KINGDOM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Сънували ли сте Майкъл?

Go down 
+8
minka1
lenitta
arween44
kimjackson
Michael Forever
Gita
little_madonna
arween4444
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Сънували ли сте Майкъл? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 3 EmptyСря Ное 17, 2010 12:53 pm

Цитат :
Искаш да кажеш,че е жив?

Ами аз никога не съм смятала,че не е 373116 , а и ако помните на 7-ми 07-ми месец като сънувах съня,че съм на балкон и виждам земята отгоре и после като заслизах по едни хубави стълби и долу (на земята) ме чакаше Майкъл... то е от ясно по-ясно какво иска да каже съня 373116
Върнете се в началото Go down
Michael Forever
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Michael Forever


Брой мнения : 438
Местожителство : Силистра

Сънували ли сте Майкъл? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 3 EmptyСря Ное 17, 2010 2:18 pm

Благодаря Натали за тълкуването на съня ми hug1 love много точно описа какво мисля по отношение на това дали Майкъл е жив и наистина аз все повече вярвам че е така
Върнете се в началото Go down
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Сънували ли сте Майкъл? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 3 EmptyСря Ное 17, 2010 2:45 pm

thriller_girl написа:
Вече около два три дена сънувам само един и същ сън, сънувам че се карам с най-добрата си приятелка и не си говорим няколко години и все не разбирам дали се оправяме или не накрая, Натали моля те кажи какво значи това, защото вече се чудя ... blink
Лошата админка пак е тук starec

Даре премести си поста моля те в темата където натали тълкува сънищата ни. http://kingofpop.niceboard.org/forum-f2/topic-t435.htm
Тази е за сънища свързани с Майкъл.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
thriller_girl
Глобални Модератори
Глобални Модератори
thriller_girl


Брой мнения : 236
Местожителство : България

Сънували ли сте Майкъл? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 3 EmptyСря Ное 17, 2010 2:48 pm

Премести го ти, аз такива правомощия на модератор или админ нямам от доста дълго време ... плезене
Върнете се в началото Go down
http://kingofdance.freeforums.org/index.php
Gita
Админ
Админ
Gita


Брой мнения : 1344

Сънували ли сте Майкъл? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 3 EmptyСря Ное 17, 2010 3:01 pm

Можеше просто да го копираш и да пуснеш нов пост на правилното място 20r8bhg
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000077454004
minka1
Админ
Админ
minka1


Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

Сънували ли сте Майкъл? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 3 EmptyЧет Ное 18, 2010 8:03 pm

Натали страхотна си! cwete

Супер тълулкуваш сънищата. другите такива имали ли сте скоро?
Върнете се в началото Go down
kimjackson
Глобални Модератори
Глобални Модератори
kimjackson


Брой мнения : 153

Сънували ли сте Майкъл? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 3 EmptyСъб Дек 11, 2010 2:13 am

Чета ви с интерес сънищата с Майкъл. smile Натали, през 2009, малко преди 25.06, и аз имах сън край фонтан, и голям басейн, в голям испански град и Майкъл... 373116 Хахаха, а ти насън все на испански говориш. Предполагам, го знаеш езика? Сънувала съм и аз как виждам на концерт вместо Майкъл, някаква сянка... Но моят сън означаваше, че всъщност наистина го няма сред нас. 373116 sad

И не спирам да го сънувам. Последният ми сън, от снощи, обаче беше кошмарен. Не го помня много ясно, но имаше много хора. Виждах Майкъл сякаш легнал, тъжен и много бял и май на снимка... Ставаше дума в съня за някакви криминални прояви и смърт, причинена от наркотици. sad
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Сънували ли сте Майкъл? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 3 EmptyСъб Дек 11, 2010 1:13 pm

Цитат :
Чета ви с интерес сънищата с Майкъл. Натали, през 2009, малко преди 25.06, и аз имах сън край фонтан, и голям басейн, в голям испански град и Майкъл... Хахаха, а ти насън все на испански говориш. Предполагам, го знаеш езика? Сънувала съм и аз как виждам на концерт вместо Майкъл, някаква сянка... Но моят сън означаваше, че всъщност наистина го няма сред нас.

И не спирам да го сънувам. Последният ми сън, от снощи, обаче беше кошмарен. Не го помня много ясно, но имаше много хора. Виждах Майкъл сякаш легнал, тъжен и много бял и май на снимка... Ставаше дума в съня за някакви криминални прояви и смърт, причинена от наркотици.

Ким,според теб жив ли е Майкъл? въртене на очи
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Сънували ли сте Майкъл? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 3 EmptyНед Яну 02, 2011 3:47 am

Сънувам,че съм с две деца които са от двете ми страни,едното е по-малко (около 3-4 годишно) и съм го хванала за дясната ръка а Майкъл го е хванал за лявата ръка,а другото дете ми беше от дясно на мен но не го държах за ръка.Вървим и влизаме в нещо като...обор ли беше... имаше 2 дървени врати пред нас,но не бяха големи и зад едната се виждаше,че има нещо (незнам какво) а другата врата беше отворена и нямаше никой зад нея.Вървим аз,Майкъл и децата и като наближихме вратите и аз казахна Майкъл: "Няма да влизаме през тази врата (тази която имаше нещо зад нея) защото веднъж влязохме и сгрешихме..." и влязохме там където вратата беше отворена...това помня. Ако се опитам да разтълкувам съня...децата са символ на грижи.В случая,това,че държах едното дете за ръка ми показва,че това са мои грижи,а това,че Майкъл също го държеше ми показва,че в трудни моменти Майкъл и неговата музика ме успокояват и дават сили да продължа.Другото дете което беше до мен също ми подсказва,че се нагърбвам с грижите и на някой друг...и е така.Наистина като се събудих и по-късно през деня изпаднах в ситуация,на която реагирах както в съня избрах правилната врата (спокойна реакция) ,а не грешната (инпулсивна)... бреййй какви сънища...
Върнете се в началото Go down
Natali
Глобални Модератори
Глобални Модератори
Natali


Брой мнения : 325

Сънували ли сте Майкъл? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 3 EmptyПет Май 20, 2011 4:30 pm

Искам да ви споделя един сън вчера.Сънувах,че трябваше да премина през нещо като тунел ли да кажа...стена ли...Малко преди това виждам някакво момиче (незнам дали го познавам) и то ми вика: "май си права за Майкъл...трябва да ти повярвам" и аз ухилена до уши и отвръщам "не се съмнявай" и се запътих към този тунел за да премина през него и започнах да пея някаква непозната песен...в смисъл пях на български,но се получаваше красива музика и си помислих "яяя ето как Майкъл твори песните си...колко е лесно...излизат от самосебе си" Днес във фейса видях линк за сваляне на нова песен на Майкъл и много се коментираше дали е той... изтеглих песента и като я чух щях да падна...сякаш я бях чувала и преди.Като се заслушах... ами това беше което пеех на сън (припева)... в смисъл музиката беше същата,а не текста. blink blink blink blink blink
Върнете се в началото Go down
ani_220778
Глобални Модератори
Глобални Модератори



Брой мнения : 93

Сънували ли сте Майкъл? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 3 EmptyВто Май 24, 2011 12:31 am

blink blink blink Натали , ти направо ма уби бе момиче blink blink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сънували ли сте Майкъл? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънували ли сте Майкъл?   Сънували ли сте Майкъл? - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сънували ли сте Майкъл?
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Молитва за Майкъл
» Срещата ми с Майкъл
» Майкъл & Пепси ...
» Малък Майкъл
» Не искам да чуя за...Майкъл

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KINGDOM :: Майкъл Джексън :: Майкъл Джексън-
Идете на: