KINGDOM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Сънували ли сте Майкъл?

Go down 
+8
minka1
lenitta
arween44
kimjackson
Michael Forever
Gita
little_madonna
arween4444
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 EmptyЧет Юли 08, 2010 9:22 pm

Много се чудех,дали тук или в темата за числото 7 в живота на Майкъл да разкажа съня си. Сънувах Майкъл на 7-ми ден, 7-ми месец... боже съвпадение ли е това или какво...и така: Сънувам се,че съм на един балкон от който се вижда Земята и имаше малко облаци.Аз бях с 3-4 деца,едното беше моят син.Децата искаха да погледнат през балкона,но аз не им разреших понеже парапета беше много нисък.В дясно от балкона имаше стълби,които водеха надолу (към Земята).Бяха светли стълби.Изведнъж се видях на 3-4 стъпало (от долу на горе ако броите).Аз заслизах бавно.Като слязох на първото стъпало и видях пред мен Майкъл със своята чаровна усмивка.Той ми подаде ръката си,както един кавалер подава на дама.Хванах го за ръката и той ме придърпа към себе си и започна да ме целува нежно по устните.Боже усетих целувките като на живо! После ме прегърна нежно и сложи другата си ръка на главата ми отзад.Усетих дланта му в косата си.Ако сте забелязали,когато Майкъл прегръща свой почитател,той слага едната си ръка отзад на главата на човек. Отворих си леко очите и продължавах да усещам ръката му.Боже...като на живо беше. Сама за себе си се опитвам да разтълкувам съня.Отначало си казвах може би това е внушение,защото много го обичам,но после си казах добре де аз го обичам над 21 години,сънувала съм го и преди, ама някак различно бяха сънищата,а сега имам чувството,че този сън ми казваше нещо...Майкъл не беше горе,а долу т.е. на Земята...с една дума той е ЖИВ! Моля ви който знае някой който може да тълкува сънища да ме насочите.Аз по моя преценка съм го разтълкувала така,но бих искала и по-компетентно лице.Боже,не мога да опиша в какъв шок съм от вълнението,а в съня бях толкова спокойна,като видях Майкъл не се шашнах,както по принцип много почитатели реагират...ох,как да го опиша...съня беше изпълнен с толкова чистота,спокойствие...и като погледнах после датата, видях,че е 7-ми ден,7-ми месец,часа беше между 16:25 и 17:00 защото знам, че преди да си легна погледнах часа и показваше 16:23 и много бързо съм заспала.Като се събудих веднага погледнах пак часа и показваше 17:00 ...
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 EmptyСъб Юли 10, 2010 12:38 pm

Знам колко е вълнуващо да сънуваш Майкъл,Натали!Неуписуемо е чувството...а твоя сън е толкова хубав.Аз по принцип не съм много по предсказанията,нумерологиите и така нататък,в смисъл не им вярвам сляпо,но пък ми е интересна темата.А и всичките тези съвпадения в съня ти...всички тези 7-мици,и часът-1+6=7,2+5=7 => 16.25 часа Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 196484
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 1:10 am

welcome Да наистина е много вълнуващо да сънуваш Майкъл. yes Обожавам го! въртене на очи След като на 7.07 сънувах Майкъл, на 10-ти сънувах че се срещнах с майка Тереза и имаше 2 коня ...и тя ми каза:"Не съм Тереза,а Тераса" колко странно...защо ли така ми каза...и веднага свързах съня с предния сън с Майкъл,по-скоро с балкона от съня с Майкъл.Може би като казва"Тераса" ми показва,че тя е там "горе" и това до някъде ме убеждава да твърдя че Майкъл е при нас.Извинявам се за обърканото писане,но след такива сънища се чувствам много странно и ми е трудно да опиша дори размишленията си... peace
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 8:19 am

Натали ти ме убиваш...ама как ти изват на ума тия тълкувания?Никога не бих се сетила!
"Не съм Тереза,а Тераса"-това е много смешно sme6no e
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 4:59 pm

hihihih ооо и на мен ми е смешно това: "не Тереза,а Тераса " haha ама жената си беше напълно сериозна и ме гледаше в очите. И аз се чудя защо така ми каза... аз май много сънувам... понякога даже неща които трябва да запомня ми се набиват в главата.После като се събудя и си казвам,е защо трябва да го помня...незнам може би трябва да се науча да тълкувам сънищата правилно.Като стана дума за сънища,преди много години със сестра ми,която е 4 години по-голяма от мен и е женена в друг град в една и съща нощ сънувахме един и същ сън-някакъв мъжки глас ни казваше: "Не яж семките на динята!" hihihih много странен сън.Хем ми е смешно,ама... знам ли... въртене на очи
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 EmptyСъб Юли 24, 2010 10:40 pm

??? blink леле,човеко,ама ти вярно супер странни неща сънуваш.Дали пък да не разкажа и моите сънища,та да видя интересно ми е ка би ги разтълкувала.но пък не помня никакви дати и часове ...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 EmptyВто Юли 27, 2010 1:01 pm

Та да кажа,че вече имам и третия си сън с Майкъл,но много смътно си го спомням всъщност.Сънувах на ....всъщност 25 юли blink ,не се бях замисляла над това.Ей сега вече супер много се ядосах,че не помня много.Часът някъде около 9 сутринта.Помня,че Майкъл беше облечен като на пресконференцията за This is it.Помня,че аз бях върху някаква замръзнала мътна река,когато го видях да идва,и май до тук със спомените duh
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
kimjackson
Глобални Модератори
Глобални Модератори
kimjackson


Брой мнения : 153

Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 EmptyПет Юли 30, 2010 4:04 pm

Това е последният ми сън с Майкъл, от 23.07., цитирам го от ММ. smile

Сред всичките щуротии днес насън със стари гаджета /с едното се намирахме в Истанбул blink.gif /, сънувах и Майкъл! smile.gif Изглеждаше както през 1984, мноооого красив! mj_eyes.jpg wub.gif Отдавна не съм го сънувала такъв... Намирах се край някакъв басейн, имаше хора. Майкъл се разхождаше там с една маймунка в ръцете си, която се казваше София и разказваше, че нея я е имал преди да се появи Бъбълс. blink.gif Държах се така, сякаш го виждам всеки ден и се шляехме около басейна. Имаше и още нещо и разговори, но не си спомням какво точно, поне засега...
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 EmptyНед Авг 08, 2010 1:32 am

Май тази тема ми стана любима 373116 ... но пак сънувах Майкъл,но много малко помня.На една сцена имаше врата.От нея първо излезе Джанет,а след това Майкъл.Бяха облечени с черни дрехи и носеха в ръцете си също черни дрехи.Видях,че Джанет държеше измежду другите дрехи и моя дреха ...друго не помня
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 EmptyПет Авг 20, 2010 12:50 am

Гита,съня ти с Майкъл и мътната вода ли искаше да тълкувам? Ами ти много малко казваш от съня си...мътната вода показва болест или душевно колебание,объркване,съмнение ... другия път гледай да се сетиш повече 373116 станах врачката на форума haha ами дай да хвърля и едни карти поне haha haha haha ама сериозно говоря haha
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 EmptyПет Авг 20, 2010 1:38 pm

еее,ама няма лошо.Аз изобщо нямам идея кое как се тълкува,а ти е видно,че имаш знания някакви по темата.за мен ще е хубаво да ги споделяш с нас.
Ще ти разкажа предишния си сън тогава,че него си го спомням малко повече.Майкъл ми дойде на гости у нас.Наредихме масата с цялата рода(по български типично),шумно беше много у дома,хората кой се кара,кой спори както му е реда на маса традиционно 1 tooth .Майкъл беше умислен,видно не на място,забавляваше се единствено с хлапето ми.По едно време стана и излезе от стаята.След като липсваше известно време тръгнах да го търся.Открих го на балкона седнал(имам масичка със столове там),скрит зад прането,стои в тъмното умислен.Аз му заговорих на английски haha .Казах му,че цялото ми семейство са луди,а то каза "Оh,yeh" haha ,но продължаваше да бъде тъжен.Гледахме се в очите,хванах ръката му,а тя беше ледено студена(това си го спомням най-ясно).Той поиска да си ходи,пита дали съм уредила някой да го закара.Казах "Аз ще те закарам",а то "Ооо,не" buhahahahaha.И до тук със спомените... hahahahaha
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 7:46 pm

хе-хе Гита,да опитаме да разгадаем съня ти.Сънувала си много хора- много хора е символ на разногласия,някой злослови зад гарба ти,а това че са роднини покава,че този някой е в близкото ти обкръжение или роднина.Майкъл се е забавлявал с детето ти.Децата по принцип са символ на грижи,но понеже е твоето дете,показва загриженост към най-близките.Майкъл е бил на балкона зад прането-чистото изпрано пране показва стремеж към искренност с отношенията ти с хората и очакване и те да са такива с теб.Ръката му е била студена.Ръцете са символ на надеждите и вярата на човек,в случая студенината показва,че имаш някакви колебания към нещо.Ти си му предложила да го закараш,но той ти е отказал- това показва,че понякога ти се иска да избягаш или отдрапнеш и да оставиш нещата така,но явно,че колкото и да ти се иска да избягаш от тях,трябва да останеш и да се справиш...бреййй то стана роман 373116
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 10:17 pm

blink ама...много си добра pripadane
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 12:05 am

Олее да ви разкажа нещо.Извинявам се,че не е по темата,ама искам да го споделя с вас.Преди няколко вечери сънувах моята баба,която си е жива.Сънувам я весела и я питам"бабо кога си родена?" тя ми отговори,че е на 8-ми август (в действителност е на 6-ти октомври) и ми вика "около 2 седмици след това..." и не се изказа макар че я попитах какво след около 2 седмици.После и викам да не би да грешиш и тя вика 3-ти ноември...събудих се за кратко и после засънувах,че трябваше да простирам кафяви като земята одеала...както и да е.На сутринта ми се обадиха да ида до болницата да видя една възрастна жена за която се грижех,казаха че е много зле,нещо и е станало от известно време.после като изчислих това време се падаше около 8-ми август.Помислих си,да не би да почине около 2 седмици след 8-ми... и това беше.Днес разбрах,че е починала на 24-ти... (около 2 седмици след 8-ми - 16 дена,вместо 14) направо щях да падна...ще видим 3-ти ноември(другата дата казана от баба ми) какво ще е... оффф скачам сега от компа...много често сънувам...
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 8:55 am

blink blink
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
kimjackson
Глобални Модератори
Глобални Модератори
kimjackson


Брой мнения : 153

Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 EmptyЧет Сеп 02, 2010 5:56 pm

Natali написа:
Олее да ви разкажа нещо.Извинявам се,че не е по темата,ама искам да го споделя с вас.Преди няколко вечери сънувах моята баба,която си е жива.Сънувам я весела и я питам"бабо кога си родена?" тя ми отговори,че е на 8-ми август (в действителност е на 6-ти октомври) и ми вика "около 2 седмици след това..." и не се изказа макар че я попитах какво след около 2 седмици.После и викам да не би да грешиш и тя вика 3-ти ноември...събудих се за кратко и после засънувах,че трябваше да простирам кафяви като земята одеала...както и да е.На сутринта ми се обадиха да ида до болницата да видя една възрастна жена за която се грижех,казаха че е много зле,нещо и е станало от известно време.после като изчислих това време се падаше около 8-ми август.Помислих си,да не би да почине около 2 седмици след 8-ми... и това беше.Днес разбрах,че е починала на 24-ти... (около 2 седмици след 8-ми - 16 дена,вместо 14) направо щях да падна...ще видим 3-ти ноември(другата дата казана от баба ми) какво ще е... оффф скачам сега от компа...много често сънувам...

Явно и в твоите сънища има пророчества! Обръщай им внимание. 373116 И при мен е така... Май трябва да има тема не само за Майкълските сънища... А с вашите такива много се смях сега. buhahahahaha Аз напоследък го сънувах доста често, преди 29.08. Ей това е сънят ми от 15.08. smile Копирам от групата ми във фейсбук.

Boryana Hristova
Сънувах днес отново Майкъл и след година вече усмихнат.smile С Антония навивахме някого да гледа репортаж, в който дават нашата среща с Майкъл... в Бяла, някъде от 1995-96г, хаххаа. Видях как Майкъл се разхожда из Бяла, издебвам го сам и си бъ ...бря с него. Нямам спомен какво, но беше усмихнат! После някак се пренесохме напред във времето, Майк отново усмихнат и си говорим... На развален английски му обяснявах, че гривничката на ръката му в БГ се нарича мартеничка и историята й... Той все ми се усмихваше... Накрая ме целуна... в устата /!/ , сбогува се с мен и ми каза да се сбогувам от негово име с другите фенове от ММ!... Спомена имена, но помня само Ани... В сънят имах усещането, че се сбогува... преди да... умре!... Но се събудих въпреки това с хубаво чувство, може би заради усмивката, а може и заради целувката!...:D
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 EmptyЧет Сеп 02, 2010 8:30 pm

Хубаво е,че Майкъл идва в сънищата ни...Оная нощ пак го сънувах.Сънувам,че се разхождам по един площад,ама някяк не приличаше на български площад,а по-скоро на испански,от тези в античните части.Аз бях с едно момче около 14-15 годишно.По едно време виждам и Майкъл се разхожда с друго момче пак около тази възраст.Ние с момчето започнахме да се отдалечаваме от площада и Майкъл с другото момче се отдалечаваха,ние започнахме да вървим към центъра и те започнаха да вървят към центъра.По едно време си казах "Майкъл е другото ми АЗ и можем да се срещнем,но сега не бива да го безпокоя".Сядаме с момчето до едно като фонтан с бистра вода,ама някак по-различно беше направен и покрай нас се събраха и други младежи и започнаха да си говорят с момчето което беше с мен.В този момент осъзнах,че сънувам и че съня няма да бъде много дълъг и не бива да си губя времето като седя до фонтана,а да обърна внимание на повече детайли и най-вече на Майкъл.Ставам аз и момчето става.По едно време виждам нещо като карта и Майкъл и след това виждам нещо което ми прилича на хляб,ама някак различно и се рони в ръце,ама незнам дали бяха моите ръце,но го виждах как ръцете го хващаха и то се рони.И в същия момент чувам някакъв глас и ми казва на английски (умишлено ще го напиша на кирилица,както съм го чула): "уот д хен? д хед" и започна да го повтаря няколко пъти за да го запомня и аз си казах сега ще си отворя очите и ще го запиша за да не го забравя...и така постъпих.Хубаво беше да го видя как е записано,за да се преведе по лесно и да се направи връзката...
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 EmptyЧет Сеп 02, 2010 9:10 pm

Сега ми е супер интересно и да разбера как го тълкуваш u4uden
what the head- така ли трябва да е на английски или е нещо друго?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 EmptyПет Сеп 03, 2010 12:41 am

Гита и на мен много ми е интересно как ще се разтълкува този сън.Някак този сън не е като онези другите които показват,че ще се случи нешо.Но да опитаме да видим 373116 . Площада е символ на влиятелен човек,в случая старинен площад това може да се тълкува като мъдър влиятелен човек.Разхождаш ли се по него ще се запознаеш с влиятелен човек (боже blink ) младежите са добри новини,чистата вода също е добър знак.Най ми е странно осъзнаването,че Майкъл е другото ми АЗ...аз бих го разтълкувала така...по принцип всеки си има душа близнак,но по принцип трудно е да узнаеш коя е,в случая в съня аз осъзнах че е човека с момчето а това беше Майкъл,даже мога да кажа с какво беше облечен-риза с черен панталон и беше вързан на опашка...знаех,че мога да се срещна с другото АЗ,но си казах че не бива да го безпокоя сега,това ми показва,че още е рано да получа каквато и да е информация,може би в други сънища въртене на очи и така, да продължа.Картата може да бъде символ на надежда,но хляба който се ронеше това не ми харесва.Мъча се да се сетя дали беше хляб или нещо друго...беше голямо и като че ли беше на една маса или нещо такова.Според мен това показва борбата към по-добър свят-повече толерантност,човечност...но това че се рони,това е самото "ронене" на човешките ценности...идва интересното "уот д хен? д хад" това "хен" малко като "хем" беше...трудно е да го определя,гледам че съм го записала и с "н" на края и отгоре "м".Ако е "уот д хен?" много странно идва "какво кокошка?" кокошката е символ на неприятности, но ако е "уот д хем?" "става какъв пол?" "д хед"-"ръководителят" (така излиза в гугъл преводача)...много интересно...ще видим дали ще има някаква връзка по-нататък с други сънища...и аз нямам идея как се записва,затова го написах с български букви буквално както го чух...като се замислих и гласът беше женски но плътен...само дано каквото и да означава да е за хубаво...но ще продължа да се опитвам да го разгадая...но според мен е само информативен не показателен както други сънища...
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 EmptyСъб Окт 09, 2010 11:29 am

Тази нощ успях да заспя след 3:20 . Сънувам,че е вечер и бягам от някого...усетих,че е сън и си отворих очите за да прекратя неприятното чучвство което изпитвах.След като пак продължих да спя-продължих да бягам в ноща.Срещах мои познати,но бягах от тях.Видях бащата на една моя бивша съученичка и от него започнах да бягам обръщах се да видя дали не ме е настигал.Не го чувах какво ми казва,но по устните му четях на испански "грижи се за децата" или "внимавай за децата" (имам само едно дете).Викам "добре,добре" и изведнъж на небето се появи нещо като мираж-образ на едно момиченце,което ми се усмихваше и ми пращаше целувки.За да успея да избягам от бащата на моята съученичка му казах "я виж какво има на небето" и после момиченцето се скри,но попитах "къде изчезна?" и то пак се появи за малко.Продължих да тичам и видях,че след мен тича слаб мъж с червена риза,черен панталон и шапка.Опитах се да засиля тичането.Обърнах се да видя дали не ме настига и видях,че това е Майкъл.Изчаках го.Като дойде до мен се хванахме за ръце и продължихме да тичаме заедно.Той се опита да ми каже нещо,но аз му казах (на испански) "тихо,тихо" и погледнах,че имам в другата си ръка малко огледалце...и се събудих.Като погледнах колко е часа, видях че беше 4:12... нямаше и час,а такъв сън... ох...даже не ми се иска да го тълкувам...но все пак ще кажа,че това е едно напрежение или лицемерие на хора около мен,от което искам да се освободя.Миража показва знак за надежди.Огледалцето не беше счупено,но не съм се и оглеждала в него и го смятам за добър знак в случая.Някак едно напрежение изпитвам след съня,чак ме свива корема.Забелязах,че когато са по-такива сънищата в смисъл показателни (не казвам пророчески,че е твърде силна дума) пак по този начин се чувствам... blink
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 EmptyСъб Окт 09, 2010 11:39 am

Незнам ама имам чувството,че нещо ще се случи с жена blink
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 EmptyПон Окт 11, 2010 9:45 am

И пак числото 7 blink
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Michael Forever
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Michael Forever


Брой мнения : 438
Местожителство : Силистра

Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 EmptyСря Ное 17, 2010 2:05 am

Е да кажа и аз какво сънувах и ако може Натали да разтълкува нещо незнам

В моя сън Майкъл не го видях но е свързан с него сънувах го вчера беше към сутринта защото часовника ме събуди ,но точния час не помня значи сънувах, че съм в двора на къщата ни и говоря с майка ми, баща ми и чичо ми и се разправям с тях ,че искам да отида на концерта на Майкъл ,който ще е в България и чичо ми казва ,че може да ми даде пари ,но майка ми ме ядосваше не ми разрешаваше да отида на концерта и нещо ми разправяше ,че не съм истинска фенка или нещо такова после оставаха само няколко дена до концерта и аз се чудех как изобщо мога да отида защото вече нямаше билети и се ядосвах ,че неможах да отида после се озовах в стаята ми там има две легла на едното бях аз а на другото един фен на Майкъл ,който твърдо вярва ,че Майкъл е жив казва се Николай и той каза ,че е бил на концерта но това не е бил Майкъл и аз казвам как не е бил Майкъл как може да лъжат феновете с двойник на Майкъл и тези ,които са си дали парите да отидат в София от далечните градове са били измамени и той каза ,че е така и че феновете са ощетени ,но по странното ми се видя когато той каза ,че му се е сторило ,че е видял там истинския Майкъл като силует или сянка нещо такова беше и после видях и някакъв чат в интернет ,в който говореха за Майкъл и след това се събудих
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 EmptyСря Ное 17, 2010 3:42 am

Поздрави Николай от мен,кажи му че не е само той където вярва,че Майкъл е жив!

suglasen suglasen suglasen suglasen suglasen suglasen suglasen

В теб има съмнение дали е жив или не... искаш да е жив, но искаш да се появят доказателства -Майкъл ! Вътрешно в теб се бунтуваш на това,че се твърди че не е жив...Дори и да си казваш ако е добре където и да се е скрил по-добре да не се показва за да живее спокойно,една част от теб иска доказателствата тоест да го видиш... Грети мила,сянката всъщност ти дава решение на съмненията...
сянка,сянка, В СЯНКА

suglasen mj_love
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 EmptyСря Ное 17, 2010 11:05 am

Искаш да кажеш,че е жив? hmmm
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
Sponsored content





Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сънували ли сте Майкъл?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Молитва за Майкъл
» Срещата ми с Майкъл
» Майкъл & Пепси ...
» Малък Майкъл
» Не искам да чуя за...Майкъл

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KINGDOM :: Майкъл Джексън :: Майкъл Джексън-
Идете на: