните родители на децата на Майкъл Джаксън. Има твърдения, че дерматологът му Д-р Арнолд Клейн е донор на сперма за две от децата му. Други пък казват, че отхвърления гангстер Ал Малник, кръстник на Бланкет Джаксън, е в действителност неговия биологичен баща. "
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Абсурдните слухове за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл EmptyНед Юли 25, 2010 1:50 pm

ето и още абсурдни слухове...да се чуди човек на кое да се върже.Маколи Кълкин беше донор,онзи другия актьор(забравих му имета) дето щерка му си прилича с Парис,сега пък Клайн.Ал Малник гангстер blink
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Абсурдните слухове за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл EmptyПон Юли 26, 2010 1:35 pm

Абсурдните слухове за Майкъл File
Ще ми се да не е никакъв абсурд ама...
Та една година след смърта му се наложило да отворят ковчега.В доклада от аутопсията се описвали някакви петна по ръцете,които накарали семейство да се усъмнят,че това не е той blink ,за това всички изискали да се отвори ковчега и какво мислите вътре...НИЩО.Майкъл го няма... blink
Дали има смисъл да казвам,че едвали семейството чак сега са прочели доклада от аутопсията въртене на очи
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
????
Гост




Абсурдните слухове за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл EmptyПон Юли 26, 2010 9:12 pm

http://coverawards.com/2009/07/15/news_globe_magazine_michael_jackson_body_197197/
Извинявам се!От гняв се сащисах!Опитах се да вляза в сайта на списанието,но ми дават,че е невъзможно за нашия регион.Хем знам,че на сигнално-червени заглавия не трябва да обръщам внимание,но пуста надеждица... crying Та както и да е! Списанието си е таблоид отвсякъде.На корицата се казва за:"предполагаем заговор за отвличане на тялото на Майкъл.Какво ще правят крадците с тялото(органите) на Майкъл,ако успеят да го откраднат? shhh Имат и анкета гадовете лакоми-"Можете ли да измислите причина,заради която да бъде откраднато тялото на М Дж?" shhh
Идиоти не,ами отвъд!Чудя се до кога екземпляри,като тези ще са си комфортно "напред с материала" на тази земя?!?!?!?! dino
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Абсурдните слухове за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл EmptyВто Юли 27, 2010 7:46 am

E.T., не трябва да се ядосваме на подобни малоумщини,според трябва да ги погледнем с надсмешка smile ,толкова са дребни и незначителни,че трябва да прибегнат до подобно нещо за да искарат някой лев от тиражи.Смях...смях...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
shine_day
Глобални Модератори
Глобални Модератори
shine_day


Брой мнения : 273

Абсурдните слухове за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл EmptyЧет Юли 29, 2010 1:31 pm

http://fr.news.yahoo.com/45/20100728/ten-michael-jackson-l-affaire-de-son-nou-a4307fe.html

Племенница на Даяна Рос, Mocienne Petit Jackson на 35 г., която живее в Холандия, се е самообявила за дъщеря на Майкъл (от любовна връзка на Майкъл с Барбара Рос през 1975 г.) и е решила да поиска ДНК тест за доказателство.

Доколкото разбрах тя също страда от болестта витилиго и казва, че Майкъл я е криел в Белгия.

https://www.youtube.com/watch?v=IWE0pnPq6dU Барбара Рос говори за Мосиен.
Казва, че Мосиен се е обявила за нейна дъщеря, в коеото няма нищо вярно и че тя (Барбара) никога не се е срещала дори с Майкъл. Просто Мосиен е поредната, която иска да се добере до слава и наследство от Майкъл. off
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Абсурдните слухове за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл EmptyЧет Юли 29, 2010 5:43 pm

mj_damn това е едно от най-абсурдните неща,да прочета,че Майкъл криел свое дете mj_smile ,че той се гордееше толкова с децата си,и искаше повече и повече деца.Едва ли би крил дете при положение,че толкова години е мечтал да има свое.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
kimjackson
Глобални Модератори
Глобални Модератори
kimjackson


Брой мнения : 153

Абсурдните слухове за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл EmptyПет Юли 30, 2010 3:43 pm

Gita написа:
Абсурдните слухове за Майкъл File
Ще ми се да не е никакъв абсурд ама...
Та една година след смърта му се наложило да отворят ковчега.В доклада от аутопсията се описвали някакви петна по ръцете,които накарали семейство да се усъмнят,че това не е той blink ,за това всички изискали да се отвори ковчега и какво мислите вътре...НИЩО.Майкъл го няма... blink
Дали има смисъл да казвам,че едвали семейството чак сега са прочели доклада от аутопсията въртене на очи

Преди малко го видях... От всички шашкащи неща в тази тема, това ме разби!!! Ако е вярно е просто СТРАШНО!!! weird Не знам какво да кажа... blink
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Абсурдните слухове за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл EmptyПет Юли 30, 2010 6:53 pm

Абсурдните слухове за Майкъл P3007100917

buhahahahaha buhahahahaha sme6no e

Това е днешния ми вестник,като го видях и се сетих веднага за тази тема haha
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Абсурдните слухове за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл EmptyПон Авг 16, 2010 6:51 pm

http://www.bliasak.bg/news/p3_7745_0.html
Пак глупости,и естествено реагирах и коментирах
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Абсурдните слухове за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл EmptyПон Авг 16, 2010 7:06 pm

Пхахахахха статиите стават все по - смешни ии тъпиии buhahahahaha
Върнете се в началото Go down
shine_day
Глобални Модератори
Глобални Модератори
shine_day


Брой мнения : 273

Абсурдните слухове за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл EmptyСъб Авг 21, 2010 8:38 pm

Майкъл груб и да се прави, че не чува, когато хората са любезни и го поздравяват. Няма начин с неговото възпитание и любов към всеки shock
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Абсурдните слухове за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл EmptyСря Авг 25, 2010 8:48 am

Е тая тема поне ще има с какво да се пълни най-редовно 1 tooth

Майкъл Джексън жив, направил цирк за 300 млн. долара!

Британският таблоид "Сън" разпространи информацията, че Краля на попмузиката Майкъл Джексън не е умрял, а е инсценирал смъртта си с цел да се спаси от дълговете на стойност над 300 милиона долара.
Анонимен източник уверява, че Майкъл дълго е подготвял „спектакъла" на собствената си кончина и е привлякъл към подготовката всичките си роднини. На репетициите за последния концерт бил изпратен двойник на певеца, докато през това време Майкъл си почивал в страна от Източна Европа.

Трябва да се отбележи, че това далеч не е първият опит да се „възкреси" певецът. Веднага след смъртта му през юни миналата година в интернет се появиха фотографии от различни кътчета на планетата, на които беше запечатан „човек, приличащ поразително на Майкъл".

Освен снимките излезе и още едно „доказателство", че кумирът на милиони хора е жив - аудиозапис на който човек, назоваващ себе си Доналд, с гласа на Джексън успокоява феновете на певеца. Някои от почитателите му възприеха това послание като доказателство, че всичко е наред и идолът им е жив. Група ентусиасти дори създаде интернет сайта www.michaeljacksonsightings.com, който събира доказателства, че звездата е все още сред нас.

П.П.Същественото,на което трябва де се обърне внимание е "Сън" dry
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Michael Forever
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Michael Forever


Брой мнения : 438
Местожителство : Силистра

Абсурдните слухове за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл EmptyСря Ное 03, 2010 10:31 am

Майкъл Джексън с втори незаконен син?

Донте Уилямс Джексън, момче на 18, отглеждан от дете в семейство Джексън, може да е втори незаконен син на покойния Крал на попа, пише в. "Сън". Близки до фамилията твърдят, че Донте е плод на кратка връзка между Майкъл и мистериозна жена през 90-те години. Сега момчето живее с 80-годишната майка на Майкъл Джексън - Катрин.

През по-голямата част от живота му за него се е грижила Алехандра Оазиаза, която има четири деца от Ранди и Джърмейн, двама от братята на Майкъл. Първоначално се е смятало, че тя е родила Донте от Ранди, който по-късно напуска заради другия брат на поп певеца – Джърмейн. Оказва се обаче, че 18-годишното момче не може да е биологично дете на Алехандра, тъй като е роден само осем месеца след едно от другите й деца.


Кралят на попа има три деца, които е признал официално - Принс Майкъл, Парис и Бланкет. Освен тях се смята, че Майкъл е имал и друг незаконен син - 26-годишен танцьор на име Омер Бахти


Още един се обявява за негов син абе тея деца никнат като гъби изкараха Майкъл направо секс експерт бе haha то толкова деца се появиха направо са смешни вече с тея статии да се чуди човек да плаче или да се смее
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Абсурдните слухове за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл EmptyСря Ное 03, 2010 9:43 pm

Бе те не никнат,ма да се чудиш,защо Катрин ги гледа?На мен ми е.меко казано странно,ако не са и близки,какво правят при нея? въртене на очи
Върнете се в началото Go down
Michael Forever
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Michael Forever


Брой мнения : 438
Местожителство : Силистра

Абсурдните слухове за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл EmptyНед Ное 14, 2010 4:35 pm

А незнам какво правят при нея това само тя си знае ама едва ли Майкъл има толкова незаконни деца нещо не ми се вярва то всеки втори се обявява за негов син бе това е вече прекалено.
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Абсурдните слухове за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл EmptyНед Ное 14, 2010 6:04 pm

Майкъл толкова обича децата,как няма да си припознае децата...и незаконни ще ги остави... тия са луди за връзване hihihih само клюки да правят... за пари...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Абсурдните слухове за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл Empty

Върнете се в началото Go down
 
Абсурдните слухове за Майкъл
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Срещата ми с Майкъл
» Обичам те,Майкъл!
» Сънували ли сте Майкъл?
» Малък Майкъл
» Не искам да чуя за...Майкъл

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KINGDOM :: Майкъл Джексън :: Майкъл Джексън-
Идете на: