KINGDOM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 "Breaking News"-Майкъл или не?

Go down 
+2
Michael Forever
Gita
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

"Breaking News"-Майкъл или не? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? - Page 2 EmptyСъб Ное 13, 2010 2:31 am

Хрумна ми една идея...малко налудничева,но не и неизпълнима въртене на очи следващия път когато Майкъл се появи в съня ми да го питам за песента blink само дано се сетя за това когато се появи...много често като сънувам и като осъзная че е сън и почвам да контролирам съня,в смисъл умишлено обръщам внимание на детайли и ако е интересен съня гледам да не се събудя,а ако е страшен умишлено се карам да се събудя... и успявам.Интересно предизвикателство е това нали? Макар да изглежда малко налудничево...но защо не...само да не забравя въртене на очи ...странни хора сме ние "девите" blink
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

"Breaking News"-Майкъл или не? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? - Page 2 EmptyСъб Ное 13, 2010 7:49 pm

mj_damn ама как ти идват на ум tumbsupm
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

"Breaking News"-Майкъл или не? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? - Page 2 EmptyСъб Ное 13, 2010 11:16 pm

haha haha haha ми щуро ама... защо пък не haha haha haha
олеее някой ще кажи егати откачената haha haha ама аз съм просто "дева", а те са различни 1 tooth 1 tooth 1 tooth
Върнете се в началото Go down
Michael Forever
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Michael Forever


Брой мнения : 438
Местожителство : Силистра

"Breaking News"-Майкъл или не? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? - Page 2 EmptyНед Ное 14, 2010 4:32 pm

Е защо да си откачена може пък и да стане щом можеш да си контролираш сънищата това е наистина невероятно аз например немога
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

"Breaking News"-Майкъл или не? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? - Page 2 EmptyПон Ное 15, 2010 12:19 pm

"различна" по ми харесва hihihih
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Sponsored content





"Breaking News"-Майкъл или не? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Breaking News"-Майкъл или не?   "Breaking News"-Майкъл или не? - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
"Breaking News"-Майкъл или не?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Молитва за Майкъл
» Сънували ли сте Майкъл?
» Секси Майкъл
» Майкъл и децата
» Срещата ми с Майкъл

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KINGDOM :: Майкъл Джексън :: Майкъл Джексън-
Идете на: