KINGDOM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 "Breaking News"-Майкъл или не?

Go down 
+2
Michael Forever
Gita
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

"Breaking News"-Майкъл или не? Empty
ПисанеЗаглавие: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? EmptyПон Ное 08, 2010 12:48 pm

"Breaking News"-първия сингъл от новия албум "MICHEL".Майкъл ли е във вокалите или това е поредната измама на Сони?

http://michaeljackson.com

BREAKING NEWS :

Everybody wanting a piece of Michael Jackson.
Reporters stalking the moves of Michael Jackson.
Just when you thought he was done,
he comes to give it again.”

no matter what, you just wanna read it again
no matter what, you just wanna feel it again

now is that strange that i fall in love
who is the boogie man you thinkin’ of
all went crazy coz im just in love
this is breaking news X2

everybody watching the news of michael jackson
They want to see that I fall,
cause I’m Michael Jackson

You write the words to destroy
like it’s a weapon

you turn your back on the love and you think you can get it again

no matter what, you just wanna read it again
no matter what, you just wanna feel it again

now is that strange that i fall in love
who is the boogie man you thinkin’ of
all went crazy coz im just in love
this is breaking news X2

now is that strange that i fall inlove
who is the boogie man you thinkin’ of
all went crazy coz im just in love
this is breaking news X2

all the news today they say CRAZY time
who is stranger today we want this day baby

now is that strange that i fall in love
who is the boogie man you thinkin’ of
all went crazy coz im just in love
this is breaking news X2

now is that strange that i fall in love
who is the boogie man you thinkin’ of
all went crazy coz im just in love
this is breaking news X2

YOU’RE BREAKING NEWS



Последната промяна е направена от Gita на Пон Ное 08, 2010 2:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Michael Forever
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Michael Forever


Брой мнения : 438
Местожителство : Силистра

"Breaking News"-Майкъл или не? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? EmptyПон Ное 08, 2010 1:40 pm

Незнам ,но изобщо не ми звучи като Майкъл имам чувството ,че е някакъв имитатор или на Майкъл гласа толкова се е променил не ми се вярва , дори типичните за Майкъл украшения в песните като звуци и други такива ми звучат много сковано ,а Майкъл си ги прави съвсем естествено инъче песента ми харесва приятна е ,но незнам вече какво да мисля ,ако Сони пускат албума и то с песни ,които не са на Майкъл са направо големи идиоти аз определено няма да си купя албума ще го изтегля от някъде ама ми се струва ,че ще стане като албума Seven от 2008 година където една част от песните изобщо не са на Майкъл ,дано поне няколко от песните в новия албум да са наистина негови ама на тая определено не ми звучи като гласа на Майкъл незнам може и да греша.
Върнете се в началото Go down
Michael Forever
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Michael Forever


Брой мнения : 438
Местожителство : Силистра

"Breaking News"-Майкъл или не? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? EmptyПон Ное 08, 2010 1:56 pm

from twitter

tjjackson TJ Jackson
They said this is 100% my Uncle. Not 70, 80 or 90 but a 100%. Every line, every word. My Uncle's legacy didn't deserve this!
43 minutes ago

tjjackson TJ Jackson
If you heard the acapella you would be even more disgusted. Sampled breaths after sampled breaths mixed in with fake vocals to try to fool u
1 hour ago
»

tjjackson TJ Jackson
Sounds like Jason Malachi to me too. The vibrato is a dead give away that it's not my uncle. Fans, I am so sorry you were put through this.
1 hour ago

On Monday 8th November 2010, @Taryll said:

to all the mj fans… regarding the song "breaking news" i am so sorry you have to deal with this. my uncle loved you so much and would not want it this way. However there are songs that ARE my uncle singing on the upcoming album and I will support those 100% But I will not support "Breaking News" and a few others because it simply is not him. They tried to fool me and they tried to fool you. I told them it would never happen.

Ето какво открих в един форум ако племениците на Майкъл са казал това незнам би трябвало те още по добре да познават гласа на чичо си ,но доколкото разбирам и според тях в breaking news не пее Майкъл и казват ,че има песни които Майкъл пее в този албум ,но breaking news не е от тях ,а и явно тя няма да е единствената ,която ще бъде в албума ,но не е изпята от Майкъл е то се очакваше щом дори децата му са слушали песните и на някои от тях казват че това не е гласа на баща им.
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

"Breaking News"-Майкъл или не? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? EmptyПон Ное 08, 2010 2:06 pm

ама е тъпо дори и една част от песните да са негови.дори само една да не е негова това си е петно върху целия албум,а и целия имидж.
Не мога да твърдя дали е Майкъл или не в тази песен.Още повече,че е записвана през 2007,когато не сме чували как звучи гласът му.Не е пял дори когато получава награди.През 2006 например на наградите,бях изумена,че целия хор деца пееха,а той не.Може и да е припявал,но гласът му не се чу.
Ако това е този Малачи наистина,каква е целта на Сони?Не разбирам!И защо ще промотират албума точно с фалшивата песен и да рискуват да загубят продажбите?
И все пак имам едно наум,че ако не бяха пуснати тези коментари,че е съмнителна автентичността на песента преди тя да бъде пусната,много хора нямаше да забележат,че има разлика в звученето. peace

И може да звуча като "не фен",а и не съм и държала да съм титуловата нака mj crossed ,но се надявам продажбата на албума да се провали!Така или иначе,щом изтече в интернет,от броя тегления ще стане ясно,че майкъл все още е краля,и все още има своите милиони фенове!

пуу,че дълго стана пак mj_damn
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Michael Forever
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Michael Forever


Брой мнения : 438
Местожителство : Силистра

"Breaking News"-Майкъл или не? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? EmptyПон Ное 08, 2010 5:10 pm

Незнам къде да пусна това но понеже тук говорим за новия албум мисля че този откъс в клипчето също е от песен която ще е в албума или поне е от песен която не сме чували още. Песента се казва Do You Know (Where Your Children Are)
Върнете се в началото Go down
arween44
Админ
Админ
arween44


Брой мнения : 1166

"Breaking News"-Майкъл или не? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? EmptyПон Ное 08, 2010 6:56 pm

Сякаш почва той и после не го разпознавам въртене на очи
Върнете се в началото Go down
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

"Breaking News"-Майкъл или не? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? EmptyПон Ное 08, 2010 8:08 pm

Абе наистина е странна. Сега я слушам в момента. Не звучи като Майкъл и сякаш пеят няколко човека. Иначе не е лоша песента поне на първо слушане hihihih
Текста не го чувам добре, ама много пъти се повтори Майкъл Джаксън... ( което е странно )

Хихи албумът Гита 100 % ще има много тегления в интернет и не толкова много продажби ( предполагам )
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

"Breaking News"-Майкъл или не? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? EmptyПон Ное 08, 2010 11:17 pm

Ето и моето мнение: Не е Майкъл!!! На няколко места са "монтирали" неговото "хи-хи". Музиката си е в негов стил,според мен е преправена песента... чуйте само това "Michael Jackson" ми то как иначе да се познае "на кой" е песента...Майкъл има специфичен глас и няма как да се сбърка и не е нужно да си казва името... а тук в тази песен...ако не се пее "Michael Jackson" няма да знаем ,че е "негова" песен... Тази песен е с преправен текст,и монтирани тук таме "хи-хи" иначе музиката си е в негов стил... ехххх как искат да ни измамяяяят,не отричам да е негова песен,но е преработена... blink weird
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

"Breaking News"-Майкъл или не? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? EmptyВто Ное 09, 2010 1:32 pm

Според мен просто не е била завършена.Струва ми се,че Майкъл пее в припевите,както и на места в беквокалите,но в началото особенно dry изобщо не ми докарва.И това постоянно-Майкъл Джаксън,Майкъл Джаксън...Не знам,ако са намерили само някакъв инструментал с беквосали и са скалъпили това чудо,обаче много кофти и качество и ...апф.иначе музиката ми харесва с тези цигулки...ммм.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

"Breaking News"-Майкъл или не? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? EmptyВто Ное 09, 2010 2:24 pm

Ако си кажат например "това е песен и мелодия написана от Майкъл,но незавършена,и е довършена от специалисти..." просто да си кажат истината, хората като знаят истината няма да имат нищо против да си купят албума... а така сами настройват хората против тях... то се "вижда" колко сковано се пее за да се докара гласа на Майкъл... Майкъл пее с такава лекота... и "хи-хи" ... абе лъжата не докарва до нищо добро... shhh
Върнете се в началото Go down
Michael Forever
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Michael Forever


Брой мнения : 438
Местожителство : Силистра

"Breaking News"-Майкъл или не? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? EmptyВто Ное 09, 2010 4:12 pm

В новините в америка също са обсъждали дали песните в новия албум са изпълнени от Майкъл ето го клипчето

Сони естествено твърдят ,че вокалите в песните са на Майкъл и че децата му не са чули всички песни и били под влиянието на семейството си и затова твърдели че това не егласа на баща им ,а адвоката на семейството казва ,че песните в новия албум са незавършени и Майкъл никога не е искал да ги реализира и ако е искал е щял да го направи преди смъртта си.
Върнете се в началото Go down
Michael Forever
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Michael Forever


Брой мнения : 438
Местожителство : Силистра

"Breaking News"-Майкъл или не? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? EmptyВто Ное 09, 2010 5:29 pm

http://www.megaupload.com/?d=SY18UQEF
ето ви я акапелата на Breaking News ако искате си я изтеглете ,но незнам до кога линка ще е активен е това вече си е Майкъл според мен
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

"Breaking News"-Майкъл или не? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? EmptyВто Ное 09, 2010 5:52 pm

С коя програма го отваряш,на мен не ми се отваря blink
Върнете се в началото Go down
Michael Forever
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Michael Forever


Брой мнения : 438
Местожителство : Силистра

"Breaking News"-Майкъл или не? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? EmptyВто Ное 09, 2010 6:43 pm

Natali написа:
С коя програма го отваряш,на мен не ми се отваря blink
Когато кликнеш върху линка се появява черен екран с розов линк натискаш върху него и се отваря вече мястото от което да теглиш пишеш кода и дърпаш.Ти изтегли ли я песента аз я пускам на компютъра ми с уинамп ако някой има проблеми с тегленето мога да му пратя песента по скайпа
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

"Breaking News"-Майкъл или не? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? EmptyВто Ное 09, 2010 8:58 pm

то не ми се изтегли като мп3 и затова се учудих...ама ще пробвам пак
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

"Breaking News"-Майкъл или не? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? EmptyВто Ное 09, 2010 9:09 pm

пак го изтеглих и пак не е като мп3 и направо ми забива компа
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

"Breaking News"-Майкъл или не? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? EmptyВто Ное 09, 2010 9:14 pm

защо така?... blink blink blink
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

"Breaking News"-Майкъл или не? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? EmptyСря Ное 10, 2010 11:52 am

Аз чух една акапела,не знам дали е същата,че то много плъзнаха вече всякакви линкове из нета,снипети не знам си кво.чух една,и в нея чух Майкъл в ниските тонове.Може и да е добър имитатор,допускам го,още повече след като чух няколко изпълнения на този Джейсън Малачи.
Вече ми стана толкова апатично.Взе да не ми пука.Мизерница са това,пълни...Имаме от Майкъл 8 албума.Потготвени и завършени от него,имаме повече от 20 демо нереализирани песни.Какво искаме още?А трябваше да почива в мир....
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Michael Forever
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Michael Forever


Брой мнения : 438
Местожителство : Силистра

"Breaking News"-Майкъл или не? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? EmptyСря Ное 10, 2010 2:03 pm


Ето я акапелата на breaking news пусната е и в youtube
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

"Breaking News"-Майкъл или не? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? EmptyСря Ное 10, 2010 3:46 pm

blink blink blink blink blink blink blink blink blink blink blink blink blink blink blink blink blink blink blink blink blink blink blink
Върнете се в началото Go down
ani_220778
Глобални Модератори
Глобални Модератори



Брой мнения : 93

"Breaking News"-Майкъл или не? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? EmptyЧет Ное 11, 2010 1:48 pm

търсих го, но го ням търсих го, но го ням търсих го, но го ням
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

"Breaking News"-Майкъл или не? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? EmptyПет Ное 12, 2010 11:10 pm

Ани бе 1 tooth много многозначителни тия емотикони,нищо не разбрах haha
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

"Breaking News"-Майкъл или не? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? EmptyСъб Ное 13, 2010 12:03 am

и аз haha
Върнете се в началото Go down
ani_220778
Глобални Модератори
Глобални Модератори



Брой мнения : 93

"Breaking News"-Майкъл или не? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? EmptyСъб Ное 13, 2010 12:14 am

вярно ,че е малко закодирано , ама не се ли сещате 1 tooth - търся го Майкъл в тази песен , но не го намирам 373116
Върнете се в началото Go down
Michael Forever
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Michael Forever


Брой мнения : 438
Местожителство : Силистра

"Breaking News"-Майкъл или не? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? EmptyСъб Ное 13, 2010 2:10 am

Абе незнам за самата песен ,но аз мисля ,че акапелата си е негова и според мен там е гласа на Майкъл незнам и аз вече съвсем се обърках !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"Breaking News"-Майкъл или не? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? Empty

Върнете се в началото Go down
 
"Breaking News"-Майкъл или не?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Молитва за Майкъл
» Сънували ли сте Майкъл?
» Секси Майкъл
» Майкъл и децата
» Срещата ми с Майкъл

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KINGDOM :: Майкъл Джексън :: Майкъл Джексън-
Идете на: