KINGDOM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Абсурдните слухове за Майкъл

Go down 
+3
arween44
shine_day
Gita
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 EmptyНед Ное 14, 2010 6:16 pm

Е,чак пък всеки втори,ма си е чудно защо Катрин ги гледа.От какъв зор ще се занимава с чужди деца,има си достатъчно нейни внуци.
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 EmptyНед Ное 14, 2010 6:38 pm

Това момче,че има черти на фамилията,то се вижда,но не и на Майкъл

Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 File12605

Омер пък хич няма нищо от Майкъл...да не кажа и с фамилията... колкото и да е приличал като е бил малък на Бланкет, Омар не е син на Майкъл

Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 89347804

Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 34179456

Поне да се вмъкна и аз,да няма само незаконни синове поне и една дъщеря да има... май имам негови черти... ми как, нали ми е татко... пууу колко са отвратителни...само искат сензации да правят.В едно интервю Майкъл казваше за единия му брат който имал незаконен син и не искали да се знае...може и да е това момче Донте Уилямс Джексън,то си има на фамлията чертите,но не и конкретно на Майкъл

Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 Azmj

ето ме и мен-пълно копие на тати... angel
Върнете се в началото Go down
Michael Forever
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Michael Forever


Брой мнения : 438
Местожителство : Силистра

Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 EmptyНед Ное 14, 2010 11:00 pm

Ха ха buhahahahaha haha haha haha Натали направо ме разби с тая снимка ами така де щом всички му се пишат за синове що и ти да не си му дъщеря 1 tooth
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 EmptyПон Ное 15, 2010 1:06 am

Цитат :
Ха ха Натали направо ме разби с тая снимка ами така де щом всички му се пишат за синове що и ти да не си му дъщеря

ми да само дето аз не му искам нито един цент...с радост бих му станала дъщеря без наследство 373116
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 EmptyПон Ное 15, 2010 11:12 am

Хахахаха,Натали пак изби рибата. buhahahahaha
Аз те признавам за негова дъщеря и ти присъждам приза за НАЙ СПОЛУЧЛИВО НЕГОВО КОПИЕ. peace1
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 EmptyПон Ное 15, 2010 12:56 pm

sme6no e sme6no e sme6no e

ох не buhahahahaha buhahahahaha
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 EmptyПон Ное 15, 2010 3:39 pm

ми не съм ли haha виж ми брадичката... то само като ме погледнете и направо Майкъл виждате 373116 оппааа татко 373116 373116 373116 hihihih
Върнете се в началото Go down
Michael Forever
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Michael Forever


Брой мнения : 438
Местожителство : Силистра

Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 EmptyПон Ное 15, 2010 8:47 pm

Natali написа:
ми не съм ли haha виж ми брадичката... то само като ме погледнете и направо Майкъл виждате 373116 оппааа татко 373116 373116 373116 hihihih

Абе ти направо си му одрала кожата както се казва такава прилика те децата му не приличат толкова на него колкото ти ха ха buhahahahaha buhahahahaha haha haha haha
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 EmptyПон Ное 15, 2010 11:02 pm

Цитат :
Абе ти направо си му одрала кожата както се казва такава прилика те децата му не приличат толкова на него колкото ти ха ха

ми щото съм първородната дъщеря haha haha haha
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 EmptyВто Ное 16, 2010 11:35 am

То те първородните са така,
най греховните и с най голямата прилика във всичко. haha haha haha
Знаех си аз,че си скрита лимонка. hihihih
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 EmptyВто Ное 16, 2010 3:37 pm

Ощурихме се вече.... хеле аз 1 tooth 1 tooth 1 tooth ама ако знаете какъв сън сънувах.... то не е нито за темата със сънищата,нито е за 18+ ... то не е за писане ... hihihih blush тцтцтцтц твърде лично е чак ме е срам...blush hihihih.Майкъл беше като на тази снимка,само където имаше и шапка ...оле божкеее... че и забравих чак да го питам за новите песни 1 tooth 1 tooth 1 tooth

Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 34899472805594045326322
Върнете се в началото Go down
Michael Forever
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Michael Forever


Брой мнения : 438
Местожителство : Силистра

Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 EmptyСря Ное 17, 2010 2:14 am

Е поне намекни нещо де ти така изстреля ,че си сънувала и толкова ,кое му е толкова личното освен да сте правили секс ха ха haha haha haha уцелих ли ммм
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 EmptyСря Ное 17, 2010 3:17 am

haha haha haha ааа то секс не е правилната дума... любов вече е друго haha haha haha оле майкооо ощурихме се в 1 tooth 1 tooth 1 tooth ама то не е ли лично... то такива работи как се разказват haha haha haha Майкъл отначало беше на около 10 метра от мен,гледаше ме и срамежливо ми се усмихваше... и кво стана,как стана.... ама стана haha haha haha стига толкова,няма да казвам подробности hihihih hihihih hihihih
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 EmptyСря Ное 17, 2010 11:02 am

Да се обади строгия админ starec
Има тема за сънищата!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 EmptyСря Ное 17, 2010 12:57 pm

Оп...сори "СТРОГ" АДМИН! Ти си една душичка... 373116
Върнете се в началото Go down
Michael Forever
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Michael Forever


Брой мнения : 438
Местожителство : Силистра

Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 EmptyСря Ное 17, 2010 2:22 pm

Natali написа:
haha haha haha ааа то секс не е правилната дума... любов вече е друго haha haha haha оле майкооо ощурихме се в 1 tooth 1 tooth 1 tooth ама то не е ли лично... то такива работи как се разказват haha haha haha Майкъл отначало беше на около 10 метра от мен,гледаше ме и срамежливо ми се усмихваше... и кво стана,как стана.... ама стана haha haha haha стига толкова,няма да казвам подробности hihihih hihihih hihihih

Давай подробностите в темата за сънищата няма да се измъкнеш лесно haha haha buhahahahaha
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 EmptyСря Ное 17, 2010 2:50 pm

шшшт смени темата ,че кака "лошата" админка ще ни бие haha haha
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 EmptyСря Ное 17, 2010 3:05 pm

bqs
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 EmptyЧет Ное 18, 2010 8:04 pm

Хахахахах "строгата" админка angel


Наталииииии дай подробностиииии! Има си теми за 18+ плезене
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 EmptyЧет Ное 18, 2010 8:55 pm

buhahahahaha колко ми е кеф,дзвера как наднича и се чуди кой да накаже haha haha haha
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 EmptyЧет Ное 25, 2010 8:53 pm

Спермодарители претендират за бащинство над децата на Майкъл

Двама британци ще се подложат на ДНК тест, за да докажат бащинството си на две от децата на Майкъл Джексън

Бодигардът на Майкъл Джексън ще се подложи на ДНК тест, защото подозира, че едно от децата на Краля на попа, е негово.

Британецът Мат Фидис (31) вярва, че е биологичният баща на най-малкия син на Майкъл - 8-годишния Принс Майкъл. Това е втората претенция за бащинство, след кончината на певеца. Друг британец на име Марк Лестър се натиска да докаже роднинска връзка с дъщеричката на Майкъл - Парис (12). Той претендира, че е дарил сперма, която е използвана за заплождането й.

И двамата ДНК ищци твърдят, че са имали постоянен контакт с "децата си", преди Майкъл внезапно да почине. Мат е работил като бодигард при Майкъл и е дал от семенната си течност, тъй като поп звездата е искал атлетично дете. "Ще направим ДНК, защото сърцата ни се разбиват да гледаме децата си по телевизията", споделя той.

Марк пък е кръстник на малката Парис, която е родена от втората жена на Майкъл - Деби.
http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1111015486





Тц,тц,да се чуди човек сега при толкова много синове и дъщери скрити защо са му притрябвали и донорски деца значи off

1 tooth 1 tooth 1 tooth
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Sponsored content





Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Абсурдните слухове за Майкъл   Абсурдните слухове за Майкъл - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Абсурдните слухове за Майкъл
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Срещата ми с Майкъл
» Обичам те,Майкъл!
» Сънували ли сте Майкъл?
» Малък Майкъл
» Не искам да чуя за...Майкъл

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KINGDOM :: Майкъл Джексън :: Майкъл Джексън-
Идете на: